someone

[UBT] Rekrutacja #1

12 postów w tym temacie

Otwieramy rekrutację do UBTeam. Obecnie nie posiada ona w swoich szeregach nikogo. W pewnym sensie jest to nowy start sieci, więc każdy ma szansę na otrzymanie rangi. Wystarczy spełnić poniższe "wymagania" oraz w późniejszym etapie rekrutacji ocenić jakieś demko/ss. Oczywiście każda osoba, która złoży podanie może udzielać się w dziale UBT. Optymalna liczba nowych członków to trzy. Mam nadzieję, że będziemy mieli w kim wybierać. ;)

Nick:
Imię:
Umiejętność sprawdzania demek/ss'ów (skala 1-10):
Dlaczego Ty?:
Kontakt:

0

Nick: ProXima
Imię: Maciej 
Umiejętność sprawdzania demek/ss'ów (skala 1-10): 9
Ile masz na to czasu: 6-8 h w weekendy , 3-4 h w tygodniu 
Dlaczego Ty?: Może i nie spełniam niektórych wymagań takich jak posty, lecz myślę ze nabijanie specjalnie postów byłoby kompletnie bez sensu. Mam dużo wolnego czasu co wiąże się z nudą przy komputerze. Sprawdzanie demek jak  i ssów nie byłoby tylko monotonną pracą , lecz czystą przyjemnością. Co do zaufania to chyba już macie bo podarowaliście mi serwer do opieki :)
Kontakt:
  gg , ts , telefon - w razie potrzeby

1

Nick:Bialo-Czerwony
Imię:Sebastian
Umiejętność sprawdzania demek/ss'ów (skala 1-10):7 w razie potrzeby skonsultuje to z wujkiem google
Ile masz na to czasu:jestem taksowkarzem wiec jak zarobie to mam czas :)
Dlaczego Ty?:chcialbym pomoc o ile czas pozwoli
Kontakt:steam

na poprzedniej sieci kazdy admin sam musial odbanowywac podejrzanych mysle ze plamy raczej nie dam :)

oczywiscie pisze tu tylko o 1.6 o GO nie mam pojecia

0

Nick: Na forum Seranida, w grze Lovely Seranida
Imię: Paula
Umiejętność sprawdzania demek/ss'ów (skala 1-10): 9/10
Ile masz na to czasu: Całe noce i wieczory, w weekend także za dnia
Dlaczego Ty?: Pierwsza sprawa jest taka, że jestem bardzo doświadczona (jeśli chodzi o tą i podobne rangi), gdyż byłam 6-krotnie adminem i 3-krotnie UBTeam (SupportTeam, Anticheat, BlackListed, jak zwał tak zwał, ale każdy wie o co biega). Z charakteru jestem taka, że jak coś robię to dopracowuję każdy szczegół, taka trochę perfekcjonistka. Nie mam również problemu z komunikatywnością, jestem otwarta i chętna na nowe znajomości. Mimo wielu zajęć mam dużo czasu także i na grę jak i rzetelne wykonywanie obowiązków, które zostały mi powierzone. Spełniam niemal wszystkie wymagania. Wyjątkiem są te posty, lecz jestem na bieżąco z tym, co się dzieje na forum, a tylko gdy jest potrzeba to dodaję swoje 5 groszy, czyli jeszcze chwila i już zobaczycie te 50 postów :D Oprócz tych wszystkich atutów jest jeszcze jeden, dosyć istotny, a mianowicie - mam zapał do pracy i chęć pomocy, co jest ważne (według mnie). Mogłabym też wyjść poza swoje obowiązki i stworzyć Regulamin odnośnie UBTeam'u, gdyż jak na razie są tylko wzory, a czasami są różne niejasności albo problemy. Ogólnie organizacja to moje trzecie imię.

