someone

Zarząd GH
 • Zawartość

  2083
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  45
 • Wpisów na Chatboxie

  13

Ostatnia wygrana someone w Rankingu w dniu 5 Kwiecień

someone posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1438 Bóg

O someone

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  "Z daleka. Stąd nie widać"

Ostatnie wizyty

7426 wyświetleń profilu
 1. Dusferno2 raczej jest sporo grana. Fakt, może komuś się nie podobać duża liczba map typu dust, ale to wciąż lubiane mapy. Dust_csgo raczej zostanie. Powrót do normalnej wersji raczej nic nie zmieni, a tutaj przynajmniej TT ma odrobinę łatwiej. clan_fire - nie wiem czy była aż tak często proponowana. assault_mega - można go zastąpić inną wersją. de_chateau - dodałem, bo faktycznie o niej często gracze wspominają tutaj na forum.
 2. Głosujemy na admina miesiąca. Przypominam, że każdy oddaje tylko jeden głos, a na dodatek dodaje jakieś uzasadnienie dlaczego akurat ta osoba. Lista adminów: @Alicja_Kraina_Czarów @C:O:L:V:E:R:S @WujekBaLBoOA @iku @#team_Barti. @Agentka @KJNN @VoS @kosaok1001 @LuckyLuck @Martina @Seyyd @Boski Johny @Nicia @Bombowa ;p @Bialo-Czerwony @C h u D y ^^ @Bandzior @SCAR[y] ^ @Bianconero. @Clade @Stalker Głosowanie potrwa do 31.05.
 3. Przyjęte. Powodzenia na emigracji. ;d
 4. Każdy normalny gracz napisałby temat z odwołaniem. Ty wbijasz na aktywnym, a teraz masz jeszcze pretensje do adminów... Sprawę można było załatwić w inny sposób i może dostać UB. No ale Twój wybór był inny.
 5. KONKURS Konkurs potrwa od 21 maja do 21 czerwca. Nagrody przypadają dla pierwszych trzech osób w rankingu na serwerze. Miejsce pierwsze - VIP 30 dni + prefix na serwerze: [Król FFA] Miejsce drugie - VIP 20 dni Miejsce trzecie - VIP 15 dni
 6. Dodaj jeszcze z dwa lub więcej tekstów od siebie. Wtedy będzie można powiedzieć czy coś z tego wyjdzie czy też nie. Na obecną chwilę w podaniu masz cztery negatywne opinie i właściwie brak jakichkolwiek "za", aby otrzymać rangę. Nie odrzucam, zawieszam temat do czasu, aż spełnisz ten warunek z początku mojego postu. // Po przeczytaniu tekstu, który dodałeś stwierdzam, że nie ma co czekać na kolejne. Znów to samo - masa błędów. Trochę więcej znaków interpunkcyjnych, ale dalej brakuje ich bardzo, bardzo dużo. Jeśli Ci zależy, to pisz teksty dalej i spróbuj sił w rekrutacji za jakiś czas. Na tę chwilę podanie odrzucam.
 7. Interpunkcji praktycznie nie ma. Błędy, składnia, itd. to wszystko sprawia, że ciężko się czytało. Podanie odrzucam już teraz, bo nie ma szans, żebyś w jakimś krótkim czasie zaczął pisać znacznie lepiej. Jeśli jednak uda Ci się to zrobić - zapraszam do rekrutacji innym razem. Chętnie zapłaciliby pewnie i trzy razy tyle. xd
 8. Na obecną chwilę forum zostaje bez banerów.
 9. Czas na wyniki konkursu. 1. Ranking serwera. - GAMETRACKER 2. Kto wygrał konkurs Sketch Toy który, odbył się w sierpniu zeszłego roku? - MAJOR 3. Były członek UBT. - MUERTE 4. Jakim sportowcem chciał zostać Jaszczur? - PIŁKARZEM 5. Najstarszy użytkownik na forum (gracz FFA, ma liczbę w nicku). - ROMAN55 6. Obchodził niedawno urodziny. - CHICEN 7. Kto zebrał najwięcej reputacji za dodanie swojego zdjęcia w dziale "Pokaż się"? - AGUSKA 8. Nazwa użytkownika, który zarejestrował jako trzeci na forum. - KOZIO 9. Początkowa nazwa Zarządu GH. - WŁAŚCICIEL HASŁO: GREENHAZE Lista osób, które odpowiedziały poprawnie na wszystkie pytania: 1. Steel Banging 2. Usia. 3. Johny 4. Bianconero. 5. Dejwid 6. Natalia_o99 7. Fallen 8. Seyyd A tak wygląda losowanie: Oznacza to, że: @Johny wygrywa rangę premium oraz grę PayDay 2 (do odebrania u @Jaszczur) @Bianconero. wygrywa rangę premium @Natalia_o99 wygrywa rangę VIP GRATULACJE!
 10. Wstaw nowy tekst od siebie, bo na forum dodałeś tylko jeden. To za mało, bo nie wiem czy będziesz aktywny. Musisz się też określić co chcesz robić, bo tak trochę tego, trochę tego, to raczej nie jest dobre rozwiązanie. Tym bardziej, że mamy już osoby, które zajmują się swoimi sprawami w redakcji. Tę kwestię opisała Fallen, więc nie będę powtarzał. Chcesz dodawać ciekawostki, ale tym zajmuje się już Seyyd, czyli ten pomysł odpada. Brakuje nam ludzi od newsów, recenzji, itd. Piszesz o chęci prowadzenia własnej serii. Co to za seria? Możesz zrobić ją i dodać do tego podania, aby wszyscy zobaczyli i ocenili.
 11. Bardzo dużo identycznego tekstu można znaleźć tutaj - KLIK Miejscami kompletnie nic nie zmieniłeś, np. całość "Znane mody". Mógłbym Ci teraz dać warna za skopiowanie czyjejś pracy i nie podanie źródła. Ale część napisałeś sam, więc dlatego tym razem zakończy się wyłącznie na ostrzeżeniu. Ostatnim, bo jeśli sytuacja znów się powtórzy, to wtedy go nie będzie.
 12. Osoba, która wstawi tutaj najlepszą paczkę z RoundSound może liczyć na VIP'a 20 dni (+jej paczka/część dodana na serwer)* *Wymagania -20 pociętych, wyciszonych RS - czas +/- 15 sekund -format mp3 -najlepiej zróżnicowanie gatunkowe Możecie też składać pojedyncze propozycje RS. Dodatkowo podawajcie propozycje muzyki na rozgrzewkę.

Trochę o nas:

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać i robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno.