Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 13.05.2019 we wszystkich miejscach

  1. 1 punkt
    Wchodząc na serwer pamiętaj że |ACEPTUJESZ| jego regulamin : Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania! REGULAMIN SERWERA Zasady graczy : Zakazuje się używania jakich kolwiek skryptów, programów jak i plików które ułatwiają strzelanie, czy też movement (Wallhack, Triggerbot,SP,Speedhack,RAGEBOT etc.). Zakaz nadużywania mikrofonu (śpiew, puszczanie muzyki, krzyczenie) / Mikrofon +16 lub po mutacji. Działania na niekorzyść serwera, tzn. obciążanie go wysokim pingiem oraz crashowanie serwera jest niedozwolone (jeżeli masz wysoki ping, wyjdź z gry, wyłącz niepotrzebne aplikacje korzystające z internetu i wejdź ponownie). Na serwerze staramy się wykonywać cele mapy. Nie kampimy! Na serwerze dozwolone jest przeklinanie (oczywiście z dużym dystansem), lecz obrażanie graczy lub administratorów jak również nadużywanie przekleństw będzie surowo karane! Zabrania się używania jakichkolwiek komunikatorów głosowych (Discord, Teamspeak 3 etc.), w celu podpowiadania. Nick gracza nie może zawierać: | Przekleństw, treści pornograficznych, treści rasistowskich (w tym religijnych), IP innych serwerów, etc.| Nie podszywamy się pod personel oraz innych graczy Zabronione jest długie siedzenie na spectatore (widz) Zabronione spamienie na czacie Rush CT dozwolony jest od 1:30 ! Resp TT dozwolony do 1:40 !! REGULAMIN ADMINISTRACJI Administrator ma obowiązek podjąć działania weryfikacyjne gracza podejrzewanego o oszustwa w dowolnym momencie. Pozostałe zasady administracji działają w takim sam sposób, jak na innych serwerach. TARYFIKATOR BANÓW Używanie wszelakich wspomagaczy typu: AIM/WH/SH etc. 「PERM」 Reklamowanie innych sieci/serwerów np. nick 「PERM」 Nie wykonywanie celów mapy.「Slay/Kick/Ban 1h」 Rush CT przed 1:30. 「Upomnienie/Slay/Kick/Ban 1:30 h」 Resp TT max do 1:40 「Upomnienie/Slay/Kick/Ban 1:30 h」 Podpowiadanie (Teamspeak 3, Discord etc.), 「PERM」 AFK, 「Kick」 Obraźliwy/Rasistowski czy wyzywający nick 「UPOMNIENIE/Kick/Ban od 1 godziny do 24 godzin」 Spam/Flood, 「Kick/Ban 1h」 Podszywanie się pod administrację serwera 「PERM」 Powyższy regulamin obowiązuje każdego, gracza oraz administratora takimi samymi zasadami!
  2. 1 punkt
    On sobie tego nie źićał

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki korzystania z serwisu oraz Polityka prywatności.