Muerte

Końcowy wynik MEGA TURNIEJU

7 postów w tym temacie

A więc w finale brały udział drużyny :  Menelnia GH  , Niedocenieni , NanekTeam's , FIRE , Ostre Dzicze  

Wyniki :

1 miejsce FIRE 9 pkt

2 miejsce Niedocenieni 6 pkt

3 miejsce Menelnia GH 3 pkt 

4 miejsce NanekTeam's 0 pkt

5 miejsce Ostre Dzicze  walkower, nie pojawili się

Podsumowanie turnieju z mojej perspektywy : Turniej jak najbardziej na plus, fajnie było sie postrzelać, nie zabrało nam to za dużo czasu bo zagranie jednego meczu to jakieś 10-15 minut :) Zwycięzcy zdeklasowali rywali chociaż w jednym meczu moja drużyna postawiła opór i przegraliśmy 13:10 lecz przed chwila graliśmy mecz przyjaźni i dostaliśmy w dupe 16:4 hehee :D także gratulacje dla wszystkich, którzy brali udział :) Po nagrody zgłaszać sie do organizatora czyli Chicena :) 

2

Gratkki! :D

0

W imieniu swojej drużyny nagrodę pieniężna oddajemy na sieć, zagraliśmy ten turniej 4fun, jedyne co bym chciał to zamiast tego vipa na forum to vipa na FFA da rade zrobić ? ; p

0

45 minut temu, Muerte napisał:

4 miejsce NanekTeam's 0 pkt

mieli 3 punkty

5 miejsce Ostre Dzicze  walkower, nie pojawili się

zostali zdyskwalifikowani 

Po nagrody zgłaszać sie do organizatora czyli Chicena

Ja nic o tym nie wiem ;D

9 minut temu, Muerte napisał:

W imieniu swojej drużyny nagrodę pieniężna oddajemy na sieć, zagraliśmy ten turniej 4fun, jedyne co bym chciał to zamiast tego vipa na forum to vipa na FFA da rade zrobić ? ; p

Nie da się zrobić :)

1

To i ja się wypowiem;-) Turniej jak najbardziej na + Chicen gitara że chciało Ci się poświęcić trochę czasu na organizacje tego:chicken: Pozatym myślę że idzie częściej takie turnieje robić nie muszą być koniecznie z nagrodami bo wiadomo co za tym idzie (kasa). Zawsze to jakieś pochłonięcie czasu a zarazem rywalizacja. Turniej przebiegł szybko i bez większych problemów. To by było na tyle co mam w tym temacie do powiedzenia. Pozdro dla całej ekipy GH. Kłaniam się nisko Adam Małysz :0dance3:

Edytowano przez Lazzar
4

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.