brzydki zły i szczery

Zbanowany
 • Zawartość

  146
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5
 • Wpisów na Chatboxie

  0

Ostatnia wygrana brzydki zły i szczery w Rankingu w dniu 18 Listopad 2016

brzydki zły i szczery posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

258 Bóg

5 obserwujących

O brzydki zły i szczery

 • Tytuł
  HODOWCA WĘGORZY
 • Inne grupy Użytkownik
 • Urodziny 16.01.1984

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość

Ostatnie wizyty

3,193 wyświetleń profilu
 1.  

  1. ^^^RAMBO^^^

   ^^^RAMBO^^^

   luli luli nie w tym kraju, bo w tym kraju my na haju 

 2. [ODRZUCONE]Podanie o admina na FFA

  kilka razy widziałem aby grał. brak admina na FFA? to chyba o 2 różnych serwerach mowa:)
 3. Wyniki Rekrutacji Na Moderatora

  spoko, lecisz jako pierwszy XD dzięki
 4. Imię: Usiu Wiek: 32 Staż na forum: od początku Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: różnie, dziś 3h jutro 30 min Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]: takie słabe 8/10 W czym chciałbyś pomoc: w tym od czego jest moderator:) Dlaczego ty ? To ja powinienem zapytać, dlaczego nie JA? Spełniam wymagania (podane wyżej) ?: no rejczel 20 Reklam sieci:
 5. Hej :)

  ema
 6. Urlopik

  ale tego że w Polsce cie można spotkać to już nie napisałaś pindo :P widzimy się w poniedziałek
 7. problem raczej dotyczy nowych adminów z tego co zauważyłem bo nikt wcześniej się nie skarżył. jeszcze inna kwestia to już jawne podpowiadanie na admin sayu poprzez U@ (amx_chat) zamiast tak jak każdy gracz na zwykłym say poprzez plugin do infa. niech nowi admini się ogarną bo to co odstawiają to nic tylko wykorzystywanie swoich praw w stylu "przecież zapłaciłem to mogę" to samo się tyczy spamu, pisania na biało czy kolorowo. nowi koniecznie muszą pokazać że mam flagi i spamują, tylko po co ? (i nie mam tutaj na myśli tekstów typu cele mapy czy np nie kamp a jakieś podpowiadania bo był taki przypadek czy zwykłe przywitania aby oznajmić graczom że admin jest na serwerze. bzdura jak dla mnie) i niech "nowi" się nie burzą że wszystko leci na nich bo dobrze wiadomo kto i co i kiedy pisał. tyle ode mnie edit: nie mam nic do nikogo, ale skoro admini donoszą na innych adminów że zrobili tak czy inaczej i kręcą aferę z tego powodu piorąc brudy na publicznej części forum a sami zachowują się w nieodpowiedni sposób, taki czy inny to coś tu jest chyba nie tak?
 8. VRSDaro

  wystawił nas dwa razy a wy mu jeszcze najlepszego życzycie ;> no i kurfa prawidłowo ! XD
 9. wystarczy przyglądać się aktywności adminów co tydzień i widać że jednego miesiąca jeden gra więcej kolejnego miesiąca ta osoba rzadziej zagląda na serwer. takie jest życie - w zeszłym top15 mieściłem się, teraz ledwo setny jestem po zagraniu kilku mapek bo najzwyczajniej nie mam czasu na grę. większa ilość osób z uprawnieniami daje serwerowi większe pole do manewru bo jakby nie było raczej zawsze będzie chociaż ten jeden admin, a ich brak to raczej sytuacje marginalne.
 10. UB all 2 szansa dla cheaterów

  chyba z konia spadłeś, 2 szansę to oni mieli zastanawiając się przed wejściem na serwer.