Lewanek

Użytkownik
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wpisów na Chatboxie

  0

Reputacja

1 Nowy

1 obserwujący

O Lewanek

 • Tytuł
  Silver II
 • Inne grupy Użytkownik

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

126 wyświetleń profilu
 1. Witam. Zauważyłem bardzo drobny błąd. Jak widać na screenie, gdy wchodzimy w wiadomości i z kimś piszemy, na samym dole są ujawnione informacje: kto stworzył styl oraz kto go Edytował Pod tym jest napisane GreenHaze.pl 2016. Teraz gdy rok 2016 jest już za nami i dla Nas jest to przeszłość to chyba żadnym problemem nie było by zmienienie tego napisu na: "GreenHaze.pl 2017"? Dziękuję i Pozdrawiam Szczęśliwego Nowego Roku !
 2. Nick: Lewane|{ Imię: Matthew Umiejętność sprawdzania demek/ss'ów (skala 1-10): 8/10 Wiek: 18 Ile masz na to czasu: w Dni tygodnia od 15/16/17 do 23[W Piątek mam zajęcia do 12:30, więc w Piątki od 13:00, a Od Soboty do Niedzieli od rana do nocy oraz w nocy Dlaczego Ty?: Sporo już czasu jestem na tym forum, sporo użytkowników Mnie zna, Admin JB dawny [Na GreenHaze.pl], jestem doświadczonym Adminem, więc jak można się dowiedzieć samemu dużo sprawdzałem ss'ów różnych osób. Kontakt:Steam/pw/FB, nie wiem/TeamSpeak/Numer Tel. Mam mało postów, gdyż nie miałem czasu... Przygotowywanie się do Świąt, nieogar, wcześniej nauka, Lecz teraz jest tego wszystkiego mniej i uzupełniam moją aktywność... Chciałbym ją naprawić właśnie będąc w UBT! Powinienem się nadać na to stanowisko
 3. Świetne jak zawsze
 4. Cześć! Mam na imię Matthew, mam 18lat, a urodzinki obchodzę 7 stycznia Pochodzę z Anglii, lecz przeprowadziłem się do polski w 2008roku. W Polsce mieszkam 8lat w Warszawie. Interesuję się sportem oraz muzyką. Zostanę tutaj jak najdłużej mogę oraz będę się starał o różne rangi Znajdziecie Mnie na JailBreak'u oraz na War3! Pozdrawiam!

Trochę o nas:

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać i robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno.