Propozycje   

2 głosy

1. 1. Propozycja 1

• Usunąć
      2
    • Zostawić
      0
  2. 2. Propozycja 2

• Stworzyć poddział "Pokaż swoją twarz"
      2
    • Zostawić, nie ruszać. NIech ludzie szukają
      0
  3. 3. Propozycja 4

• Pewnie, zawsze więcej konkursów
      2
    • Nie, zupełnie niepotrzebny ten plebiscyt
      0

4 posty w tym temacie

Promowane odpowiedzi

Serafinka    143

Mam dla Was jeden znaleziony błąd i jednocześnie cztery propozycje.

W temacie ---> http://greenhaze.pl/topic/698-wzór-donator/ jest błąd, który wyjaśniłam na obrazku, gdyż w jednej linijce jest napisane, że Donator może dać 15 pozytywnej reputacji, a w drugiej, że 30.

[img=http://imgur.com/4Rcyde3.jpg]

Teraz czas na propozycje!

1. Proponuję zamienić takie coś, co jest tutaj u góry (czyli ten ala inny odnośnik) na zwykły, gdyż utrudnia to tworzenie tematów z odnośnikami.

2. Proponuję zrobić poddział "Pokaż swoją twarz", który wypełnił by lukę w miejscu na obrazku.

[img=http://imgur.com/jKl8L7z.jpg]

Wiem, że jest ten temat, lecz sądzę, że znajduje się on w nieodpowiednim miejscu, gdyż najczęściej użytkownicy z innych sieci wrzucają swoje zdjęcia do wyżej zaproponowanego poddziału, a tutaj nie ma czegoś takiego, więc jakby ktoś chciał się pochwalić swoją figurą jabłka to musi się naszukać, aby znaleźć ten temat. Oczywiście temat "Pokaż się" nie powinien zostać usunięty, a jedynie przeniesiony do takowego poddziału, gdzie także inni chętni mogliby tworzyć tematy, które byłyby bogate w ich zdjęcia.

3. Jak sami wiecie GreenHaze nie jest bogaty w Grafików i Redaktorów. Dlaczego? Są to niedoceniane rangi, które nie raz muszą się sporo napracować, a z tego co wiem to nie mają żadnych profitów ze swojej pracy oprócz kolorka na forum i ewentualnej pochwały/hejtu. Proponuję więc wyłożyć do potencjalnych kandydatów pomocną dłoń i nagrodzić ich pracę... no właśnie, teraz trzeba pomyśleć czym. Nie znam za bardzo hojności tutejszych ludzi, więc wymyśliłam jeden sposób, a mianowicie - jeśli Grafik i Redaktor sumiennie wykonują wszelkie zlecenia, prośby, wywiady itp. to:
- jeśli posiada admina na którymś serwerze to zostaje zwolniony ze składki
- jeśli nie posiada admina to zostaje nagrodzony VIPem na forum.

Gdy się pojawi więcej Grafików i Redaktorów (min.3) to można by pomyśleć o jakiejś specjalnej nagrodzie dla najbardziej zasłużonego np. PSC za 20, 30 zł, klucz Steam z losową grą itd. i takowy byłby wybierany przez czerwonych lub przez użytkowników w ankiecie co 3-4 miesiące.

4. Widziałam na kilku sieciach konkurs/plebiscyt o nazwie "Miss/Mister". Co Wy na to, aby takowy odbył się także u nas? Jeśli ktoś nie wie, o co chodzi - chętni wrzucają jedno aktualne zdjęcie i te zdjęcie, które zdobędzie najwięcej reputacji wygrywa. Nagrody różne - zwycięzcy zdobywają rangi na forum, nagrody specjalne oraz VIpa na forum/serwerze. Jest jedno "ale" - ma to sens jedynie wtedy, gdy będzie duże zainteresowanie takowym plebiscytem.

Dla wygody wstawię ankietę do każdej propozycji z wyjątkiem trzeciej, gdyż tutaj decyzję muszą podjąć wyżsi rangą. Komu będzie chciało się pisać to da jakiś sensowny argument, a leniuszki pójdą dalej nabijać zgony na serwerach :D

Edytowane przez Seranida

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Nie wiem czy dobrze myślę, ale chodzi chyba o to, że jak da się link do tematu to on się wyświetla i zawala miejsce w temacie - jestem za.

2. Temat będzie łatwiejszy do odnalezienia - jestem za.

3. Tu właśnie jest taki problem, że jest mało grafików i redaktorów, bo się zmartwychwstała - jeżeli forum się uzupełni, będę za.

4. Był już taki konkurs, głównie na:

- miss i misster

- użytkowników miesiąca

- największy spamer

Nie jestem pewien do końca ale chyba to co napisałem @UP. Jestem za drugą edycją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Błąd porprawiony

Dodam

Aktualnie mamy jednego grafika i redaktora na forum ale temat zostanie przemyślany

Takie wybory się odbyły już u nas i na pewno jeszcze zostanie zrobiony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
someone    1,450

Od siebie dodam coś do tych dwóch ostatnich punktów.

Grafików czy Redaktorów jest u nas mało. Nawet wcześniej tak było. Jeśli za jakiś czas to się zmieni i pojawi się tak jak pisałaś, powiedzmy po trzech, to można pomyśleć o jakiejś nagrodzie. Raczej nie za dodawanie prac, bo jeśli ktoś chce otrzymać tę rangę to musi to robić, ale może coś jak - Redaktor/Grafik miesiąca, wybierany przez użytkowników/administrację. Powinno to trochę zaostrzyć rywalizację.

Konkursy - mała ilość użytkowników sprawia, że to temat przyszłości. Miss/Mister czy Admin miesiąca i wszelkie podobne konkursy oczywiście mogą się pojawić. Wszystko pokaże czas i to jak ta sieć będzie się rozwijać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.