6 postów w tym temacie

Promowane odpowiedzi

Ulek. ♡    427

Czas się pożegnać. Postanowiłam, że zostaje na tamtej sieci. Nie chce toczyć wojny ani się kłócić.

Przede wszystkim chciałabym podziękować wszystkim za ten czas spędzony tutaj. Bywalo różnie. Raz gorzej a raz lepiej.

Dziękuję starej administracji za zaufanie i danie szansy bycia moderatorem. Co by nie było, był to dla mnie zaszczyt. :)

Dziękuję @someone za wspólną pracę w redakcji, za wytknięcie każdego błędu, w szczególności przecinków, dzięki czemu moje prace były lepsze. Dzięki Tobie wiem, że nie stawia się przecinka przed "i". XD Gratuluję Ci awansu, zasłużyłeś na to jak nikt inny. Pamiętaj, że mamy steam. :*

Dziękuję również wszystkim użytkownikom za wspólnie spędzony czas na forum, jak i na ts. Jeżeli będę u Was dalej mile widziana, czasem wpadnę się przywitać. :)

Administracjo GreenHaze! 

Życzę Wam jak najlepiej, rozwijajcie forum, serwery i swoje mózgi. Powodzenia! ♡

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
someone    1,450

"Raz gorzej a raz lepiej", czy tutaj czasami nie powinno być przecinka przed "a"? Mogę się mylić oczywiście. ^^

Jeszcze raz dzięki za wszystko. Oczywiście możesz dalej wbijać na sb i tam spamować. A jeśli kiedyś będziesz chciała wrócić do redakcji i ja jeszcze będę się nią zajmować - to po prostu napisz, a dodam rangę. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ty małą bezbożnico :D:D:D

Trzymaj się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.