Serafinka

Płeć piękna
 • Zawartość

  218
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7
 • Wpisów na Chatboxie

  2

Ostatnia wygrana Serafinka w Rankingu w dniu 28 Styczeń

Serafinka posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

143 Mistrz

4 obserwujących

O Serafinka

 • Tytuł
  Silver Elite Master
 • Inne grupy Użytkownik

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 1. Sporo rzeczy o gothicu 2 :D

  Fajne fajne, ale jest parę zastrzeżeń. W opisie "początku gry" trochę dałeś ciała, bo napisałeś zakończenie gry :v Estetyka siada, ortografia i interpunkcja również. Niektóre zdania też nie mają czasem sensu. Nie chcę sypać przykładami, sam powinieneś wiedzieć gdzie one są ;d Trenuj, bo pomysł masz, chęci masz, ale wykonanie trochę spartolone :P Jednak plusik zasłużony!
 2. Optymalność forum

  Witam ponownie! Widzę, że forum szybko się rozrosło, nowy design, fajnie to wszystko wygląda. Jednakże wraz z rozrostem wyszczególniają się wady. Wcześniej forum ładowało mi się w 100% przez 4 sekundy niezależnie od pory dnia, teraz wieczorami to trwa często ponad minutę! Po zmianie wygląda trochę lepiej, ale dalej jest tak, że zanim forum się załaduje to zdążę zagrać parę rundek w cs, a czasem nawet pokaże się błąd, że host nie odpowiada. Dobra, przejdźmy do meritum. Kiedyś byłam na dużej sieci, gdzie był podobny problem. Po czasie padł pomysł, aby powstało drugie forum o tej samej nazwie np. greenhaze2.pl. Jak to wyglądało? Na jednym forum były jedynie serwery wraz z podziałami, a na drugim wszystkie inne tematy. Podczas wbijania na stronę pod logiem był dużymi napisami link do drugiego forum. Tworząc konto na pierwszym forum, automatycznie tworzyło je na drugim, ale były traktowane jako dwa osobne "byty" tzn. nie synchronizowały się ilość postów, wpisów, avatar itd. (w sumie tam nawet shoutbox'a nie było; same serwery i poddziały). Jest jeszcze pomysł, aby ogólnie stworzyć podforum na głównej stronie, w którym znajdowały by się te tematy, które zaproponowałam wyżej na drugim forum. Po co to? Krócej by się strona ładowała, wszystko by pięknie i sprawnie działało. Sprawa / problem nr. 2 Nie wiem czy tylko ja tam mam, czy wszyscy. Podczas logowania nie wybieram opcji "Zapamiętaj mnie", bo często nie siedzę na swoim kompie. No i git, wbijam na forum, otwieram jakiś interesujący mnie temat, chcę tam coś napisać, ale nie mogę, bo podczas otwierania tego tematu automatycznie mnie wylogowało. No to okej, loguję się ponownie, jestem w trakcie pisania posta długiego na 3 scrolle, klikam "Odpowiedz", a tu wywala błąd, bo niby nie jestem zalogowana (a byłam). Podczas pisania tego tematu musiałam 3 razy się zalogować, bo co kolejną stronę automatycznie mnie wylogowywuje. Nigdy wcześniej tak tutaj nie miałam, więc problem raczej nie leży po mojej stronie. Spokojnej niedzieli! See you soon!
 3. Chcesz odrobić warna?

  Nr. 7 Serafinka
 4. Wybory Miss

  Trochę tak po gotycku
 5. [ZAAKCEPTOWANE]podanie

  Jak on tu dostanie admina to będzie widać, jak świetne macie układy między sobą. Wystarczy spojrzeć wyżej - inni za dwukrotnie skomentowanie swojego podania dostaliby ostrzeżenie, a tu nic. Co z tego, że kiedyś miał tutaj admina. Na serwer przybywają wciąż nowe twarze i nie każdy jest tak stary, aby pamiętać go w tej roli. Poprzez jego niską aktywność nie jestem w stanie ocenić, czy się nadaje. Ma przegrane 2 godziny w ciągu tygodnia. Jednakże po postach i ogólnym zachowaniu widać, że nie należy do zbytnio ogarniętych ludzi, więc sądzę, że nie poradzi sobie z adminowaniem. Podanie też byle jakie. Widać po nim, jakby @C:O:L:V:E:R:S miał wywalone, bo wie, że i tak jego znajomości pozwolą wrócić mu do admina. Oczywiście jestem na nie, choć nie wiem, czy mój oraz innych głosy coś pomogą na te "układy"...
 6. Patokalipsa V