Rozumiem to, że jestem nowa na sieci i za dużo osób mnie nie zna, Jednak jak napisał someone - jest to nowy start sieci i każdy ma szansę, a jak postawi się doświadczone osoby na odpowiednich stanowiskach to doda to "przytupu" do naszego startu.  Mam tylko nadzieję, że zostanę obdarzona zaufaniem. Patrząc na to z drugiej strony - jeśli coś nawalę to nie będzie problemu z zabraniem mi rangi i otworzeniem rekrutacji na nowo. Także no, życzę sobie powodzenia :D
Kontakt: Steam, forum, w razie potrzeby mogę założyć konto na fb

Edytowano przez Seranida
3

Nick: xSmileBaby
Imię: Paweł
Umiejętność sprawdzania demek/ss'ów (skala 1-10): 6/7 ;p
Ile masz na to czasu: w zależności od tego jak idę do pracy
Dlaczego Ty?: każda pomoc się przyda i myślę że nadam się na to stanowisko  
Kontakt:
pw/gg/steam

2

Nick: GENIUSZ.
Imię: Mikołaj
Umiejętność sprawdzania demek/ss'ów (skala 1-10): 9,5/10
Ile masz na to czasu:
Tyle ile będzie potrzeba tyle będę.
Dlaczego Ty?: Jestem wesoły i mam swoje zdanie, (takie osoby mają przewalone w życiu :D). Gram w cs-a tylko 1.6 parę ładnych lat i mam sokole oko. Lubię spędzać czas ze znajomymi.
Kontakt: Steam pw

7

Może kiedyś mi się uda :D będę próbować za każdym razem ;)

Nick: Fifa to nie pilka
Imię: Damian
Umiejętność sprawdzania demek/ss'ów (skala 1-10): 7/8
Ile masz na to czasu: Od godziny 16 do późnego wieczoru ;)
Dlaczego Ty?: Znacie mnie nie od dzisiaj i wiecie jaki jestem. Zawsze chciałem być w ubt i myślę, że kiedyś to osiągnę na tej sieci. Lubię sprawdzać demka jak i ss'y. Każdy nowy temat, który pojawi się na forum staram się czytać i nie jednokrotnie pobieram sobie ss'y do sprawdzenia tak dla własnej wprawy ;) Myślę że w końcu mi zaufacie...
Kontakt: gg/pw/steam

0

Nick: Lewane|{
Imię:  Matthew
Umiejętność sprawdzania demek/ss'ów (skala 1-10): 8/10
Ile masz na to czasu: w Dni tygodnia od 15/16/17 do 23[W Piątek mam zajęcia do 12:30, więc w Piątki od 13:00, a Od Soboty do Niedzieli od rana do nocy oraz w nocy
Dlaczego Ty?: Sporo już czasu jestem na tym forum, sporo użytkowników Mnie zna, Admin JB dawny [Na GreenHaze.pl], jestem doświadczonym Adminem, więc jak można się dowiedzieć samemu dużo sprawdzałem ss'ów różnych osób.
Kontakt:Steam/pw/FB, nie wiem/TeamSpeak/Numer Tel.
Mam mało postów, gdyż nie miałem czasu...
Przygotowywanie się do Świąt, nieogar, wcześniej nauka, Lecz teraz jest tego wszystkiego mniej i uzupełniam moją aktywność...
Chciałbym ją naprawić właśnie będąc w UBT! 
Powinienem się nadać na to stanowisko :D

0

Nick:Mistrz
Imię:Robert
Umiejętność sprawdzania demek/ss'ów (skala 1-10):10/10
Ile masz na to czasu:zawsze mam czas 
Dlaczego Ty?:
Byłem już tu ubt i rozpatrzenie prośby o ub zajmowało mi maks 5 min (często poniżej 10). Bansa znam na wylot, obsługa nie jest mi obca. Zajmowałem to stanowisko razem z kolezanka Natalja  w momencie, gdzie na sieci praktycznie wszystkie serwery stały pełne i dział był bardzo oblegany. Mimo to nie było żadnych opóźnień nawet gdy inni członkowie UBT zgłaszały nieobecność. Podczas swojej kadencji nie zdarzyło mi się błędnie ocenić dema czy ssów. Nigdy nie wpłynęła na mnie skarga więc z tego wnioskuje, że nikt nie miał/nie ma zastrzeżeń co do mojej pracy.
Kontakt: Steam Forum 

Edytowano przez Mistrz
1

@Lewanek twoje podanie zostaje odrzucone z miejsca ze względu na rangę jaką posiadasz na innej sieci

0

Myślę, że osoby, które są zainteresowane pełnieniem tej funkcji złożyły już podanie. Rekrutacja zamknięta.

0

@someonemyślę że @GENIUSZnie musisz brać pod uwagę

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.