20 postów w tym temacie

Promowane odpowiedzi

^^^RAMBO^^^    316

Mój czas dobiegł już końca na tej sieci.

Byłem Opiekunem na serwerze FFA, od jakiegoś czasu przestało mnie to kręcić, nie miałem nowych pomysłów, wypaliłem się co do tej funkcji. 

Ogólnie ostatnio nie robiłem nic oprócz sprawdzania screenów.

Kończę tutaj swoje życie forumowe.

Nie będę się więcej rozpisywał bo to chyba nie ma sensu.

Dzięki za wszystko i powodzenia Wam życzę :) rozwijajcie się dalej. 

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jaszczur    655

Dzięki za wszystko! Opiekunem FFA byłeś jeszcze na poprzedniej sieci więc legenda zasłużona :)

Trzymaj się

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
someone    1,452

Na każdego przychodzi kiedyś pora by się pożegnać. Dzięki za wspólną grę, pomoc w opiece nad serwerem i właściwie za wszystko w czym miałeś swój udział. Więcej nie muszę chyba pisać, bo osoby, które na sieci są z nami długo wiedzą jak działałeś, a te które pojawiły się ostatnio mogą żałować, że nie miały okazji z Tobą współpracować. My dalej będziemy sobie pisać na steam, czyli to pożegnanie mnie nie dotyczy, aż w tak dużym stopniu. ;d

PS Pozdrawiasz wszystkich bez wyjątku. Czy to oznacza, że pozdrawiasz też samego siebie? Jeśli nie to ja piszę - pozdrawiam @^^^RAMBO^^^! ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzymaj się rambo do zobaczyska na serwerach ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chyba se robisz jaja na FFA Cię widzę nie raz ! gdzie będzie moj szambo? kogo bede bił na FFA?? nie nie nie tak być nie będzie mistrzu wracasz do nas na serwer chociaż jako gracz :) chcesz bym tęsknił? :D hehe powodzenia tam ale prosze odwiedzaj nas :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stalker    390

Zerknij raz na czas na FFA, o forum nie proszę, bo tak jak pisze Kutaczi, wypada by ktoś taki jak Ty, wpadł do Nas, raz na sto lat choćby, by pokarać :) 
Kontakt steam jest, więc tak jak Somek, nie żegnam się z Tobą, mój internetowy friendsie, znany od czasów CoDa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Paaula    376

No oszalał! :o   Widzę Cię na serwerze, bo jak nie to Cię znajdę i pożałujesz. Trzymaj się i do zobaczenia! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SCAR[y] ^    544

Dobry Opiekun byłeś , dzięki za wszystko , narka ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.