Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. Ostatni tydzień
 4. " To nie konformizm z importu, zapomnij o zdrowym rozsądku w chorej plątaninie wątków.."

 5. Wcześniej
 6. ".. aby dostać coś, musisz tego chcieć!!!"

 7. z okazji 3 urodzin sieci..  pokaże wam jak to kiedyś było :')

  ss.jpg  Edytowano przez dreqan
  1. dreqan

   dreqan

   przez 3 lata ten SS u mnie kurzył się xD

 8. " |Z biegiem czasu życie przestaje być proste,
  Nie jest tak łatwo, jak mogłoby się wydawać, oj nie.
  Ciągnie do hajsu, a jak nie ma ciągnąć
  Skoro go nie ma? 
  Nie możemy przecież ciągle udawać, że jest dobrze
  Nie ma zapasu sił, chęci, zaczynamy się różnić,
  Przestajemy na tych samych falach nadawać
  Wydaje się nam, że wiemy co się święci, 
  A to sprawia, że ręce zaczynają nam opadać
  Dla jednych życie na ziemi to piekło,
  Dla drugich to wymarzony Eden 
  Mimo, że do celu jeszcze daleko, szczęśliwy jestem,
  Że jak na razie dotąd doszedłem
  Lata uciekają jak piasek przez palce,
  Cieszę się, że mogę powiedzieć "kocham Cię" tacie i matce
  Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,
  Dla tych, którzy odeszli - w górze dwa palce
  Oo, nie łam się, będzie dobrze, wiem "łatwo powiedzieć"
  Ale lepiej mieć nadzieję niż siedzieć i nic nie mieć
  Chciałbyś nie wiedzieć, a najlepiej zniknąć,
  Mam klucz dla Ciebie, chodź, naprawimy wszystko
  Chodź naprawimy wszystko!|

 9. I feel your body shaking so I know that it's time
  You wrap your legs around me every time that you ride

 10. "Sam na siebie mówię chuju, bo z ust im to wyjąłem!" 

 11. Wchodząc na serwer pamiętaj że |ACEPTUJESZ| jego regulamin : Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania! REGULAMIN SERWERA Zasady graczy : Zakazuje się używania jakich kolwiek skryptów, programów jak i plików które ułatwiają strzelanie, czy też movement (Wallhack, Triggerbot,SP,Speedhack,RAGEBOT etc.). Zakaz nadużywania mikrofonu (śpiew, puszczanie muzyki, krzyczenie) / Mikrofon +16 lub po mutacji. Działania na niekorzyść serwera, tzn. obciążanie go wysokim pingiem oraz crashowanie serwera jest niedozwolone (jeżeli masz wysoki ping, wyjdź z gry, wyłącz niepotrzebne aplikacje korzystające z internetu i wejdź ponownie). Na serwerze staramy się wykonywać cele mapy. Nie kampimy! Na serwerze dozwolone jest przeklinanie (oczywiście z dużym dystansem), lecz obrażanie graczy lub administratorów jak również nadużywanie przekleństw będzie surowo karane! Zabrania się używania jakichkolwiek komunikatorów głosowych (Discord, Teamspeak 3 etc.), w celu podpowiadania. Nick gracza nie może zawierać: | Przekleństw, treści pornograficznych, treści rasistowskich (w tym religijnych), IP innych serwerów, etc.| Nie podszywamy się pod personel oraz innych graczy Zabronione jest długie siedzenie na spectatore (widz) Zabronione spamienie na czacie Rush CT dozwolony jest od 1:30 ! Resp TT dozwolony do 1:40 !! Pakę na BS'ie A na KAŻDEJ mapie można plantować od 3 osób w drużynie CT. Zakaz wykorzystywania bugów serwera/mapy ! REGULAMIN ADMINISTRACJI Administrator ma obowiązek podjąć działania weryfikacyjne gracza podejrzewanego o oszustwa w dowolnym momencie. Pozostałe zasady administracji działają w takim sam sposób, jak na innych serwerach. TARYFIKATOR BANÓW Używanie wszelakich wspomagaczy typu: AIM/WH/SH etc. 「PERM」 Reklamowanie innych sieci/serwerów np. nick 「PERM」 Nie wykonywanie celów mapy.「Slay/Kick/Ban 1h」 Rush CT przed 1:30. 「Upomnienie/Slay/Kick/Ban 1:30 h」 Plantowanie na BS'ie A kiedy jest poniżej 3 CT. 「Upomnienie/Slay/Kick/」 Resp TT max do 1:40 「Upomnienie/Slay/Kick/Ban 1:30 h」 Podpowiadanie (Teamspeak 3, Discord etc.), 「PERM」 AFK, 「Kick」 Wykorzystywanie bugów mapy 「Upomnienie/Slay/Kick/Ban 1:30 h」 Obraźliwy/Rasistowski czy wyzywający nick 「UPOMNIENIE/Kick/Ban od 1 godziny do 24 godzin」 Spam/Flood, 「Kick/Ban 1h」 Podszywanie się pod administrację serwera 「PERM」 Powyższy regulamin obowiązuje każdego, gracza oraz administratora takimi samymi zasadami!
 12. On sobie tego nie źićał 

 13.  

