Skocz do zawartości

Strefa forum

Fora

 1. Regulaminy

  Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem na forum i nie wiesz co z czym się je, to trafiłeś do odpowiedniego działu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi regulaminami!

  16 / 22
 2. Sprawy dotyczące forum

  Znalazłeś błąd, masz ciekawą propozycję a może chcesz odebrać rangę? Te działy są właśnie po to aby zgłosić błąd, zaproponować zmiany oraz odebrać rangę.

  779 / 6 033
 3. Strefa użytkownika

  Jesteś nowy? Chcesz się przywitać lub pokazać? Ktoś ze znajomych ma urodziny? Czy może ktoś zaszedł Ci za skórę? Musisz wziąć urlop? Ten dział przeznaczony jest właśnie dla Ciebie.

  2 336 / 30 567
 4. Rekrutacja

  Lubisz dbać o porządek? Chcesz karać cziterów? Lubisz pisać bądź tworzyć grafikę? Jeśli nadajesz się na jedną z poniższych posad, tutaj możesz złożyć podanie.

  66 / 456
 5. Konkursy

  Lubisz brać udział w konkursach? Chętnie bierzesz udział w turniejach? W tym dziale znajdziesz coś dla siebie organizowanego przez sieć GreenHaze.pl

  193 / 1 963
 6. Wspomóż nas!

  Utrzymanie forum i serwerów są to spore koszty. Chcesz nam pomóc finansowo? Sprawdź ten dział!

  W zależności od kwoty wpłaty, możesz otrzymać rangi zaczynając od rangi Premium, aż do rangi Donator!

  248 / 5 117
 7. Dołącz z serwerem do GreenHaze.pl

  Masz swój serwer? Szukasz sieci na której będzie stacjonować Twój serwer? Dołącz do nas!

  154 / 1 181

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.