Skocz do zawartości
Moderator

Takkar

Moderator


Ostatnia wygrana Takkar w dniu 19 Styczeń

Użytkownicy przyznają Takkar punkty reputacji!

Reputacja

692 Król

O Takkar

 • Tytuł
  Szef DD2
 • Urodziny 1998.12.13

Informacje

 • Imię
  Grzesiek
 • Nick
  Takkar
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Ostrołęka
 • Ulubiony serwer
  DD2 <3

KONTAKT

Ostatnie wizyty

1 884 wyświetleń profilu

 1. Będzie pasterka i będę bełtał do wiaderka.

  #bimber

 2. W tym temacie Kobietki składają swoją nominację na Miss Jesień 2019! Nominacje trwają do 23.09.2019. Wzór: Imię: 1-3 zdjęcia: *Zdjęcia prosimy wrzucać na https://imgur.com/ *Max 3 zdjęcia. Do wygrania unikalna ranga: Miss | Jesień 2019 Rangi zostaną odebrane pierwszego dnia astronomicznej zimy.
 3. W tym temacie Panowie składają swoją nominację na Mister Jesień 2019! Nominacje trwają do 23.09.2019. Wzór: Imię: 1-3 zdjęcia: *Zdjęcia prosimy wrzucać na https://imgur.com/ *Max 3 zdjęcia. Do wygrania unikalna ranga: Mister | Jesień 2019 Rangi zostaną odebrane pierwszego dnia astronomicznej zimy.
 4. Takkar

  Zmutowany mikrofon.

  Jeżeli Twój mikrofon został zmutowany przez admina, możesz się odwołać od jego decyzji, tworząc nowy temat oraz stojąc się do poniższego wzoru: Wzór: Nick na serwerze: Powód mutacji mikrofonu: Dlaczego nie zgadzasz się z decyzją admina?: Admin mutujący:
 5. Takkar

  Ban na CT

  Jeżeli zostałeś zbanowany na grę w "klawiszach", możesz się odwołać od decyzji admina stosując się do poniższego wzoru, tworząc nowy temat. Wzor: Nick na serwerze: Powód zbanowania: Admin banujący: Zgadzasz się z decyzją admina?[Tak/Nie]:
 6. On sobie tego nie źićał 

 7. Ale jaja  Edytowane przez Takkar
  1. Pawe

   Pawe

   Dla kogo :( pewnie dla mnie ;(:DD

 8. Beata rób herbate!!!

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.