Skocz do zawartości

peKUŚ.

Pałek


Ostatnia wygrana peKUŚ. w dniu 3 Luty

Użytkownicy przyznają peKUŚ. punkty reputacji!

Reputacja

608 Król

O peKUŚ.

 • Tytuł
  pekuś.
 • Urodziny 2001.06.05

Informacje

 • Imię
  Paweł
 • Nick
  peKUŚ.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Ulubiony serwer
  SURF/DR/SR

Ostatnie wizyty

3 988 wyświetleń profilu

 1. Zasady: 1. Gracz nie może zabijać ludzi będąc na respie lub T1. 2. Zakaz przeklinania, wyzywania graczy lub administratorów serwera. 3. Rozmowa przez mikrofon dostępna dla osób od 16 lat lub po mutacji. (wyjątkiem są kobiety) 4. Nie można kampić na mapie dłużej niż 15 sekund lub po zabiciu dwóch graczy. 5. Zakaz posiadania jakichkolwiek wspomagaczy: AIM BOT, WallHack, SpeedHack itp.. 6. Zakaz przeskakiwania z respa na resp przeciwnika! 7. Zakaz zabijania w mario room/gun room! 8. Podszywanie się pod właściciela lub admina serwera będzie karane banem na zawsze bez możliwości UB. 9. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z konsekwencji! Łamanie regulaminu będzie ścigane i srogo karane. 10. Zakaz reklamowania innych serwerów lub sieci serwerów. TARYFIKATOR KAR Używanie jakichkolwiek wspomagaczy ułatwiających rozgrywkę - Ban na zawsze Przeskakiwanie z respa na resp - Ban do 1h Podszywanie się pod admina/wlaściciela/gracza - Ban na zawsze Obraza gracza/admina - Ban od 30 min do tygodnia [w zależności od stopnia nasilenia wyzwisk] Obraza rodziny gracza/admina - Ban od 24h do PERM'a Reklamowanie innych sieci/serwerów - Ban na zawsze Podważanie decyzji administratora - Ostrzeżenie/Ban do 30 minut Brak kultury - Ostrzeżenie/Ban do 1 tygodnia Spam/Flood - Kick/Ban 1h Obraźliwy/rasistowski nick, np.: "TwojaStara123" - Kick/Ban do 24h Puszczanie muzyki/bindów bez zgody admina/nadużywanie mikrofonu - Mute/Ban do 1 tygodnia Grożenie banem/Podawanie się za admina serwera - Kick/Ban do 1 tygodnia Copyright by @ peKUŚ.& @ Muchomorek ♡ dla SURF Classic GreenHaze.pl - Zakaz kopiowania Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu bez wcześniejszego powiadomienia.
 2. REGULAMIN SERWERA SPEEDRUN Zakaz używania jakichkolwiek wspomagaczy typu "auto strefy" itp.. Zakaz nadmiernego wyzywania się. Zakaz reklamowania innych sieci serwerów lub serwerów. Zakaz wykorzystywania jakichkolwiek bugów serwera. Copyright by @ peKUŚ.dla GreenHaze.PL - Zakaz kopiowania Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu bez wcześniejszego powiadomienia.
 3. Zostały zmienione zasady tak, abyście nie musieli zmieniać nicku. Czas będzie naliczany tutaj - https://staty.greenhaze.pl
 4. 1. Zasady ogólne 1.1. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 1.2. Zakaz używania wszelkich typów wspomagaczy i skryptów. 1.3. Zakaz reklamowania innych serwerów czy też sieci serwerów. 1.4. Zakaz podszywania się pod innych graczy, a tym bardziej adminów. 2. Zasady gry 2.1. Zakaz wykorzystywania wszelkich bugów, należy je niezwłocznie zgłosić w dziale serwera lub właścicielowi. 2.2. Zakaz bicia z poza terenu TT (szczególnie mapa deathrun_govno). 2.3. Zakaz opuszczania przez TT strefy dla nich wyznaczonej. 2.4. Zakaz wchodzenia na tekstury mapy. 2.5. Zakaz kampienia, szczególnie przy teleportach. 2.6. Zakaz przedłużania rozgrywki, po wejściu w kolejkę należy udać się do TT w celu zabicia go i na odwrót TT ma obowiązek udać się do CT, który jest 1 w kolejce aby go zabić. 2.7. Zakaz używania pułapek będąc w CT. 2.8. Zakaz powrotu na mapę po wejściu w kolejkę. 2.9. Zakaz utrudniania/uniemożliwiania rozgrywki w każdy inny sposób niezawarty w regulaminie. 3.0. Zakaz pchania się do Terrorysty nie będąc 1-szym w kolejce. 3.1. Zakaz kampienia za Terrorystą podczas gdy jest zajęty zabijaniem 1-szego CT w kolejce. 3.2. Zakaz bicia z BH lub z wyrzutni na FREE RUN'ie. 3.3. Jeśli spadłeś na mapie piętrowej JEDNO PIĘTRO w dół masz obowiązek zabić się. 3.4. Zakaz podawania blednych komend (np m_yaw 3) 3.5. Przeklinanie jest dozwolone ale z umiarem natomiast obrazanie innych jest zakazane 3.6. Rozmowa przez mikrofon dostępna dla osób od 16 lat lub po mutacji. (wyjątkiem są kobiety) Taryfikator Kar - Używanie jakichkolwiek wspomagaczy ułatwiających rozgrywkę - Ban na zawsze - Bicie z poza terenu TT - Ban od 30min do 3h - Opuszczanie strefy TT przez TT - Ban 30min - Wychodzenie na tekstury(txt) - PERM - Kampienie - Ban od 30min to 1 dnia - Przedluzanie - Slay/Kick/Ban do 30min - Używanie pułapek bedac w CT - Slay/Ban 30min - Powrot na mape bedac w kolejce - Slay/Kick - Utrudnianie/uniemożliwiania gry - Kick/Ban 1h - Pchanie sie do TT - Slay/Ban 5min - Kampienie za TT - Slay/Ban 5min - Bicie z BH/wyrzutni na FREE - Ban od 5min do 30min - Podawanie blednych komend - Ban od 30min do 1tyg - Nadmiar przeklinania / obraza gracza - od 30min do PERM'a - Uzywanie mikrofonu bedac ponizej 16'tego roku zycia / bez mutacji - Mute/Kick/Ban do 3h - Podszywanie się pod gracza - Ban na zawsze - Reklamowanie innych sieci/serwerów - Ban na zawsze - Podważanie decyzji administratora - Ostrzeżenie/Ban do 30 minut - Spam/Flood - Kick/Ban 1h - Obraźliwy/rasistowski nick, np.: "TwojaStara123" - Kick/Ban do 24h - Grożenie banem/Podawanie się za admina serwera - Kick/Ban do 1 tygodnia - Puszczanie muzyki/bindów bez zgody admina/nadużywanie mikrofonu - Mute/Ban do 1 tygodnia Copyright by @ peKUŚ.dla GreenHaze.PL - Zakaz kopiowania Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu bez wcześniejszego powiadomienia.
 5. peKUŚ.

  ukarany [SKARGA] GEPARDG

  @ Fixen ♡ tak jak mówiłem.
 6. peKUŚ.

  ukarany [SKARGA] GEPARDG

  Twój nick: PaeK Nick osoby oskarżonej: @ GepardG Powód skargi: Brak zainteresowania serwerem oraz forum Wyjaśnienia: - Dowody (obowiązkowe): Niżej Od momentu gdy jego serwer został przyjęty na forum oraz po zrobieniu działu serwera, oskarżony nie ruszył się nawet żeby napisał wzory na podanie na Admina Serwera Serwer stoi pusty, właściciel nic z nim nie robi, ignoruje propozycje pisane prosto do niego na serwerze (wg. mnie DOBRE), brak aktywności na forum, jedyne co to gość się czasem zaloguje. Jedyne gdzie siedzi to codziennie na TS'ie. @ Fixen ♡ @ Endrjuu ♡ tak wiem, sieć potrzebuje serwerów ale nie pustych.. Usuńcie serwer z tabelki a później przynajmniej spróbujcie się zapytać typa co będzie z serwerem robił, a jak coś to usuńcie dział serwera bo to co ten gość odwala jest żałosne...
 7. Zasady: 1. Gracz nie może kampić na T1 oraz respie. 2. Gracz nie może zabijać ludzi będąc na respie lub T1. 3. Zakaz przeklinania, wyzywania graczy lub administratorów serwera. 4. Rozmowa przez mikrofon dostępna dla osób od 16 lat lub po mutacji. (wyjątkiem są kobiety) 5. Nie można kampić na mapie dłużej niż 15 sekund lub po zabiciu dwóch graczy. 6. Zakaz posiadania jakichkolwiek wspomagaczy: AIM BOT, WallHack, SpeedHack, Auto Strefy itp.. 7. Zakaz przeskakiwania z respa na resp przeciwnika! 8. Zakaz zabijania w mario! 9. Podszywanie się pod właściciela lub admina serwera będzie karane banem na zawsze bez możliwości UB. 10. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z konsekwencji! Łamanie regulaminu będzie ścigane i srogo karane. TARYFIKATOR KAR Używanie jakichkolwiek wspomagaczy ułatwiających rozgrywkę - Ban na zawsze Kampienie - Ban do 3h Przeskakiwanie z respa na resp - Ban 1h Zabijanie z respa - Ban 1h Kampienie na respie - Ban do 24h Używanie innych modeli- Ban na zawsze Podszywanie się pod admina/wlasciciela/gracza - Ban na zawsze Obraza gracza/admina - Ban od 30 min do tygodnia [w zależności od stopnia nasilenia wyzwiska] Obraza rodziny gracza/admina - Ban od 24h do tygodnia Reklamowanie innych sieci/serwerów - Ban na zawsze Podważanie decyzji administratora - Ostrzeżenie/Ban do 30 minut Brak kultury - Ostrzeżenie/Ban do 1 tygodnia Spam/Flood - Kick/Ban 1h Obraźliwy/rasistowski nick, np.: "TwojaStara123" - Kick/Ban do 24h Puszczanie muzyki/bindów/nadużywanie mikrofonu - Mute/Ban do 1 tygodnia Grożenie banem/Podawanie się za admina serwera - Kick/Ban do 1 tygodnia Copyright by @ peKUŚ.& @ Muchomorek ♡ dla SURF + KLASY GreenHaze.PL - Zakaz kopiowania Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu bez wcześniejszego powiadomienia.

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.