Fallen

Fallenka mówi heloooo! ^^

20 postów w tym temacie

Cześć i czołem. Nazywam się Wiktoria. Na co dzień uczę się, gram oraz w wolnym czasie pogrywam sobie na gitarce oraz uczę się grać na keyobardzie. W cs'a gram już koło 2 lat, ale niestety mój skill nadal jest równy -1 :D Miałam ostatnio parę miesięcy przerwy z powodu braku chęci do grania i w tym czasie pogrywałam sobie w lola, ale mam zamiar powrócić do częstego grania w csa 1.6 (Oczywiście w lola dalej gram, więc jak ktoś chętny do gry to zapraszam :D) Szukałam jakiegoś serwera FFA z fajną atmosferą i fajnymi ludźmi. Padło na wasz :D Przyszłam od razu się przywitać tutaj gdyż bardzo lubię przebywać na forum :D Mnie i moje lamienie mogłiście zobaczyć na serwerze od jakiegoś tygodnia. Przynajmniej ma kto zamykać tabele :D Mam nadzieję, że będzie nam się miło grało ^^ I nie, nie jestem chłopcem przed mutacją jak to wiele osób twierdzi, wybaczcie :D Miłego wieczorku i dobranoc. Buziaki :D 

Edytowano przez Fallen
0

Mieliśmy okazję się poznać Fallenie grający m4a1 oraz ak47 :) Witam Ciebie bardzo serdecznie. 

0

Siemanko :)

0

Premium

Siemka

0

Siemka :D

0

Gitara Siema! :kaczor:

0

My się znamy, więc nie powitam, ale dawno Cię na serwerze nie było i nie miał kto zamykać :( Także wbijaj częściej :D

1

A bo ostatnio grałam najgorzej, ale w lolu :D Spokojnie, będę wchodziła częściej ^^

0

To ten botek co zamykał na inferno ? 

0

Możliwe :D Ale nie kojarzę Cię niestety :/ No cóż, na pewno nie raz się jeszcze na serwerze zobaczymy :D Miłego dzionka :D

0

Cześc

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.