someone

Rekrutacja na Redaktora

15 postów w tym temacie

Szukamy kogoś kto będzie w stanie pomóc. Mniej lub bardziej, więc jeśli myślisz, że nagle otrzymasz 1000000 obowiązków to się mylisz. Zapraszam do składania podań. ;)

Wzór Podania:

1. Imię :

2. Wiek:

3. Staż na forum :

4. Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Redaktor? :

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź) :

6. Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blog itp.) :

7. Próbny wywiad / news / felieton itp. :

Wymagania*:

- sporo wolnego czasu 

- umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność

- znajomość ortografii 

- minimum 15 - 16 lat 

- brak warnów

- minimum 50 postów

*Jeśli nie spełniasz jednego z trzech ostatnich wymagań to może się jeszcze dogadamy.

Szukamy kilku osób.

Obowiązki? Pisanie wywiadów, newsów i felietonów. Do tego jakaś seria. Oczywiście wszystko ładnie podzielimy między Redaktorów. Nie będzie tak, że jedna osoba ma zrobić 10 różnych rzeczy, więc nie obawiać się o to. ;)

Ważny jest systematyczny kontakt czy to ze mną czy z innymi redaktorami. Nie chcę przyjmować kogoś kto nie będzie odpisywać na wiadomości. Tak samo, gdy bez podania powodu nie wstawi czegoś co miał zrobić, a co ważniejsze sam się do tego zgłosił.

Szczegółowe pytania kierować do mnie na pw/steam.
2

1. Imię : Błażej

2. Wiek: Jutro styknie mi 22 latek

3. Staż na forum : Od maja. Wracam po miesiącu przerwy

4. Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Redaktor? : Będę zajmował się tym, co potrafię najlepiej, czyli GreenHaze City, felietony, napalony Johny oraz może wywiady

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź) :

Po 1. Znacie mnie wszyscy. Po 2 byłem już redaktorem. Po 3 znam się na tej robocie. Po 4 wróciłem na sieć, mam trochę czasu, więc mogę zająć się robotą w redakcji. Po 5 lubię robić w tej redakcji 

6. Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blog itp.) 
Bardzo duże :D

7. Próbny wywiad / news / felieton itp. :
GreenHaze City kolejna część zaraz wjedzie na rejony

Wymagania*:

- sporo wolnego czasu - jest

- umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność - jest

- znajomość ortografii  - jest

- minimum 15 - 16 lat -jest

- brak warnów- jest

- minimum 50 postów- jest
0

I. Imię : Kuba
II. Wiek : 23 
III. Staż : Od 11 maja, z lekką 2,5 miesięczną przerwą. 
IV. Jak sobie wyobrażasz swoją przyszłą pracę jako Redaktor? Czego się po mnie spodziewasz Some? Nihil Novi, dział Felietonów oraz Recenzje Filmowe, może również książkowe do tego dojdą, ze względu na sporo czasu na czytanie pozycji książkowych.
V. Co przemawia za tym, by Cię przyjąć: Znacie mnie już dosyć dobrze. Felietony na tematy życiowe, które jak już mnie przyjmiecie, to wrzucę ponownie. Recenzje niekoniecznie najnowszych filmów, ale tych godnych polecenia wg mojego uznania. Pozycje książkowe, te które przeczytałem i są warte kupna.
Vi.  Posiadasz jakieś doświadczenie? Nie. Głupie pytania zadajesz Chłopcze.. Acz dla ludu, który mnie nie zna, to ranga pismaka na 3 sieciach, w tym i GH.
VII. Próbny felieton? To może wg mnie.. mój najlepszy wg mej skromnej osoby : 

A wymagania.. spełniam wszystkie, więc po cóż mam je wymieniać? Ja tu tylko piszę. 

Edytowano przez Student
3

1. Imię : Sandra

2. Wiek: Kto powinien wiedzieć wie.

3. Staż na forum : 29 maj 2016

4. Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Redaktor? : Przeprowadzenie wywiadów w wyznaczonymi osobami, oraz pomogę osobą z redakcji 

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź) : Myślę że mam to coś by być w redakcji oraz potrafię współpracować z każdą grupą osób. Potrafię pisać wywiady  oraz recenzje książek i filmów. I myślę że będę dobrze pełnić swoją pracę. 

6. Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blog itp.) : Tak, byłam na starej serverowni redaktorką i pełniłam dobrze tą funkcję, gazetka i blog tak samo. Ale teraz zaczynam pisać opowiadania. 

7. Próbny wywiad / news / felieton itp. : Część opowiadania 
Usiadłam ciężko na krześle. Niby się odczepi... Ale umrze...
Ja: No to cześć Napisałam na pozór żartobliwie.
On: Pisz mi tak, jak ja Ci wczoraj
Ja: Nie
On: Ale nie w taki sposób... Udaj, że siedzimy koło siebie i jesteśmy w sobie zakochani... To jest takie straszne, gdy pisze to do Ciebie osoba, która umiera.
Ja: Jak masz na imię? On: Nie mogę Ci powiedzieć
Ja: To twoja ostatnia wola?
On: Tak Wzięłam głęboki oddech.
Ja: Siedzimy razem na mojej kanapie... Ugh, to głupie
On: Wspaniałe
Ja: Tulę się do Ciebie a moja głowa jest na twoim torsie. Głaszczesz mnie po włosach.
On: Pocałujemy się?
Ja: Unoszę głowę i daję Ci całusa w policzek
On: To bardzo miłe
Ja: Kładziesz dłoń na moim policzku, a ją przenoszę się na twoje usta
On: Błądzę językiem po twojej dolnej wardze
Ja: Rozchylam lekko usta
On: Pogłębiania pocałunek
Ja: Siadam na Ciebie okrakiem
Ja: Wplatam palce w twoje włosy Nie odpisał.

Gdy odłożyłam telefon zauważyłam, że... Nie mam życia. Kiedy ten dziwak przestał pisać tak naprawdę nie wiedziałam, co zrobić... Siedziałam patrząc na ścianę. Nie było mi go żal. Niech gnije w piekle. Napisałam do Fabiana

. Ja: Możesz dzisiaj wyjść czy coś?

Fabian: Przepraszam, ale spotykam się dzisiaj z tą dziewczyną...

Ja: Rozumiem

Ja: Pójdziemy dzisiaj razem do galerii?

Nadia: Jasne! O której?

Ja: Za godzinę?

Nadia: Okej

On: Jasmine

Ja: Dasz mi się pouczyć?

On: A musisz się uczyć teraz?

Ja: Tak

On: Nuć coś przy tym

Ja: Jesteś popieprzona

On: Błagam

On: Tak długo nie słyszałem twojego głosu

On: Byłem w szpitalu

On: Królewno

Ja: Lepiej było gdy uważałam, że nie żyjesz

Jeśli za krótkie mogę napisać dłuższe 

Edytowano przez Shueels
0

1. Imię: Miłosz

2. Wiek: 21
3. Staż na forum: Od 22 września 
4. Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako
Redaktor?: Bardziej jako dziennikarz bo chce pisać artykuły, wywiady itp.
5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy 
o dłuższą wypowiedź): Jestem całkiem kreatywną osobą. Z ortografią i interpunkcją nie mam żadnych większych problemów. Z miła chęcią pomógł bym obecnemu redaktorowi w rozkręceniu naszego forum.
6. Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka 
szkolna, blog itp.): Mam duże doświadczenie co do rangi Redaktor, ponieważ posiadałem ją na innych sieciach i dużo robiłem.
7. Próbny wywiad / news:

Wymagania*:

- sporo wolnego czasu- Jest

- umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność- Jest

- znajomość ortografii- Jest

- minimum 15 - 16 lat- Jest

- brak warnów-  Jest

- minimum 50 postów- Nadrobię 

Edytowano przez smerf.
0

@Chudy- odrzucam. Nie Twój tekst + dziwne tłumaczenia co do niego. Może innym razem, gdy już pokażesz, że potrafisz pisać prace samodzielnie.

0

1. Imię : Ula

2. Wiek: 21

3. Staż na forum : od 30 maja

4. Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Redaktor? : Chciałabym prowadzić jedną z obecnych serii, pracować nad wywiadami, stworzyć jakąś nową i pisać opowiadanie.

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź) : Byłam już u nas redaktorem, wciąż macie dostęp do moich prac. Poza tym, jak widać, w redakcji jest jedna aktywna osoba, Patrycja, która mimo swoich szczerych chęci nie da rady sama się wszystkim zająć. Chciałabym ją odciążyć z niektórych obowiązków i ożywić naszą redakcje. 

6. Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blog itp.) : miałam już rangę redaktora.

7. Próbny wywiad / news / felieton itp. : Piszę podanie w pracy, więc nie mam jak wrzucić swojego opowiadania. Jak będę w domu chętnie podzielę się tym, co udało mi się nabazgrać.

Wymagania*:

- sporo wolnego czasu 
Sporo go nie jest, ale zawsze coś, więc 

- umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność
- znajomość ortografii 

- minimum 15 - 16 lat 

- brak warnów

- minimum 50 postów
2

1. Imię : Błażej

2. Wiek: 22

3. Staż na forum : Od maja 2016, z przerwą

4. Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Redaktor? : Ożywiłbym redakcję, mam kilka pomysłów nowych na serię oraz oczywiście GH City

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź) : Znacie mnie doskonale, wiecie na co mnie stać. Doświadczenie mam, myślę że sprawdzam się w tej roli. I już przerw nie będe robił :D

6. Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blog itp.) : Oczywiście, bardzo duże

Wieczorem wrzucę kolejny odcinek GH City

Wymagania*:

- sporo wolnego czasu -  Mam go trochę 

- umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność - oczywiście, to moje cechy

- znajomość ortografii - prosta sprawa 

minimum 15 - 16 lat  - Ba, nawet 23 idzie powoli

- brak warnów -  Oczywiście brak

- minimum 50 postów -

3

Wzór Podania:

1. Imię : Emilia.

2. Wiek: 19 lat. 

3. Staż na forum : Miesiąc i 4 dni. 

4. Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Redaktor? : Mam sporo wolnego czasu. Jestem w stanie kontynuować poprzednie zabawy jak i wprowadzić kilka nowych. Mam głowę pełną pomysłów.

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź) : Chcę spróbować swoich sił na takowym stanowisku. jestem osobą dość ambitną jak i kreatywną zarazem. Większość z was może mnie tak na prawdę w pełni nie znać. ( Niedługo postaram się to zmienić. ) Moją najlepszą zaletą jest komunikatywność, potrafię bardzo dobrze dogadać się z drugą osobą. Podanie piszę w związku z tym, że chcę pomóc. Na forum widnieje 2 redaktorów z czego tak naprawdę tylko jeden stara się aktywnie działać. 

6. Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blog itp.) : Aktualnie prowadzę gazetkę szkolną. Jestem przewodniczącą kółka dziennikarskiego. Wielokrotnie pisałam posty, artykuły na blogach / stronach / forach internetowych.

Wielu z was ma wszelakie hobby. Moim jest "chodzenie" z wykrywaczem metalu. Swoją przygodę zaczęłam około dwa lata wstecz. Tak naprawdę zaraził mnie tym bardzo dobry przyjaciel,który kiedyś zabrał mnie na taką wyprawę. Nie będę się tu rozpisywała w szczegóły, przejdę do rzeczy. Chcę wam przedstawić jeden dzień,który utknął mi w pamięci. Mianowicie pięknego,słonecznego dnia wybraliśmy się na wieś w poszukiwaniu skarbów. Pech chciał,że zaczęło grzmieć. Mimo deszczu i wielkiego huraganu,który się rozpętał kontynuowaliśmy zabawę w " poszukiwaczy skarbów/historii ". Znaleźliśmy wspaniałe łupy: monety z 1700-1800 lat,szkaplerze wojenne,mnóstwo naboi. Gdy zaczęliśmy kopać największe odkrycie ( tarcze od broni jak i sakiewkę z zardzewiałymi,całymi nabojami ) pojawił się rzekomy właściciel pola. Pan był tak bardzo pozytywnie nastawiony w naszym kierunku,że postanowił nas pogonić z widłami i dodatkowo zwyzywać. Na koniec wyprawy złapaliśmy gumę i wróciliśmy do domu po czwartej nad ranem.  

Wymagania*:

- sporo wolnego czasu +

- umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność +

- znajomość ortografii +

- minimum 15 - 16 lat +

- brak warnów +

- minimum 50 postów +

Edytowano przez Kyle
2

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się