Skocz do zawartości

Tablica liderów

Indeks wyszukiwarki jest w trakcie przetwarzania. Wyniki tablicy liderów mogą nie być kompletne.

Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 2019.07.25 we wszystkich miejscach

  1. 2 punkty
  2. 1 punkt
  3. 1 punkt
    REGULAMIN SERWERA 1. Mikrofon +16 lub po mutacji (Kick/Ban czasowy). 2. Zakazuje się częstego kampienia (Kick/Ban czasowy). 3. Zakaz przeklinania, wyzywania graczy jak i administracji (Kick/Ban czasowy). 4. Na serwerze obowiązuje kultura, brak kultury będzie karane (Kick/Ban czasowy). 5. Zakazuje się używania wspomagaczy (Ban permanentny). 6. Zabronione jest granie na czas (Kick/Ban czasowy). 7. Zakazuje się wykonywanie "SGS" itp (Kick/Ban czasowy). 8. Zakaz przebywania na miejscu obserwatora (SPECT) dłużej niz 5 minut (Kick). 9. Zakaz podszywania się pod administratora na serwerze poprzez nick, zdjęcie profilowe, tag (Kick/Ban czasowy). 10. Jeśli gracz łączy się z serwerem za pomocą sieci VPN gracz może zostać ukarany (Ban permanentny). 11. Zabronione jest wykorzystywanie wszelkich błędów w rozgrywce - w razie zauważenia, niezwłocznie należy powiadomić Administratora (Kick/Ban czasowy). 12. Gracz jest zobowiązany do posiadania stabilnego pingu, umożliwiającego komfortową grę pozostałym. Maksymalny dozwolony ping to 120 (Kick). 13. Zakazuje się rush'owania do 3:30 minuty (Kick/Ban czasowy). 14. Zakazuje się wchodzenia na ściany map (Kick/Ban czasowy). 15. Zakazuje się bicia z noża podczas włączonego trybu "Only HS" (Kick/Ban czasowy).
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki korzystania z serwisu oraz Polityka prywatności.