Pata. ♡

Płeć piękna
 • Zawartość

  487
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  28
 • Wpisów na Chatboxie

  0

Ostatnia wygrana Pata. ♡ w Rankingu w dniu 17 Grudzień 2016

Pata. ♡ posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

638 Bóg

O Pata. ♡

 • Tytuł
  ♡ Buntowniczka ♡
 • Inne grupy
 • Urodziny 28.02.1997

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Tam gdzie Ciebie nie ma.

Ostatnie wizyty

7735 wyświetleń profilu
 1. No szok.
 2. Kochany trzymaj się! Daj znać na fb jak plecki.
 3. OOo no to grubo
 4. @WujekBaLBoOA
 5. Jak dla mnie, w twej wypowiedzi brakuje przecinków, co nie @someone? Ogólnie, na końcu zdań brakuje Ci kropek, ale ty zawsze miales z tym problemy. ^^ Rozkręcić fb? No nie wiem, też próbowałam, nie udawało się, ponieważ ludzie nie lubią kolejnego spamu na fb, jaki jest obecnie w tych czasach. Zawsze spróbować można. Jak dla mnie decydować powinien @someone. Elooo.
 6. Dziękuje @WujekBaLBoOA <3
 7. Elooo
 8. Witam, Wiadomo dlaczego pojawia się ten temat. Najpierw napisze dlaczego wróciłam. Wróciłam tylko ze względu na jedną osobę, mianowicie @someone . Lecz nie będę na sieci, gdy straciłam zaufanie do pozostałych Właścicieli. Wiem, że @someoneo niczym nie wiedział co robiliście tam na forum. Ale teraz wiem, że mój powrót był błędem. Nie czuje się tu już tak dobrze, jak wcześniej. Nie podzielam zachowania właścicieli, którzy odwalili i przez to było to całe zamieszanie na obydwu forach. A próbowałam Ci @Jaszczur na steamie wytłumaczyć, że lepiej z nimi pogadać i rozstać się w zgodzie, ale nie... Ty wolałeś napisać na sb, że odchodzisz i uj! Takie zachowanie u właściciela nie powinno się pojawić... Pisałam kiedyś, że GH to moja pierwsza i ostatnia sieć... Otóż cofam wszystko, ponieważ wtedy nie wiedziałam, że czerwoni są tacy... @someonechciałam pomóc, ale nie dam rady... Nie chce.. Dziękuje ci somek za wszystko, tylko dzięki tobie siedziałam w tej redakcji i próbowałam jakoś ją prowadzić, gdy nawet byłam sama. Dziękuje Ci za wszystko, bo jesteś cudowną osobą. Ale nasz kontakt będzie na steamie. Nie czuje się tu dobrze, a złapałam dobry kontakt na innej sieci, którą dobrze znacie, więc chce z nimi zostać. Proszę o odebranie mi rangi Moderator.
 9. Elooooooooooo Z @s44ri
 10. #sylwestrowo #bardzo_twarzowe
 11. Gratki Pozytywka.
 12. Elooooooooooo Melooo ;3

Trochę o nas:

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać i robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno.