someone

Zarząd GH
 • Zawartość

  1,293
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  45
 • Wpisów na Chatboxie

  27

Zawartość dodana przez someone

 1. Te trzy mapy nie były ostatnio w ogóle grane dlatego usuwam z vote. cs_militia cs_assault_mega de_chateau Spróbuję ogarnąć te vertigo i pozbyć się problemu z pobieraniem mapki (a raczej jego brakiem).
 2. Obecna lista map: de_mirage de_nuke de_dust2 de_westwood de_cbble de_verso de_inferno de_tuscan de_train de_aztec de_hell de_cpl_mill de_dust2002 de_kabul32 de_dust de_piranesi cs_office Obecny temat dotyczy wyłącznie dużych map takich jak powyższe.
 3. Urodziny Paauli

  Wszystkiego najlepszego @Paaula ;d
 4. Powrót do starych głosowań na serwery?

  To jest dobra opcja. Druga jest taka żeby ten dział został, a po prostu zrobić temat dla każdego z serwerów ( coś jak Wstaw screeny). Małe zainteresowanie jest raczej spowodowane tym, że praktycznie nikt nie wstawia linku do głosowania. W "starych" tematach było z tym znacznie lepiej.
 5. Wyniki konkursu TOP 3 1. @Czy Gustlik Tanczy Czacze? (Iku) - prefix na serwerze [Król FFA] 2. @Gr33n - VIP na 20 dni 3. @shadesw123 - VIP na 15 dni Gratulacje. Po odbiór VIP-ów zapraszam na pw/steam. Za parę dni reset ranku i kolejny konkurs TOP.
 6. Urlop Administracja

  @Chicen i tak będziesz siedział cały czas na forum, więc nie wiem po co ten urlop. ;D
 7. Osoba, która wstawi tutaj najlepszą paczkę z RoundSound może liczyć na VIP'a 20 dni (+jej paczka/część dodana na serwer)* *Wymagania -20 pociętych, wyciszonych RS - czas +/- 15 sekund -format mp3 -najlepiej zróżnicowanie gatunkowe Możecie też składać pojedyncze propozycje RS. Dodatkowo podawajcie propozycje muzyki na rozgrzewkę.
 8. Z racji, że dziewczyny są na naszym serwerze mniejszością, oferujemy Wam darmową rezerwację slota. ;) Wystarczy spełnić poniższe wymagania: - STEAM - płeć piękna ;) Wzór: Imię: Nick na serwerze: SteamID: Prośby o rezerwację piszemy w tym dziale.
 9. Wiele osób kupuje tego VIP'a także dla tej dodatkowej ilości hp. Wydają pieniądze, więc dostają coś więcej, np. możliwość przeżycia po strzale z awp (nie mają 110hp na starcie rundy). Czasami może być to denerwujące, ale nie zdarza się w każdej rundzie, a raz na jakiś czas. Jeśli chodzi o dodatkowe opcje wyboru broni, to gracz z vipem nie musi za bardzo martwić się o pieniądze w grze. Dlatego może kupić sobie właściwie każdą broń. Równie dobrze może sobie zrobić na ich zakup bind. Poza tym te vipy ktoś ciągle kupuje. Czy będzie w porządku, gdy ktoś coś kupi, a my za chwilę część tego mu zabierzemy? Raczej nie. Na obecną chwilę zostaje bez zmian.
 10. Propozycję

  1. Taki dział istnieje. 2. Co jakiś czas robione są plebiscyty gdzie można głosować na użytkowników wg różnych kategorii. Ewentualnie można wtedy dopisać "Użytkownik miesiąca". 3. Jeśli masz pieniądze, czas oraz chęci na założenie takiego serwera to problemu nie ma.
 11. Nie mamy admina o takim nicku. Nie jest to skarga lecz zgłoszenie. Takie sprawy załatwiamy w tym dziale - http://greenhaze.pl/forum/361-zglos-czitera/ Oczywiście wymagana rozpiska demka.
 12. Dzisiaj oraz jutro praktycznie nie będę nigdzie dostępny. Na ewentualne wiadomości odpiszę, ale ze znacznym opóźnieniem. 

 13. Sprawdziłem dzisiaj to eldorado. Plugin blokuje ścianę lecz nie jest "szczelny" i dalej można przerzucić granaty na drugą stronę. Do tego dochodzą skany. Można to wyłączyć innym pluginem, ale blokuje on wszystkie skany na mapie. Jeśli takie coś Wam nie przeszkadza to można spróbować i ją dodać.
 14. Zmieniłem na normalnego dusta. Z vertigo są problemy, bo nikomu nie chce jej pobierać. Eldorado wymaga dużej liczby adminów. Inaczej zrobi się chaos na mapie. Na razie odpada.
 15. Skiny fajne. Na przyszłość - http://greenhaze.pl/topic/12693-ffa-propozycje-nowych-skinów/
 16. Modele były zmieniane dość niedawno. Poza tym istnieje temat od składania (konkretnych) propozycji. http://greenhaze.pl/topic/12693-ffa-propozycje-nowych-skinów/
 17. Witaj
 18. Podanie Beezy Vuitton

 19. Podanie Beezy Vuitton

  Za mała aktywność. Pograj z nami więcej i spróbuj za jakiś czas.
 20. Ban był słuszny, a jeśli dalej będziesz wyrażał się w ten sposób to będą kolejne. PS Na przyszłość pisz normalnie, bo nikt nie będzie czytać Twoich postów z kropkami po każdym wyrazie, itd. itd. Po prostu wyrzucimy to do kosza.