  • 📺 Gry : League of Legends, CS:GO, Counter Strike
  • 💽 Muzyka : Nightcore, Rap & Hiphop, Pop, Rock  (ale w małym już stopniu)
  • 📰 Zainteresowania : Grafika, Video, Rap

  Nɪᴇ ᴍóᴡ ᴍɪ ᴄᴏ ᴍᴀᴍ ʀᴏʙɪć ɪ ᴊᴀᴋ żʏć, ɪ ᴄᴏ ᴡłᴏżʏć, żᴇʙʏ ʙʏć ᴡśʀóᴅ ɪᴅᴏʟɪ Nɪᴇ ᴄʜᴄᴇ ʙʏć ᴡśʀóᴅ ᴛʏᴄʜ ᴛᴡᴏɪᴄʜ, ʙᴏ ᴍᴀᴍ sᴛʏʟ ᴋᴛóʀʏ ɢɴᴏɪ, ᴀ ᴡɪęᴄ ɴɪᴄ ɴɪᴇ ᴢᴀʙʀᴏɴɪsᴢ Nɪᴇ ᴍᴀsᴢ ɴɪᴄ ᴛʏʟᴋᴏ sᴛᴏɪsᴢ, ɴɪᴇ ᴍóᴡ ᴍɪ ᴋᴛᴏ sɪę ʙᴏɪ


   

  tumblr_phm6q2J74T1tvo2c3o5_r1_500.gif  Edytowano przez | ReiN |
 14. No proszę, 3 lata, kolejne moje urodziny, a zaproszenia w tym roku nie łaska było wysłać XD

  1. Muchomorek ♡

   Muchomorek ♡

   Zaproszenie wysłałam gołębiem pocztowym. :y 

  2. dreqan

   dreqan

   chyba avizo zostawił 

 15. I just want to see you shine 

 16. Imię: Emil Nick w typeracer: emzeraa Akceptujesz wszystkie zasady [TAK/NIE]: Po co ten ostatni punkt?
 17. Pierwsze trzy osoby [email protected] Y . - - Drugie trzy osoby - - - Trzecie trzy osoby - - -
 18. Witam wszystkich bardzo serdecznie Zasady konkursu -wchodzicie w typeracer i w tych teamach się ścigacie -gdy się już zacznie to zaczynacie to chyba logiczne -Aby udowodnić że się wygrało trzeba wysłać SS w tym temacie i taka osoba która wygra ma nagrodę Wymagania -Sprawny komputer -Czas na udział w konkursie -Chęci Wzór zapisu Imię: Nick w typeracer: Akceptujesz wszystkie zasady [TAK/NIE]: Chcesz brać udział [TAK/NIE]: DO WYGRANIA: 1 MIEJSCE SVIP NA MIESIĄC NA MOIM SERWERZE Deathrun OCZYWIŚCIE NIE MA GO JESZCZE W GH BO JEST WSZYSTKO WGRYWANE 2 MIEJSCE VIP NA 3 TYGODNIE 3 MIEJSCE VIP NA TYDZIEŃ Myślę, że wam się konkursik spodoba i zapraszam do brania udziału. POZDRAWIAMY Edit. Będą 3 mecze po 3 osoby czyli pierwsze 9 osób biorą udział
 19. WZÓR -Imię; Nataniel -Wiek: 14 -Umiejętności modelarskie [0-10]: 5 -Umiejętność pracowania w grupie [0-10]:8
 20. Wzór Nazwa propozycji: Co ona wniesie: Przekonaj nas aby przyjąć twoja propozycje: Coś o sobie: Wzór dotyczący nazwy klubu Nazwa klubu: Przekonaj nas aby przyjąć twoja propozycje: Coś o sobie:
 21. -Imię; Jakub -Wiek: 16 -Umiejętności liderskie [0-10]: 7 -Umiejętność pracowania w grupie [0-10]: 9
 22. Ale jaja  Edytowano przez Takkar
  1. Pawe

   Pawe

   Dla kogo :( pewnie dla mnie ;(:DD

 1. Załaduj więcej aktywności

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki korzystania z serwisu oraz Polityka prywatności.