MesT

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wpisów na Chatboxie

  0

Reputacja

11 Dobrze

O MesT

 • Tytuł
  Silver I
 • Inne grupy

Ostatnie wizyty

519 wyświetleń profilu
 1. No, postarałeś się. łap up
 2. Witam w naszej społeczności, mam nadzieje że się spotkamy na serwerach!
 3. mestx34 - snap, dodawać :)

  1. #team_Barti.

   #team_Barti.

   NIE POLECAM HANDEL LUDŹMI :D

  2. Jaszczur

   Jaszczur

   geniiusz przez dwa "i" :D dodawać ;p

 4. Już najebany XD
 5. Dodawac na snapie - mestx34

 6. " Gdy tak słodko śpisz i śnisz w mych objęciach, Snuję plany, planuję zmiany, rzucam zaklęcia. Główkuję w ilu częściach mamy puzzle szczęścia, Bez zająknięcia ułożę, wyjdzie tęcza."

 7. Siema, większośc mnie zapewne kojarzy no ale przywitam sie żeby nie było :D Od razu zapowiadam iż nie widzę większej aktywności jak tylko wbicie na ts i pogadanie z ziomkami, można też od czasu do czasu jak mnie złapiecie pograc w ets2 cs:go albo 1.6, powód jest jeden, praca, praca i jeszcze raz praca ;)

Trochę o nas:

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać i robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno.