Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Rumcajs'

skarga KIKA

8 postów w tym temacie

Twoj Nick: Rumcajs'
Nick Użytkownika / Administratora: KIKA
Powod Skargi: Jak juz kiedys wspominalem KIKA i admin to totalne nieporozumienie. Sytuacja taka ze wbija odpalony gosc na serva z aimem i wh i po pierwszej rundzie napisalem na @u ze gosc jest odpalony. Kolejna runda pisze normalnie bo moze nie odczytal. kolejna runda mowie przez mikro i dalej nic!! Wiec poniosly mnie nerwy i napisalem "kika sie nadaje na admina jak odpal gra a on huj kladzie" po czym dostalem bana za obraze admina. Wiec ja sie pytam gdzie tu jest obraza? Kika potrzebuje admina tylko po to zeby pisac resp 1.30 i kikac afk. tyle w tym temacie typie

Dowody:

0

Rumcajs:

1. Nie siedziałem cały czas przed komputerem jak zginałem pomiędzy rundami
  2. Jak tylko ponownie zasiadłem to po sygnale zgłoszenia odczytałem i cofnałem konsole
  3. Zobaczyłem co piszecie na ogólnym pod adresem admina za co dostałeś bana
  4. Po nowej rundzie sprawdziłem zgłoszonego po czym dostał bana
  5. Ciesz się że Ciebie nie zbanowałem za notoryczne kamienie na respie TT i brak celów do rozbrajania paki
  6. Nie Tobie decydować czy się nadaję na admina i piszę ci to po raz ostatni

Edytowano przez KIKA
0

14 minut temu, SiemanoKolano napisał:

Dzięki Kika za bana... 

Kolega się chyba pomylił pisząc w skardze - 24 h na ssy

Edytowano przez KIKA
0

Przed chwilą, KIKA napisał:

Kolega się chyba pomylił pisząc w skardze - 24 h na ssy

Dodałem wszystko :D Czekam na UB ez pz 

0

Wedlug mnie niesluszny ban bo dales mi go za obraze a tam nie bylo nic obrazliwego  i w dalszym ciagu uwazam ze taki z ciebie admin jak ze mnie ksiadz.

0

Az mi sie nie chce wierzyc w to, ze tak po prostu nie wyzywajac nikogo powiedziales to czy owo.

W dodatku akurat zapewne sprawdzal gracza, chociaz ty dalej spamowales ze jest odpalony. Na przyszlosc zglaszasz i czekasz na reakcje. Nikt nie bedzie bez sprawdzenia banowal bo ty twierdzisz, ze ktos jest odpalony, a skoro jestes taki bystry to kupuj steam'a i skladaj podanie  na admina chociaz moj glos od razu jest na NIE.

Gram sporo na serwerze i akurat dla ciebie Rumcajs kazdy jest odpalony wiec nie  ma sie co dziwic, ze ktos jesli to wgl mialo miejsce ignoruje twoje zachowanie.

Oczywiscie tak jak to napisalem wyzej nie wierze w to, ze w sposob kulturalny i cywilizowany powiedziales cos bo notorycznie kogos obrazasz i wyzywasz od gimbusow i frajerow...

Nie umiesz sie dostosowac do podstawowych zasad tej gry tzn kultura i dobra zabawa to moze zacznij od zmiany swojego podejscia bo nie tylko ja widze sytuacje kiedy kazdy gra nie spina sie, po czym wbijasz i zaczynaja sie problemy typu a to ktos sie skarzy ze nie wiesz co to cele badz sie z kims wyzywasz.

Edytowano przez Derv
0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0