20 postów w tym temacie

Promowane odpowiedzi

Fallen    686

Cześć i czołem. Nazywam się Wiktoria. Na co dzień uczę się, gram oraz w wolnym czasie pogrywam sobie na gitarce oraz uczę się grać na keyobardzie. W cs'a gram już koło 2 lat, ale niestety mój skill nadal jest równy -1 :D Miałam ostatnio parę miesięcy przerwy z powodu braku chęci do grania i w tym czasie pogrywałam sobie w lola, ale mam zamiar powrócić do częstego grania w csa 1.6 (Oczywiście w lola dalej gram, więc jak ktoś chętny do gry to zapraszam :D) Szukałam jakiegoś serwera FFA z fajną atmosferą i fajnymi ludźmi. Padło na wasz :D Przyszłam od razu się przywitać tutaj gdyż bardzo lubię przebywać na forum :D Mnie i moje lamienie mogłiście zobaczyć na serwerze od jakiegoś tygodnia. Przynajmniej ma kto zamykać tabele :D Mam nadzieję, że będzie nam się miło grało ^^ I nie, nie jestem chłopcem przed mutacją jak to wiele osób twierdzi, wybaczcie :D Miłego wieczorku i dobranoc. Buziaki :D 

Edytowane przez Fallen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fallen    686

A bo ostatnio grałam najgorzej, ale w lolu :D Spokojnie, będę wchodziła częściej ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fallen    686

Możliwe :D Ale nie kojarzę Cię niestety :/ No cóż, na pewno nie raz się jeszcze na serwerze zobaczymy :D Miłego dzionka :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.