someone

Administrator
 • Zawartość

  1973
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygranych dni

  45
 • Wpisów na Chatboxie

  361

Wszystko napisane przez someone

 1. Sprawą musi zająć się właściciel serwera czyli @Spr!Nt^^
 2. Podane akcje są czyste. Sam biegałeś odpalony co widać na demku, więc ban dla Ciebie.
 3. Nie ma nic w logach, bo zapewne było to przez mikro. Nie ma dowodów, nikt nie potwierdził tej sytuacji dlatego UB daję wcześniej.
 4. Osoba, która wstawi tutaj najlepszą paczkę z RoundSound może liczyć na VIP'a 20 dni (+jej paczka/część dodana na serwer)* *Wymagania -20 pociętych, wyciszonych RS - czas +/- 15 sekund -format mp3 -najlepiej zróżnicowanie gatunkowe Możecie też składać pojedyncze propozycje RS. Dodatkowo podawajcie propozycje muzyki na rozgrzewkę.
 5. Najlepszego.
 6. Opinie na temat: @Gom3z.
 7. Opinie na temat: @Bombowa ;p
 8. Witaj, mi też nie idzie na west
 9. siemka
 10. Jeśli jest ktoś, kto może potwierdzić oskarżenia to proszę o wypowiedź.
 11. Kick powinien być po wcześniejszym poinformowaniu, ale nie oczekujcie, że admin będzie informował każdego gracza z osobna. Pewne zasady są na serwerze i trzeba ich przestrzegać. Teraz będziesz wiedział, że do minuty trzeba opuścić te miejsca, więc więcej problemów nie powinno być. Co do bana na kaszpirovski, to nie mam zapisów z logów. Jednak jeśli obraził admina lub innego gracza to ban słuszny. Tym bardziej, że był on na 5 minut. A jeśli chodzi o trzecią sprawę. @Bombowa ;p jako admin nie możesz wyrażać się w taki sposób do gracza lub innego admina. Nawet jeśli nie dokończyłaś tego zdania. Nie ma to znaczenia. Ostrzeżenie i pamiętaj, że jedno już otrzymałaś wcześniej. Być może było ono ostatnim.
 12. Ban na BL dlatego brak UB.
 13. @VoS Grasz na steam? Jeśli dobrze pamiętam to widuję Cię na NS, np. dzisiaj. Odpisz edytując swój post.
 14. Admin @buch proszony o odniesienie się do sytuacji.
 15. W tym temacie zadajecie pytania do @TwojaMarionetka Temat zostanie zamknięty 23.04.2017r. Nie wiesz o co chodzi? Zajrzyj tutaj: KLIK
 16. Takie sprawy proszę załatwiać z Właścicielem/Opiekunem serwera, gdyż UBT nie jest od rozpatrywania skarg graczy odnośnie podszywania się.
 17. Tylko, że tym razem skarga dotyczy zachowania Taktycznego, nie innych adminów czy tego co źle robią w innym czasie. Taktyczny nie ma prawa obrażać kogoś, bo ten zbanował osobę, której on sam nie sprawdzał. Od tego się wszystko zaczęło i gdyby nie te cytaty, które podałem powyżej to zapewne żadnej skargi by nie było. Skoro piszesz, że ktoś adminujący u nas od dawna, może być uważany za gospodarza, to tym bardziej wymagane od niego jest odpowiednie zachowanie. Tutaj nie można powiedzieć, że tak było. Obrażanie innych nie może mieć miejsca, a jeśli nie spodobała mu się decyzja o banie, to mógł napisać skargę właśnie na ten temat, a nie atakować pozostałe osoby. Nie on jest od oceniania działań graczy z przyznanymi flagami. Co do kickowania, jeśli dany admin nie napisze coś w stylu "wracam za 3 minuty", to dlaczego nie wyrzucić go z serwera po upływie kilku minut? Jeśli serwer jest full to w ten sposób zajmuje slota, a co za tym idzie tracimy gracza, który chciałby pograć. Przywileje to jedno, a ich nadużywanie to drugie.
 18. Wybacz @SCAR[y] ^, ale @Taktyczny przegiął. To nie on jest od oceniania pracy innych adminów i nie ma prawa ich obrażać, a właśnie tak wyglądała ta cała sytuacja. Każdy admin może zbanować gracza, o ile ma wątpliwości co do uczciwości jego gry i tylko on sam odpowiada za swoją decyzję. Potem ewentualne konsekwencje wyciągają opiekunowie lub właściciel serwera. Taktyczny doczepił się drugiego admina o zbanowanie gracza. Gdyby zrobił to w normalny sposób, spoko problemu nie ma, ale teksty typu"kurwa banowanie z pizdy , sie panosza admini", "idioto" nie powinny mieć miejsca. I nie ma znaczenia to czy ktoś gra/adminuje na FFA tydzień czy jest stałym graczem od dwóch lat. Jasne w nocy można pozwolić sobie na trochę więcej wulgaryzmów o ile nikogo one nie urażają i nie zastępują co drugiego słowa, ale nie ma to odniesienia do powyższej skargi. Na dodatek Taktyczny ciągnął temat jeszcze przez długi czas (Bombowa w sumie też) pomimo tego, że inni pisali aby już przestać. Nawet jeśli Taktyczny ma swój specyficzny styl wyrażania się do innych to nie oznacza, że każdy go popiera i traktuje z przymrużeniem oka. Trzeba wiedzieć z kim można w taki sposób pisać, a z kim nie. Obrażanie innych osób, bo podejmują pewne decyzje, które nam się nie podobają nie jest fair, bo równie dobrze ktoś ciągle może obrażać za to nas samych. To przecież nie byłoby fajne, prawda? @Taktyczny to druga skarga za nieodpowiednie zachowanie na serwerze. Przy następnej ostrzeżenia już nie będzie.
 19. Obecna lista map: de_mirage de_nuke de_dust2 de_westwood de_cbble de_verso de_inferno de_tuscan de_train de_aztec de_hell de_cpl_mill de_dust2002 de_kabul32 de_dust de_piranesi cs_office Obecny temat dotyczy wyłącznie dużych map takich jak powyższe.
 20. Dodałem piranesi oraz alpin. Na dodatek zwiększyłem do 10 ilość map, które muszą zostać rozegrane, aby dana z nich pojawiła się ponownie w vote. Ten tydzień będzie testem dla tych czterech map - overpass, russka, piranesi oraz alpin. Zobaczymy jak często będą grane. Jeśli mało, to usuwamy i zmieniamy na inne część z nich lub całość.
 21. Pisane było już ze 100 razy. PO RANGI ZGŁASZA WAS WŁAŚCICIEL DANEGO SERWERA! Upominajcie się o to u niego, bo to jest jego obowiązek, aby podać Wasze profile i serwer gdzie pełnicie konkretną funkcję. Nikt w inny sposób tego nie załatwi. Kolejny taki temat będzie karany warnem.
 22. Witaj
 23. Zagłębie 2-1 Śląsk Lech 3-1 Ruch Górnik 2-2 Wisła Korona 1-1 Nieciecza Piast 1-3 Jaga Arka 1-2 Wisła Płock Cracovia 1-2 Legia Pogoń 2-1 Lechia
 24. Nick zmieniała @Agentka Proszę "nie bawić się" adminem. Jak widać powoduje to nieporozumienia, spory i psuje atmosferę, a z punktu widzenia graczy też wygląda to słabo. Patrząc na wasze wpisy na czacie i wszystko co z tym związane - bez ostrzeżeń tym razem. A właściwie z jednym, tym powyżej dla wszystkich adminów, aby nie pojawiła się następna taka akcja w przyszłości.