Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
1st

POŚMIEJMY SIĘ Z GENIUSZA XDDDDDDD

19 postów w tym temacie

wkZaguV.jpg

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

9

hahahahahah, no to niezły geniusz xDD

0

i Ty kur wa do mnie jakieś pretensje w UBTeam i wywalałeś mnie z tego stanowiska.

Nie wiem dlaczego jaszczur Cię tak przetrzymywał w UBT i był zawsze po twojej stronie żebyś został, przelewy czy co ? hahaahhahaha śmieszne.

Jebać !

0

Ja pierdole XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 

0

Premium
13 minut temu, Merton napisał:

i Ty kur wa do mnie jakieś pretensje w UBTeam i wywalałeś mnie z tego stanowiska.

Nie wiem dlaczego jaszczur Cię tak przetrzymywał w UBT i był zawsze po twojej stronie żebyś został, przelewy czy co ? hahaahhahaha śmieszne.

Jebać !

Bo jako jedyny coś w tym UBT robił, ale tak, wysyłał mi eurasy za rangę :)

0

no kapke słabo , nie powiem :D:D

0

4 minuty temu, Jaszczur napisał:

Ja pierdole, płacić za rangę na jakimś forum XDDD Płacić za to, że się pracuje XDDDD

Jak płacisz za admina na serwerze to masz tego VIPa i rezerwacje slota chociaż XD

Edytowano przez EGZO
0

Premium
Przed chwilą, EGZO napisał:

Ja pierdole, płacić za rangę na jakimś forum XDDD Płacić za to, że się pracuje XDDDD

Chyba nie wyczułeś ironii w tym co napisałem xd

0

Przed chwilą, Jaszczur napisał:

Chyba nie wyczułeś ironii w tym co napisałem xd

Najwidoczniej :v

0

Nie jestem dokładnie w temacie ale sądząc po komentarzach czy ten geniusz był w UBT? Bez kitu? Gość nie miał jakiś testów czy co ? Jak dla mnie to nawet doświadczony gracz powinien umieć rozpisywać dema czy ss'y.  Smiech na sali ;p 

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

1 godzinę temu, Jaszczur napisał:

Co mógl robić jak nie wie jak się ssy rozpisuje ? Nie zna się na tym. To co robił musiał wpłacać kasę albo w naturze płacić.

0

Premium
26 minut temu, Merton napisał:

Co mógl robić jak nie wie jak się ssy rozpisuje ? Nie zna się na tym. To co robił musiał wpłacać kasę albo w naturze płacić.

Ogarniał 3/4 ubt, a to że chciał teraz pójść na łatwiznę to wynika raczej z jego lenistwa. Nie bronie go bo źle zrobił i przez to nie ma już szans na ubt, ale to ciągłe pierdolenie że miał rangę za eurasy robi się już nudne, tym bardziej że szczekają najwięcej osoby które nic na ten temat nie wiedzą, a słuchają tylko plotek jeszcze bardziej wyszczekanych osób.

Owszem, konstanty już nie raz wysłał mi pieniądze ale robił to z własnej woli i nic z tego nie miał. Nigdy nikogo nie prosiłem się o hehe "ciche przelewy" i nie będę prosił a jak jest tu taka osoba to proszę, niech się odezwie :) Rozumiem że kogoś dupa boli i walnął taką plotke bo jest zawistnym skurwysynem, ale dalej sobie łykajcie wszystko jak pelikany.

PS. JUTRO IDE NA KEBSA BIJACZ BO MI KONSTANTY TYLE SIANA WYSŁAŁ :kaczor:

ljcmWoL.png

3

1st to co pokazales jest powiedzmy malo etyczne :) kolega ci napisal a ty to ujawniles publicznie wszystkim i teraz strach do Ciebie cokolwiek pisac bo ujawniasz prywatne rozmowy :) ale nie wnikam wasza sprawa a Ty Jaszczur sie tlumaczysz jak dzieciak przeciez nie powinno nikogo interesowac za co i kiedy masz wplywy nie wiem czy nikt nie rozumie ze server tez kosztuje? :) i teraz fala hejtu na mnie 

1

Premium
Przed chwilą, Bialo-Czerwony napisał:

1st to co pokazales jest powiedzmy malo etyczne :) kolega ci napisal a ty to ujawniles publicznie wszystkim i teraz strach do Ciebie cokolwiek pisac bo ujawniasz prywatne rozmowy :) 

Mógł to napisać na PW do któregoś administratora ale wolał zrobić burzę na forum której i tak nie ma :D

Przed chwilą, Bialo-Czerwony napisał:

a Ty Jaszczur sie tlumaczysz jak dzieciak przeciez nie powinno nikogo interesowac za co i kiedy masz wplywy nie wiem czy nikt nie rozumie ze server tez kosztuje? :) i teraz fala hejtu na mnie 

Generalnie Ja się z nich śmieję. Muszą mieć smutne życie skoro tak bardzo zainteresowali się moją osobą i nie mają nic innego do roboty, a jeśli ktoś mi publicznie psuje opinie to się bronie :)

0

Premium

Kurwa na chuj ta spina odjebał to odjebał na ubteam nie ma szans to na chuj wchodzicie tu ze swojego pseudo forum i robicie zamęt u nas 1st podał info podziękowałem dobrze zrobił ze podesłał temat ale na chuj ta cała reszta tych chorągiewek tu przychodzi ? nie ma cie swojego forum czy wasz moderator juz wam całkiem na sb zabronił pisać o czym chcecie ? KAPPA wydupiać do siebie i pilnuje swoich spraw a jak dalej wam bedzie zle kazdy z was dostanie bana i chorągiewy juz tu nie wejda

2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0