  Według mnie za mało się dzieje. To już V część i jedyna akcja jaka była to zejście do schronu. Reszta to pokomplikowane stosunki międzyludzkie oraz ilości zebranego ekwipunku. Wystarczy dokładnie przeczytać od początku do końca wszystkie części - co następną dochodzą kolejne postacie, które praktycznie nic nie wnoszą. Osoby, które zostały wypisane na początku nagle ich NIE MA, a Ci nowi to nawet nie wiadomo jak tam się dostali. Moim zdaniem lepiej by było, jakbyś napisał o konkretnej ekipie i ich przygodach. Jeżeli chciałbyś dodać kogoś nowego to przynajmniej podsuń historię jego "uratowania", a nie tak z dupy przyszło 3098487 postaci pomimo zamkniętego schronu i pomimo tego, że tylko Wy (w sumie ja też) przeżyliście. Z tego co pamiętam to w "Metro" były różne kolonie, wielkie jaskinie. Ogólnie widzę, że próbujesz 'skopiować" przygody z tej książki, zmieniając jedynie nazwy bohaterów. Dodaj coś od siebie! Konkretna ekipa, nadchodzące akcje i zmiany, bo o ile dwie pierwsze części mnie zaciekawiły, tak jestem znużona czytając następne, bo praktycznie żadnych nowości (oprócz tych nowych postaci, zapewne dodajesz kolejne charaktery, bo się z nimi zakumplowałeś na forum :v). Oczywiście, to nie jest rozkaz, proszę tak nie myśleć. To po części jest coś, co chciałabym w końcu tutaj zobaczyć oraz w pewnym sensie rady, wskazówki. Powodzenia!
 7. Pewnie, że tak, ale... Nie rób tych emotek, bo po nich jest odczucie pt. "Zabij się" :v
 8. Masz rację @Fallen, ale w zamian zrób taki odcinek, żebym po przeczytaniu dostała efektu "WOW!!!" Nie no, cokolwiek tam wykombinujesz to i tak będzie lepsze i kreatywniejsze niż połowa serii na GH Wytrwałości i pomysłowości!
 9. Próbny wywiadzik :)

  Pinćsetny wywiad z @Shueels. Wy ją chyba kochacie xD Problem w tym, że ten jest prawdopodobnie najgorszy i radziłabym zapoznanie się ze słownikami oraz częstsze używanie szarych komórek. Napisz więcej tekstów, pisz jak najwięcej i poproś polonistę, aby Ci to sprawdzał. Gdy zobaczysz zdecydowaną poprawę to spróbuj ponownie kandydować na posadę Redaktora, a może Ci się uda :v
 10. Historię ników użytkowników GreenHaze #1

  This joke made my weekend xDDD Ciekawy pomysł, ale z doświadczenia wiem, że szybko się ta "seria" skończy, bo wiadomo, że liczba użytkowników jest ograniczona :P
 11. Czytam serie od samego początku. Ogólnie jest ciekawa, pomysłowa, realizacja na poziomie. Są już 4 odcinki i powoli zaczyna to wszystko być... monotonne. Pierw są przygody bohaterów w kuchnii, potem ktoś odpada i finito. Żadnych niespodziewanych zwrotów akcji, nic z tajemniczości. Zaraz pewnie będą półfinały w gotowaniu. Fajnie byłoby zobaczyć coś nowego
 12. Redaktor & Grafik + BONUS

  Pisałam identyczną propozycję jakiś czas temu i na końcu @Chicenpowiedział, że się nad tym zastanowi. Ja oczywiście jestem na tak, bo będzie to w pewien sposób zachęta i nagroda za systematyczność i aktywność.
 13. [ODRZUCONE]Podanie o ADMINA

  Na Nie: - aktywność na forum leży, praktycznie nikt spoza FFA Cię nie zna - kultura leży - kolejny "bardzo doświadczony admin", który nie wie co to gametracker - wypowiada się we własnym podaniu - tak jak napisał @Bialo-Czerwony- we własnym podaniu spina i czepia się wszystkiego, więc strach pomyśleć, co będzie potem... // Z tego co widzę to ostatni raz na FFA grałaś prawie 25 dni temu. Wątpię żebyś cokolwiek wiedziała o tym graczu, by móc oceniać czy się nadaje na admina. // Jakbym nic o nim nie wiedziała to bym nie pisała. Nie gram tylko na jednym nicku, proponuję sprawdzić wszystkie moje poprzednie, a potem dawać uwagi, że nie znam, a oceniam.
 14. Nowy technik serwerów!

  Jeszcze tylko na posadzie czerwonego Cię nie było

Trochę o nas:

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać i robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno.