Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. Ostatni tydzień
 4. Krindż i zaażenowanie
  Tyle w temacie

 5. Wcześniejsza
 6. 2019.11.12 11:55 Użytkownik szedi otrzymał ostrzeżenie. Ostrzeżenie nadał/a: Justyna ^^ Powód ostrzeżenia: Reklama sieci w złym dziale Kara nadana na użytkownika: - Punkty: 4 (nigdy nie wygasają) - Kolejka moderacyjna: na czas nieokreślony
 7. ".. może też znasz to uczucie, kiedy za dobre intencje i za pomoc dostajesz kopa w dupę!"

 8. Wyniki konkursu "TOP CZASU SPĘDZONEGO NA SERWERZE" prezentują się następująco 1 Miejsce - @ pjoter- Nagroda: VIP na okres 3 miesięcy oraz rangę "Maniak PB", do czasu, gdy następna osoba zdobędzie maniaka oraz specjalny medal na stałe. 2 Miejsce - Bryzool - Nagroda: VIP na okres 1 miesiąca 3 Miejsce - @ ania- Nagroda: VIP na okres 1 miesiąca Gratulacje, a tym którym nie udało się wygrać życzymy powodzenia w następnych konkursach PJONA
 9. Konkurs zakończony, wyniki pojawią się wkrótce
 10. Wspominam czasy, gdy nie ma Cię
  Wypełniasz pustkę i już dziś to wiem
  Nawet, gdy sił mi jest brak co dzień
  Otwieram ogród, czuje tylko lilie

 11. A ty co Wełunia obraziłaś się na mnie? :(

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. MisieQxQ

   MisieQxQ

   Nie gadasz ze mną :(

  3. Weronikaa

   Weronikaa

   Wydaje ci się. :y

  4. MisieQxQ

   MisieQxQ

   ze mną nawet światło gada a ty nie :( 

 12.    Edytowane przez | ReiN |
 13. Stare okulary zostaw, tylko w nich widzę ciemność
  Nie zawrócę już
  Choćbym nie wiedział ile jeszcze przede mną (ej)
  Daj mi tylko cud
  Który sprawi, że nie będę więcej chciał umierać rano
  Da mi tylko pomoc z demonami walczyć na noc
  Bo nie uratujesz mnie przed niczym więcej
  Tylko restart mi pomoże zabić mękę 

 14. Konkurs rozpocznie się 04.10.2019 roku o godzinie 12:00. Co trzeba zrobić? Każda osoba, która wejdzie na serwer bierze udział Statystyki będzie można sprawdzić w tym linku: https://staty.greenhaze.pl/ Będą się liczyć minuty przegrane na serwerze. Ależ Muchomorku, co takiego jest do wygrania? A no do wygrania jest usługa VIP na serwerze PB, na okres 3 miesięcy. Dodatkowo otrzyma on rangę na forum "Maniak PB", aż do czasu, gdy następna osoba zdobędzie maniaka oraz specjalny medal na stałe. Nagród nie można przekazać innej osobie. Osoby, które znajdą się również na 2 i 3 miejscu, otrzymają VIP-a na serwerze na miesiąc. Konkurs będzie trwać do 31.10.2019 r. do godziny 23:59.
 15. Witam wszystkich bardzo cieplutko! W tym roku mamy dwie Miss i dwóch Misterów Jesieni 2019! Miss - @ Weronikaa i @ Muchomorek ♡. Mister - @ RekaWatykanu i @ Redak. Gratuluję!
 16. No to głosujemy! @ Weronikaa @ Muchomorek ♡
 17. No to głosujemy! @ Radek @ Excellent. @ Redak @ RekaWatykanu
 18. Imię: Patrycja Zdjęcia: https://imgur.com/a/nMd2UGi https://imgur.com/a/c7i0xKG
 19. Imię: Krystian 1-3 zdjęcia: https://imgur.com/a/mDTDfvi Aparat mi powiedział, że mam 32 lata :>
 20. Imię: Cześć mam na imię Radek moje zainteresowania to @ Radek 1-3 zdjęcia: https://imgur.com/a/ER3muXu https://imgur.com/a/4iDHHA7 https://imgur.com/a/BchcHeR ps. mam 23 lata nie 15 ._.
 21. Drodzy panowie szanujmy nasze kobietki :333  

 22. Imię: Artur 1-3 zdjęcia: 1: 2: 3:
 23. Imię: Radek 1-3 zdjęcia: https://imgur.com/a/7JdKLEw https://imgur.com/wAeDbXA
 24. Imię: Weronika. 1-3 zdjęcia: https://i.imgur.com/OPoEb8x.jpg https://i.imgur.com/qdB1ATU.jpg https://i.imgur.com/B5djoF7.jpg
 25. W tym temacie Kobietki składają swoją nominację na Miss Jesień 2019! Nominacje trwają do 23.09.2019. Wzór: Imię: 1-3 zdjęcia: *Zdjęcia prosimy wrzucać na https://imgur.com/ *Max 3 zdjęcia. Do wygrania unikalna ranga: Miss | Jesień 2019 Rangi zostaną odebrane pierwszego dnia astronomicznej zimy.
 26. W tym temacie Panowie składają swoją nominację na Mister Jesień 2019! Nominacje trwają do 23.09.2019. Wzór: Imię: 1-3 zdjęcia: *Zdjęcia prosimy wrzucać na https://imgur.com/ *Max 3 zdjęcia. Do wygrania unikalna ranga: Mister | Jesień 2019 Rangi zostaną odebrane pierwszego dnia astronomicznej zimy.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.