Barti.#SnaX

Junior Admin
 • Zawartość

  1249
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygranych dni

  5
 • Wpisów na Chatboxie

  6580

Wszystko napisane przez Barti.#SnaX

 1. Najlepszego Rybko
 2. Serwerów cs go brakuje na sieci to jest fakt. Z opinii użytkowników wynika, że serwer jest fajny, sam osobiście nie przepadam za takimi serwerami, nic tylko dzieci ustawiają sobie skiny na respie. Myślę, że jesteśmy w stanie serwer przyjąć do sieci. Napisz do @Chicen lub @Jaszczur o przepisaniu serwera. Serwer zostaje przyjęty.
 3. REGULAMIN ADMINA TS3 1. Administrator ma obowiązek podchodzić do wszelkich spraw od użytkowników podchodzić bezstronnie. 2. Administrator ma prawo do zbanowania/kicowania osoby, która łamie regulamin serwera TS3. 3. Administrator powinien traktować wszystkich jednakowo. 4. Administrator ma prawo, wejść na kanał użytkownika nie podając powodu. 5. Administrator ma prawo do przyznania lub odebrania rangi użytkownikowi. 6. Administrator ma prawo, do edytowania kanału, który łamie regulamin TS3. 7. Obowiązkiem każdego administratora jest, udzielenie pomocy, na którą użytkownik oczekuje na kanale "Pomoc Ts3" 8. Administrator, który nie wywiązuje się ze swoich obowiązków zostanie zdegradowany. Bez możliwości ponownego powrotu na tą funkcję. 9. Administrator powinien powiadomić wyższe organy, gdy go nie będzie powyżej 3 dni na teamspeak. 10. Administrator nie może nadużywać swojej władzy, wobec innych użytkowników. Admini ts3 są proszeni o zapoznanie się z tematem oraz napisanie pod nim, iż się z nim zapoznałem/am. Nick na serwerze ts3: Zapoznałem się z regulaminem admina ts3 oraz go akceptuje.
 4. Witam
 5. Jakieś ssy czy coś? Żeby to ładnie jakoś wyglądało.
 6. Witam
 7. Jak ja to wariat. W totolotka grać nie będę. xD Bayer Leverkusen vs Schalke 2:1 Las Palmas vs Atletico 4:1 Dortmund vs FC Koeln 3:1 Wolfsburg vs Bayern 4:1 Espanyol vs Barcelona 3:1 Wigry vs Kluczbork 0:0 Torino vs Sampdoria 1-0 Everton vs Chelsea 2:2 Tottenham vs Arsenal 2:1 Legia vs Wisła 2:1 Jagiellonia vs Pogoń 1:3
 8. Z DNIEM DZISIEJSZYM AWANS NA ADMINA TS3 @Nataliaa. POWODEM BYŁO, IŻ POMAGAŁA PRZY STAWIANIU NOWEGO TS3. GRATULACJE!
 9. Wszystko pięknie ładnie, tylko buźkę daj babeczki słabo widać.
 10. Podania składamy w szybkiej rekrutacji.
 11. Proszę się nie czepiać, była robiona na szybko.
 12. Witam.
 13. Prace słabe, dodane tylko napisy. Spróbuj kiedy indziej.
 14. Kontakt podany.
 15. Czekam na wypowiedź innych użytkowników.
 16. 22.04.2017 + Dodane automatyczne poke dla SA, oraz Adminów TS3 + Chcę rangę + Pomoc TS3 + Chcę pokój + Zaktualizowałem rangi "Załoga Forum" Są w jednym stylu.
 17. -1

  Jedyny poradnik, który zasługuje na zdjęcie warna. -1
 18. Jeden z lepszych poradników.
 19. Witam.
 20. 1. Zrobione 2. Zrobię jak jutro albo na dniach. 3. Zobaczę co da się zrobić. 4. Po to jest to zrobione, aby użytkownicy ts, nie pisali co do nas, abyśmy dodali mu rangi, lub mamy coś ważnego do obgadania. 5. Zrobione 6. Czekam, aż mi @Rybaa podeślę paczkę z ikonami.
 21. Witam
 22. Dzięki wielkie.
 23. Nadmierne odświeżanie zlecenia, jeden refresz na tydzień.