Jaszczur

Zarząd GH
 • Zawartość

  1119
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8
 • Wpisów na Chatboxie

  336

Zawartość dodana przez Jaszczur

 1. Szkoda, 3maj się
 2. Każdemu piwo smakuje inaczej. Dla mnie osobiście perła export była dobra jakieś 4/5 lat temu.
 3. Witam! Dzisiaj w nocy została przeprowadzona aktualizacja forum do wersji 4.2! Forum jest jeszcze w wersji BETA, dlatego prosiłbym żebyście zgłaszali nowe błędy w tym temacie. Nowości: Kluby Od teraz możecie założyć swój klub! Tylko wy nim zarządzacie, ustawiacie regulaminy i werbujecie moderatorów! http://greenhaze.pl/kluby/ Reakcje jak na Facebooku! W nowej wersji zostały wprowadzone reakcje. Za reakcje również możecie dostać punkty reputacji! Lubię to! - 1 punkt reputacji Dzięki - 1 punkt reputacji Haha - 1 punkt reputacji Zmieszany - 0 punktów reputacji Smutny - 0 punktów reputacji To nie koniec! Planuję jeszcze wprowadzić kilka nowości, ale to już zobaczycie z czasem Chciałbym bardzo podziękować @`Weak. ♡ który przepisał nam styl na nowy silnik, odwaliłeś kawał dobrej roboty! Widzicie jakiś błąd? Zgłoście go w tym temacie!
 4. Składając podanie na ubt powinieneś się liczyć z tym że trzeba będzie trochę czasu na to poświęcić, no ale ok szkoda. Rezygnując z rang nie musisz przecież odchodzić z sieci.
 5. Nie żeby coś, ale niepotrzebnie się wtrąciłeś tekstem "w przypadku twoich rodziców raczej". Ps. nie twierdzę że skarga niesłuszna, czekam na wypowiedź Telskiego.
 6. Wiadomo, każdy ma swój gust, ale ja uwielbiam leszki
 7. Z tego co widzę to próbujesz logować się przez steama. Spróbuj założyć nowe konto normalnie i daj znać czy jest to samo.
 8. Nick: Wiek: Ile czasu dziennie możesz poświęcać serwerowi: Znajomość SourceMod [1-10]: Czy miałeś kiedyś rangę Opiekun Serwera: Dlaczego ty: Pomoc Finansowa [TAK/NIE]:
 9. Dzień dobry, jaki trunek dzisiaj konsumujemy?
 10. A coś więcej? Jakiś błąd masz? Pokaż screena.
 11. Można https://scr.hu/zqDr03 - w tym przypadku klikasz na pucharek.
 12. Piękne prace, niedługo będą na forum! Dzięki i plusować kolege!
 13. Rekrutacja na Opiekuna Serwera CS:Source 4Maps! - 

   

  1. Lowcadusz

   Lowcadusz

   nic ni mogę wejsici wcale na serwa

    

  2. Jaszczur

   Jaszczur

   Ponieważ jest to serwer Non Steam.

  3. Lowcadusz

   Lowcadusz

   nic ni mogę wejsici wcale na serwa

   nie pomoglo niemam  rzadnyh skinów dzięki ale nie poleca więcej jusz mni nie zobaczysz

 14. Witam! Każdy kto wpisze się pod tematem dostanie VIPA na serwerze CS:Source! VIP jest na 5 dni, więc warto, a Ci co nie grali w tą grę mogą sprawdzić Chcesz sprawdzić co posiada VIP? Wpisz na serwerze !vip IP serwera: 193.33.177.98:27205 (Serwer tylko Non Steam) (wchodzimy przez komendę connect 193.33.177.34:27205) Link do pobrania CS:Source - http://sourcecs.pl/download/
 15. Pieniądze na drzewie nie rosną
 16. Dziękować

Trochę o nas:

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać i robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno.