Trwa przetwarzanie indeksu wyszukiwania. Wyświetlana aktywność, może być niekompletna.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dziś
 2. Jestem na nie! -Nie przebywasz na serwerze 3-4 godzin dziennie -Nie posiadasz mikrofonu -link do gt http://www.gametracker.com/player/Spejson/91.224.117.81:27070/
 3. Wczoraj
 4. Siemson

  Siema siema wariaciku
 5. Jestem na tak +Mikro +Dużo godzin na serwerze +Składka
 6. Siemanko kolanko! Składam dwie propozycję w jednym temacie, aby sprawniej to poszło. Temat kieruję głównie do Administracji sieci. Bez zbędnego owijania w bawełnę, lecimy z tym. POPRAWA TAGU 'CODE' Jak zapewne wiecie, znacznik [*code]...[*/code] służy między innymi to wrzucania wzorów (w przypadku tego typu forum). Niestety aktualnie jest z tym nie mały problem, gdyż po umieszczeniu wzoru we wspomniany wcześniej znacznik i skopiowaniu go już po napisaniu tematu do przypuśćmy tematu z jakimś podaniem - kopiuje się cała zawartość łącznie z 'ramką'. Dla jasności przykład prezentuję niżej, w spojlerze. Wydaję mi się, że nie w ten sposób powinno to działać i wymaga poprawy. Proponuję, aby tekst kopiowany ze znacznika [*code] można było umieszczać jako zwykły tekst, a nie całą tabelkę. DODANIE SUBFORUM 'ARCHIWUM' DO KAŻDEGO DZIAŁU SERWERA Kolejną propozycją jest dodanie subforum 'Archiwum' do każdego działu serwera. Aktualnie nie ma miejsca, gdzie można wrzucać stare/niepotrzebne już tematy, zaś Archiwum forumowe jest niedostępne (przynajmniej dla mnie). Wydaje mi się, że będzie to dobra opcja, ponieważ zaoszczędzi tak zwanego syfu w działach i pozwoli innym na swobodne przeglądanie działów serwerów. Mam nadzieję, że powyższe propozycje zainteresują społeczność jak i Administrację Pjona mordeczki!
 7. Screeny

  A bana dostałeś o de mnie , czekamy na ss'y c:
 8. Jestem zdecydowanie na TAK bo to jest porażka z tymi fleshami
 9. daswqu

 10. daswqu

  Twój nick: daswqu IP/STEAM ID: 'STEAM_0:0:2703202' Data bana: 23.06.2017 - 23:36:24 Mapa: dd2 Powód bana: ssy forum Demko lub screeny*: http://www31.zippyshare.com/v/S4iu7pfk/file.html Opis sytuacji: nawet nie zauwazylem
 11. To było tyyyyle razy poruszane w wielu propozycjach ale nie wiadomo nadal co i jak. Ale oczywiście jestem na TAK ! Pozdrawiam !
 12. SSy Cyka Blyat

 13. Dzisiaj koło 22:15 uzyskałem 200 lvl na klasie cziter na dust2x2. Sprawa brzmi następująco zresetowało mi lvl do 0
 14. SSy Cyka Blyat

  Twój nick: Cyka Blyat IP/STEAM ID: STEAM_0:1:2347900 Data bana: 23.06.2017 - 22:37:32 Mapa: de_dust2 Powód bana: Wstaw screeny na GreenHaze.PL Demko lub screeny*: http://www95.zippyshare.com/v/CYJCEtPv/file.html Opis sytuacji: Kiedy przechodziłem przez bramę na Mid, to wtedy rozglądam się na prawo i na lewo,podchodzę do zielonych skrzyń na midzie i wtedy patrząc na bramę na B zobaczyłem wroga Terrorystę(czerwonego) i zabiłem go a po chwili wychylił następny Terrorysta ale jego już nie zabiłem(nie widać 2 zabójstwa na ss ale 1 zabójstwo widać)
 15. Siemka

  Nick który podałeś w odwołaniu wgl nie widnieje w AmxBans.
 16. Jak inne serwery mają my nie możemy być gorsi
 17. Witaj! Chciał(a)byś zaproponować zmianę na serwerze? Ten temat jest dla Ciebie! Stwórz nowy temat za pomocą poniższego wzoru a z całą pewnością rozpatrzymy Twoją propozycję! WZÓR [b]1. Co chciał(a)byś wprowadzić/zmienić na serwerze?:[/b] [b]2. Link do pluginu/modyfikacji/mapy (jeśli tego tyczy się propozycja:[/b] [b]3. Dlaczego uważasz, że Twoja propozycja jest godna wprowadzenia?:[/b]
 18. Siemka

  hallo ?
 19. unban Rusien pro player :)

 20. Po obgadaniu z @Angie postanowiliśmy zostawić Losowanie VIPa w ciągu dnia. Tak jak napisała wyżej moja księżniczka - jedno z dwóch musi odpaść a wydaje mi się, że lepsze jest to losowanie. Propozycja odrzucona.
 21. #36 Pytanie na dziś.

  Dużo mówią chuja robią
 22. unban Rusien pro player :)

  4:40 - Skan przez SG prosto w głowę gdzie nie widać nawet przeciwników. - Akcja spalona. 4:50 - Wychodzi na środek i już dobrze wie gdzie wyjdzie gracz TT po czym oddaje strzały przed wyjściem przeciwnika. - Akcja spalona. 5:15 - Zaczyna się dziwnie rozglądać po ścianach, a po chwili skanuje w miejsce gdzie przechodzi gracz TT. - Akcja 50%/50%. 5:45 - Wychodzi na BS i od razu wie że przeciwnik czeka na rusztowaniu u góry zacytuje tutaj Twoje słowa "Patrz Alicja jakie WH wiem że siedzi u góry". - Akcja spalona. 6:55 - Znowu dziwnie rozgląda się po ścianach i chwile później wyczekuje gracza TT, który od samego BS idzie po cichu. - Akcja również spalona. 7:10 - Wchodzi w stronę BS i znowu wie że przeciwnik siedzi właśnie tam po czym oddaje za szybki strzał bo nawet się dobrze nie wychylił, a gracz TT padł. - Akcja spalona. Jak dla mnie do pieca, ale werdykt podejmuje rozpisujący demko.
 23. Css_cache i css_cbble były i zostały usunięte bo występowały problemy z nimi. Na cache większość osób nie mogła wbić a cbble resetowało serwer.
 1. Pokaż więcej aktywności