#team_Barti.

Junior Admin
 • Zawartość

  1441
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygranych dni

  6
 • Wpisów na Chatboxie

  338

Wszystko napisane przez #team_Barti.

 1. Mimo, iż użytkownicy są na tak, więc się przyjmuję na okres próbny na tydzień. Jeżeli przez tydzień nic się nie pojawi, to się pożegnamy.
 2. Był już podobny dział pod każdym serwerze. Został usunięty ponieważ mało kto się w nim wypowiadal. Więc robienie takiego Czego s w dziale ogólnym jest zbedne.
 3. Witam.
 4. Głos oddany.
 5. Czekam na wypowiedzi innych.
 6. Witojcie moi mili, otóż mam dla was mini konkursik, aby zwiększyć zasięg grupy steam. Co trzeba zrobić? 1. Polubić FanPage. www.facebook.com/GreenHazepl/ 2. Zaprosić jak najwięcej osób do grupy. http://steamcommunity.com/groups/ississsssss 3. Trzeba być członkiem grupy. Oraz mieć konto na forum. 4. Polajkować profil znajomemu. https://www.facebook.com/kacperkaszkajozwiak/ Do wygrania:
 7. Dalej jestem na nie. Po wcześniejszej pracy, nie jestem do Ciebie przekonany.
 8. Tylko jakiegoś shitu nie złóż. Pamiętaj pc za 2000zł to nie pc.
 9. Ja mam magiczne pióro
  Zapisane nim słowa
  Zostają na lata
  Tak jak tusz pod skórą
  Stówą zawiniętą w rulon
  To wsysasz
  I modlisz się, by te pióro nie przestało pisać
  Magiczne pióro
  Zapisane nim słowa
  Zostają na lata
  Tak jak tusz pod skórą
  Stówą zawiniętą w rulon
  To wsysasz
  I modlisz się, by te pióro nie przestało pisać

   

 10. Witam.
 11. Witam.
 12. 1. News za krótki. 2. Potrzebujemy aktywnych redaktorów, nie takich co są raz w tygodniu na forum. 3. 2 posty na forum? Ogółem na nie.
 13. Zrobione.
 14. Zmieniłem poddział na "Odbierz Rangę Gracza LoL" teraz raczej nie powinno być problemu.
 15. Usunięte.
 16. Bajooooooo.
 17. Dzięki Wielkie!
 18. Witam.
 19. Witam.
 20. Gothic to klasyk, co do samego przedstawienia nam jakby streszczenia gry czy nie wiem jak to nazwać. Szczerze? Nie podoba mi sie to. Sam bym mógł takie coś napisać korzystając z Wiki. Jeżeli cos dodajesz to podaj źródło.
 21. Witam.
 22. Witam.
 23. Nigdy nie dawaj obrysu na render! Bo to wygląda okropnie! Tak co ujdzie w tłoku.

Trochę o nas:

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać i robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno.