Jump to content
Technik AMXX

PaeK

Technik AMXX
 • Content Count

  685
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21
 • Donations

  9.00 PLN 
 • Time Online

  2h 8m 56s

PaeK last won the day on August 19 2020

PaeK had the most liked content!

Community Reputation

850 Uzależniony

About PaeK

 • Opiekun Serwera [Paintball+Klasy]
  Przyjaciel GH
  Użytkownik
  Właściciel Serwera [DeathRun]
  Właściciel Serwera [Only DD2]
  Właściciel Serwera [Speedrun]
 • Rank
  pekuś.
 • Birthday 06/05/2001

Informacje

 • Imię
  Paweł
 • Nick
  PaeK / peKUŚ / peKU.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Ulubiony serwer
  Wszystkie ❤

Recent Profile Visitors

5,528 profile views
 1. Z racji, że sprawdzanie plików było lekko ograniczone i OPENGL32 nie był wykrywany muszę przyznać racje TYLKO DO TEGO TYPU WALLHACKA. Reszta innych cheatów normalnie wykrywana. Po odpaleniu wykrywania opengl32 wyleciały 3 osoby (piszę to tuż po zdarzeniu). Z racji, że byłeś ciekaw i sam się przyznałeś nie licz na unbana " ale mnie dopiero dziś pokorciło, żeby zobaczyć, czy działa tam nawet najzwyklejszy na świecie opengl32.dll.. no i tak jak myślałem działa". Mogłeś wejść po prostu i zgłosić, że nie wykrywa a nie dodatkowo grana GŁÓWNYM NICKU
 2. No wrzucić mogę co do zmian jak coś to się na razie zobaczy jak to wyjdzie.
 3. Perk gravitacja 3 dodaje 160 grawitacji więc normalne, że naniesione są ograniczenia Astronauta i Skoczek (Premium) nie może mieć tej klasy, ponieważ i tak ma dużo podstawowej gravitki, do tego punkty za poziom i 160 pkt z tego perku to by sie na 1 skoku wskakiwało na tekstury to, że daje inny perk to nie bug tylko po prostu nie możesz mieć tego perku na danej klasie i Ci go zamienia.
 4. PaeK

  VIP

  P90 mają tylko klasy premium. Jeśli zakup vipa odblokowywałby dostęp do klas premium, to wtedy nie było by sensu dodawania możliwości zakupu danej premki Następnym razem przeczytaj opisy danych usług
 5. W najbliższym czasie zaktualizuje klasy, VIP raczej straci dodatkowy exp.
 6. To nie że premki mają lepiej Zdążyliście zauważyć, że największą ilość punktów da się dawać do grawitji więc na to też musiałem ja przemyśleć zanim to dałem i po prostu DANA ILOŚĆ PUNKTÓW jest inaczej skalowana przez plugin i ustawiana jest grawitka, jakby tego nie było to by się dało bez 2giego skoku wskoczyć na txt na dd2_long propka do kosza jak na razie, z czasem będę też obserwować gameplay z większa grawitacją i w razie czego zmieniać.
 7. 05.08.2020 Zwiększono maxymalny poziom na 401 Podzielono Małą grawitację i Buty Muchomorka na I II III "poziomy" - info ile który daje grawitacji lub kondycji znajduje się w temacie o klasach i perkach Zostały zaktualizowane klasy premium: - Skoczek od teraz ma tylko dodatkową grawitację oraz dodatkowy skok - Tajniak dodatkowy skok i ciche chodzenie - Killer dodatkowy skok, pelny magazynek po fragu oraz dodatkowe 20 expa za fraga Klasy zostały tak zmienione bo powinny być odzwierciedleniem "ulepszonych zwykłych klas". Po wpisaniu /top15 lu
 8. Taka nominacja będzie najprawdopodobniej za miesiąc lub dwa przy następnej okazji ulepszania serwera, jak na razie skupiłem się na gameplayu, perkach itp.
 9. Po tym jak wszystko dałem na hud postanowiłem wrócić na stare, ale niestety dwóch resetów w jeden dzień nie chciałem robić bo pare H po resecie ogarnąłem. Następne manipulacje z pluginami będą za miesiąc lub dwa.

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
 • Create New...

Important Information

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Terms of Use oraz Privacy Policy.