Pata. ♡

Płeć piękna
 • Zawartość

  487
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygranych dni

  28
 • Wpisów na Chatboxie

  0

Wszystko napisane przez Pata. ♡

 1. Wpadnę
 2. No szok.
 3. Kochany trzymaj się! Daj znać na fb jak plecki.
 4. OOo no to grubo
 5. @WujekBaLBoOA
 6. Jak dla mnie, w twej wypowiedzi brakuje przecinków, co nie @someone? Ogólnie, na końcu zdań brakuje Ci kropek, ale ty zawsze miales z tym problemy. ^^ Rozkręcić fb? No nie wiem, też próbowałam, nie udawało się, ponieważ ludzie nie lubią kolejnego spamu na fb, jaki jest obecnie w tych czasach. Zawsze spróbować można. Jak dla mnie decydować powinien @someone. Elooo.
 7. Dziękuje @WujekBaLBoOA <3
 8. Elooo
 9. Witam, Wiadomo dlaczego pojawia się ten temat. Najpierw napisze dlaczego wróciłam. Wróciłam tylko ze względu na jedną osobę, mianowicie @someone . Lecz nie będę na sieci, gdy straciłam zaufanie do pozostałych Właścicieli. Wiem, że @someoneo niczym nie wiedział co robiliście tam na forum. Ale teraz wiem, że mój powrót był błędem. Nie czuje się tu już tak dobrze, jak wcześniej. Nie podzielam zachowania właścicieli, którzy odwalili i przez to było to całe zamieszanie na obydwu forach. A próbowałam Ci @Jaszczur na steamie wytłumaczyć, że lepiej z nimi pogadać i rozstać się w zgodzie, ale nie... Ty wolałeś napisać na sb, że odchodzisz i uj! Takie zachowanie u właściciela nie powinno się pojawić... Pisałam kiedyś, że GH to moja pierwsza i ostatnia sieć... Otóż cofam wszystko, ponieważ wtedy nie wiedziałam, że czerwoni są tacy... @someonechciałam pomóc, ale nie dam rady... Nie chce.. Dziękuje ci somek za wszystko, tylko dzięki tobie siedziałam w tej redakcji i próbowałam jakoś ją prowadzić, gdy nawet byłam sama. Dziękuje Ci za wszystko, bo jesteś cudowną osobą. Ale nasz kontakt będzie na steamie. Nie czuje się tu dobrze, a złapałam dobry kontakt na innej sieci, którą dobrze znacie, więc chce z nimi zostać. Proszę o odebranie mi rangi Moderator.
 10. Elooooooooooo Z @s44ri
 11. #sylwestrowo #bardzo_twarzowe
 12. Gratki Pozytywka.
 13. Elooooooooooo Melooo ;3
 14. Cze
 15. Siemaneczko
 16. Witaj
 17. Sztosik, jak zawsze. Nie no aż się uśmiałam.
 18. O kurcze o.O Dziękuję.
 19. By @Telsky Witam wszystkich bardzo cieplutko. Dzisiejszymi moimi gośćmi są: - Nasza redaktorka @Ulek. ♡, oraz - Nasz Admin FFA @Student. Zapraszam do czytania. ❄ Serwerowy bot to? ★ @Ulek. ♡ - @Taktyczny, @hitman po hitach i @Strus Pedziwiatr. ★ @Student - @Jaszczur ❄ Kto według Ciebie się wywyższa? ★ @Ulek. ♡ - @Chicen ★ @Student - @odpalonaa ❄ Komu dałbyś rangę zbanowany? ★ @Ulek. ♡ - @Chicen ★ @Student - @Ambasador ❄ Z kim z forum wyskoczył byś na bajlando? ★ @Ulek. ♡ - Z każdym, oprócz @Chicen. ★ @Student - @kojak., @VRSDaro, @Jaszczur, @Taktyczny, @hitman po hitach, @Pata. ♡, @^^^RAMBO^^^, @xSmileBaby, @Pozytywny i @Veckner. ❄ Z kim pojechał byś na wakacje? ★ @Ulek. ♡ - @Paaula, @Pata. ♡ i @Natty. Na Dominikane za 1812 dni. ♡ ★ @Student - @Taktyczny, @^^^RAMBO^^^, @Pata. ♡ i @VRSDaro. ❄ Kto najlepiej wchodzi pod stół? ★ @Ulek. ♡ - @Pata. ♡ ★ @Student - @Denny ❄ Według Ciebie użytkownikiem tego tygodnia jest? ★ @Ulek. ♡ - hmm. Nie wiem. ★ @Student - Zawsze jest i będzie @someone. ❄ Kogo widzisz w roli Ojca? ★ @Ulek. ♡ - @someone on tak kocha dzieci. ★ @Student - @No.1 ❄ Para która by do Siebie pasowała to? ★ @Ulek. ♡ - @Paaula i @No.1, @^^^RAMBO^^^ i GEJUSZ [*] ( @GENIUSZ ). ★ @Student - @Ulek. ♡ i @VRSDaro. ❄ Czego oczekujesz, gdy wchodzisz na forum GreenHaze? ★ @Ulek. ♡ - zabawy ★ @Student - Typowej beki, prowadzonej przez trolli- przodowników czyli Vecknera i Borowki. ❄ Kogo wysłałbyś do serialu "Rolnik szuka żony"? ★ @Ulek. ♡ - Mojego braciszka czyli @Ghost.. ★ @Student - @Chicen ❄ Opisz każdego z administracji po kolei w trzech słowach: @Jaszczur ★ @Ulek. ♡ - żul, pijak, alkus. ★ @Student - Ogarnia milion rzeczy na raz, a i tak ma czas by wpaść na forum i pogadać, szacun ziomek. Łałdi leje do pełna za 30 zł zawsze. @Chicen ★ @Ulek. ♡ - może lepiej nie... ★ @Student - Nervosol czasem by mu się przydał, ale im dłużej tu siedzę, tym częściej widzę jego zaangażowanie w rozwój sieci i naszą Familię Zielonych. @someone ★ @Ulek. ♡ - pomocny, opanowany, tajemniczy. ★ @Student - Skubany jest. Jedna z najbardziej tajemniczych, o ile nie jedyna, postaci na sieci. Świetny redaktor. @kojak. ★ @Ulek. ♡ - palacz, dojrzały, szczery. ★ @Student - Łak. Lubi małe dziewczynki. Pomocny, zaangażowany, jedna z "Legend" forum. @Denny ★ @Ulek. ♡ - młody, zabawny, bezkonfliktowy. ★ @Student - Jest napalony na Shueels, to widać. Jako modek radzi sobie dobrze, skoro tak długo wytrwał już na swoim stanowisku, zawsze chętny do pomocy i śmieszkowania. @brzydki zły i szczery ★ @Ulek. ♡ - karzełek hehe , śmieszek, nerwus. ★ @Student - Mało znam, niestety, choć wypadałoby poznać, ów osobnika.
 20. Wesołych rekinku i tobie też udanego sylwestra ;*
 21. Dzisiejsze swoje 21 urodzinki obchodzi @Strus Pedziwiatr. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, mniej bocenia na FFA oraz nie feedowania na LOL-u.
 22. Powiem Ci, że dobry pomysł z tą panią.
 23. Witam. Z racji tego, że zainteresowanie serią zniknęło, zamykam na chwilę obecną serię. Seria będzie zmieniona, więc oczekujcie na powrót. ; )
 24. Elo

  Witam.

Trochę o nas:

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać i robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno.