Masterio

Użytkownik
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wpisów na Chatboxie

  0

Reputacja

-3 Cienias

1 obserwujący

O Masterio

 • Tytuł
  Silver II
 • Inne grupy

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Chromakowo 27

Ostatnie wizyty

139 wyświetleń profilu
 1. Twoj Nick: MasterioNick Użytkownika / Administratora: RonekPetardaPowod Skargi: Banowanie za AFK Opis : Dostałem bana odrazu jak wróciłem z afk i się poruszyłem. Dowody : HL:TV PS. Nie powinienem dostać tylko Kicka ?
 2. On nie faworyzuje XD on bardziej jest srogi ode mnie :p Dał mi bana za to że nie mam 16 a 15 bakuje Miesiąc i 3 dni do 16 :p Poza tym Micro lub mutacja :p
 3. Chwastek i Jotek są do odbanowania :p  Chwastek wrzucił ssy a Jotek dostał nieslusznego bana ponieważ nie widziałem ssów a dostał ub i usunął temat :)
   

 4. Może 24 grudnia sie zrobi UB ALL ? dajmy szanse ludziom co dostali bany :p A co do anty cheata można by dodać 1 aimbota który działa na serwerze a także 1 wallhacka & AntiSSa jak Coś PW. PS. Ci co podali mi tego aimbota i wh grali na nim i dostali bany
 5. Moje <3 należy do was kochani !
 6. Usunięcie takiej reguły jak - Brak MP5/scout w 1 rundzie - Dla mnie jest to zbędna reguła ponieważ większa ilość osób posiada właśnie tą odznakę a i tak ta odznaka jest jeśli tak ją można nazwać nagrodą za grę na serwerze i staranie się o nią. A jeśli ma to być runda rozgrzewkowa plugin na DM w 1 rundzie lub kosówka przez pierwsze 1.30 min ? :p Usunięcie także bana za Rush respa TT przez CT (wstrzymywanie Tajgera w dziczy XD) Jest to zbędne ponieważ jeśli za to mają być bany lepiej Plugin wgrać ?
 7. PS. To serwer BF2/DD2/Inf/NUKE :p
 8. Chciałbym zarezerwować slota a tym bardziej nick ponieważ ludzie wbijają na mój nick i tak zwanie "Kokszą wszystkich" bądź "Kopią Piwnice Topki" czy mógłbym z usługodawcą na PW lub ts ?

Trochę o nas:

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać i robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno.