Johny

GreenHaze City - Christmas Edition

13 postów w tym temacie

Okres świąteczny działa na ludzi, ta magia. Nawet na Johnego. Powrócił. 

Na święta zdecydowałem powrócić do GreenHaze na stałe. Długo na odzew nie musiałem czekać, dzwoni @Student  z zapytanie czy skoro wróciłem nie wychodzę na piwko. A wiadomo nie długo nie trzeba namawiać. Tak więc odjebałem się jak na Boże Ciało i wyruszałem do baru do centrum miasta. Tam oprócz @student był także @VRSDarooraz @Denny . Zaczęło się niewinnie i kulturalnie od jednego browara. Ale zaraz na stół wjechało whisky. Niesety po 2 kolejkach Denny zasnął. Cóż zrobić z tym harpaganem. Zabraliśmy młodego do domu i wpadliśmy na myśl, by gdy on będzie spał zrobimy małą domówkę na jego chacie. Zaprosiliśmy @Ulek. ♡ @Paaula @Barti.. @Borówka Mieli wpaść jeszcze @Chicen oraz @Jaszczurale ogarniali wigilię, którą organizują dla zielonych w sali bankietowej. Domóweczka odbywała się w świątecznej atmosferze. Dziewczyny przebrały się za panie mikołajowe, Barti za Mikołaja, Student, ja oraz Daro za pomocników Mikołaja. Zjebał tylko Borówka, który pomylił święta i przebrał się za króliczka wielkanocnego. Domówka trwała, Borówka hasał jak zająć najebany, dziewczyny trzymały fason, Bartii co raz wyciągał jakieś cuda z wora, a ja wraz z Darem i Studentem urządziliśmy karaoke. Tak śpiewaliśmy, że aż wpadła sąsiadka, bo myślała że kogoś gwałcą 

Zbliża się Wigilia. Panowi odjebani, panie sztosik w chuj. Trwają ostanie Przygotowania do kolacji. @Chicen przy stole ogarnia wszystko przy stole, pomagają mu @Ulek. ♡ @Paaula @Pata. ♡ oraz @odpalonaa. @Jaszczur zapomniał nałożyć gwiazdki założyć na choinkę, więc w ostatniej chwili chciał ją założyć, ale tak zakładał, że wypierdolił sie z choinką. Na ratunek przybył  mu @kojak. i szybko i sprawnie ogarneli temat. Wszystko pięknie ładnie zjedzone i nagle @Chicen wraz z @Jaszczur ogłaszają niespodziankę. Na popijawę zaprosili Olka Kwaśniewskigo i Sławka Peszko! Miałbyć jeszcze Arek Milik ale nie trafił a Hankę Mostowiak na drodze zatrzymały kartony. Ostra popijawa się dzieje, Johny i Olek polewają. Dziewczyny śpią gdzieś pod stołem, @Denny dawno w kuchni śpi, @Barti. wraz z @kojak. wywijają na parkiecie a w dja bawi się @Student. Na koniec imprezy wpadł jeszcze Maciek z Klanu i mówił, że na taką zajebistą imprezę czekał od downa. 

Morał tego wszystkim znany, w święta bawcie się, jedzcie i pijcie. Nie bądźcie sztucznie mili oraz czkajcie na kolejny odcinek GreenHaze City. Wesołych Świąt Zieloni!

11

Nie  pomagam bo wszystko zjadłam haha 

0

Premium

@Chicen robimy wigilie na forum

0

Dooooobre, świetna robota Johny, jak zwykle w formie :D

" Zjebał tylko Borówka, który pomylił święta i przebrał się za króliczka wielkanocnego. "  To mnie rozwaliło i parsknąłem śmiechem w sklepie ;D 

0

Premium

Jak można upijać dennego przecież to gimbus

44 minuty temu, Jaszczur napisał:

@Chicen robimy wigilie na forum

No i namowil

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.