Jump to content

Grafika

Dział dla grafików, możesz tutaj napisać zlecenie lub pochwalić się swoimi pracami. 

 

Opiekun Grafików: -

Grafik: -


 1. Zlecenia

  Potrzebujesz avatar, sygnaturę lub coś innego? Nasi Graficy chętnie wykonają pracę dla Ciebie. Złóż zlecenie i cierpliwie czekaj na jego realizacje.

  Możliwość pisania od 30 postów!

  3.2k / 608
 2. Wasza Twórczość

  Interesujesz się grafiką? Zaczynasz swoją przygodę? Czy może chcesz aby inni ocenili Twoje prace? Wejdź tu i pochwal się swoimi pracami! 

  1.1k / 106
 3. Poradniki

  Podziel się swoją wiedzą. W tym dziale znajdują się wszystkie poradniki odnośnie grafiki, które zwiększa wasze umiejętności w tworzeniu prac, poprawią znajomość programów oraz nauczą wielu przydatnych sztuczek! 

  49 / 20

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
 • Create New...

Important Information

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Terms of Use oraz Privacy Policy.