Skocz do zawartości

O tym Klubie

Dołącz do mordeczek Jaszczura! :)

 1. Co nowego w tym klubie
 2. 1. Kup sobie jakiegoś iPhone 8 czy coś, bo za mało prestiżu masz biedaku. 2. Nie pij tyle tanich browarów, jedynie drogie wino!
 3. 1. Zmieniłbym otwartość na innych użytkowników (nowych i takich zwariowanych) żeś sięna mnie pogniewał i nawet nie odpisujesz za starych czasów twojego dawnego dd2 byłeś bardziej wesoły. 2. Bo SuperHero
 4. 1. Każdy ma swój styl i swoją osobowość i to jest najlepsze niech zostanie tak jak jest 2. No jak to? Prestiżowy jaszczur zawsze jest super!
 5. 1.Jesteś super właścicielem i spk kolegą 2.Nie pij tyle i mi daj vipa i [email protected]
 6. 1. Hm, raczej nic, no moze troche mogl bys sie nauczyc robic drifty w zime. :v 2. Jesteś super, poniewaz jeszcze za czasow kulek, robiles zajebiste serwery, zawsze chetnie pomagales, (nawet mi jak nie ogarnalem ze zle wpisalem do o vipa na starym serwie) i nie poddajesz sie, co pokazales wiele razy, przez co greenhaze nadal istnieje. Da sie z toba normalnie porozmawiac nawet jak sie jest kastratem takim jak ja, nie przyczepiasz sie o to. Starasz sie prowadzic ta siec, mimo ze wiele problemow cie napotkalo.
 7. Klubowy konkurs - wygraj VIPA! :)

  1. @Jaszczur w twojej osobie nic nie trzeba zmieniać 2. a jesteś super organizujesz konkursy itp i dzięki tobie powstało GH
 8. Co bym chciała zmienić w twojej osobie Zmieniła bym u Ciebie fryzurę, abyś bardziej zapuścił włosy, oczywiście mi nie chodzi o długie Tylko takie średnie i ułożone na bok Konkretniej coś takiego : Dlaczego uważam, że jesteś super? Postawiłeś na prawdę dobrą sieć, nie poddałeś się pomimo hejtów, masz bardzo fajny charakter, chodzi mi o to, że jesteś miły, odpiszesz na każdą wiadomość dotyczącą sieci, jak mało jaki właściciel. Ogólnie pozytywny chłopak D:
 9. 1. Nie chciałbym nic w tobie zmieniać, każdy ma swój własny styl, na tym polega życie. Chyba, że jesteś pedzio i.... no wiesz. 2. Nie jesteś super, ujdziesz z gruzem.
 10. Witam wszystkich, z racji takiej że mój klub przebił już setkę (a dokładnie 105 użytkowników!) to zrobię jakiś mały konkursik Mam do rozdania 3 VIPY na forum, każdy na okres 15 dni (w przypadku gdy ktoś już posiada VIPA, przedłużam o 15 dni). Co trzeba zrobić? - Napisz co byś chciał/a zmienić w mojej osobie. - Napisz dlaczego uważasz że jestem super Trzy najlepsze odpowiedzi nagradzam VIPem, konkurs trwa do 16.10.2017 Biorę pod uwagę tylko osoby które dołączyły do mojego klubu. GÓD LAK MORDECZKI
 11. Jaszczur to elokwentny dżolero
 12. Posty obrażające wszechmocnego Króla Jaszczura, będą usuwane
 13. Rudych się nie bije, zostawcie Jaszczurka ://
 14. Ponieważ kupa śmierdzi.
 15.  

×