Skocz do zawartości

Míś

Użytkownik

Ostatnia wygrana Míś w dniu 5 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają Míś punkty reputacji!

Reputacja

181 Gwiazda

3 obserwujących

O Míś

 • Tytuł
  Silver Elite
 • Urodziny
  29.01.1998

Informacje

 • Imię
  Maciej
 • Nick
  Teddy, Míś, Narr
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wołomin
 • Ulubiony serwer
  DD2

Ostatnie wizyty

847 wyświetleń profilu
 1. Míś

  Míś

 2. Zabronione jest: 1. Używanie jakichkolwiek wspomagaczy lub modeli ułatwiających grę. [Ban permanentny] 2. Używanie innego renderowania niż OpenGL. [Ban na 10 min nadawany automatycznie] 3. Wykorzystywanie bugów mapy (tj. wchodzenie na tekstury itp.) [Slay - Ban permanentny] ** 4. Podpowiadanie innym uczestnikom rozgrywki (tyczy się również programów zewnętrznych oraz say_team:@) [Ban na tydz. - permanentny] 5. Nadmierne kampienie graczy oraz: [Slay - Ban na tydz.]** de_mirage - kampienie TT na respawnie do 1:00 de_nuke - kampienie TT na respawnie i na dachu od strony TT i CT na respawnie do 1:00 de_inferno - kampienie TT na respawnie do 1:00 de_dust2 - kampienie TT na respawnie i przed anarchią (wejście na długą) do 1:00 6. Nadużywanie wulgaryzmów. [Kick - Ban permanentny]** 7. Używanie mikrofonu przed mutacją i poniżej 16 roku życia. [Mute - Ban na tydz.] 8. Spamowanie say, say_team, say_team:[email protected] i czatu głosowego (tyczy się również modulatorów głosowych, bindów etc.). [Mute - Ban na tydz.] 9. Obrażanie graczy, prowokowanie. [Kick - Ban permanentny]** 10. Używanie komendy retry/reconnect w celu respawnu w tej samej rundzie. [Slay - Ban na 1h] 11. Nie wykonywanie celów mapy (tj. Terroryści mają plantować pakę, a Antyterroryści mają ją rozbrajać). [Slay - Ban na 1h]* 12. Podszywanie się pod innych graczy, a w szczególności administrację sieci Greenhaze.pl. [Ban permanentny] 13. Reklamowanie innych serwerów, sieci, for związanych z CS 1.6.* [Ban permanentny] 14. Ustawianie obraźliwego nicku. [Kick - Ban na tydz.] *(pkt 11, 13) - Z drobnymi wyjątkami w zależności od uznania administratora nadającego ewentualnego slaya/kicka/bana. Od jego decyzji można się odwoływać. **(pkt 3, 5, 6, 9) - W zależności od stopnia nasilenia. Dodatkowo na serwerze należy zachowywać kulturę osobistą, a w przypadku gdy zauważony zostanie gracz łamiący regulamin (a w szczególności gdy jest to administrator serwera), zgłosić to administracji poprzez wiadomość Steam, wiadomość na Shoutboxie lub założenie tematu w dziale "Skargi". Każdy gracz wchodzący na serwer akceptuje powyższy regulamin. Jego nieznajomość nie zwalnia z odpowiedzialności przestrzegania go! Regulamin wykonany przez @ Míśwzorowany na regulaminie serwera DD2 wykonanym przez @ Endrjuu ♡ Właściciel @ AJN Opiekun @ Rickkk
 3. 09.11 Poprawa drobnych błędów w pisowni. 1. (...) jakikolwiek -> jakichkolwiek 8. Mikrofon +16 lub mutacji. -> Mikrofon +16 lub po mutacji. 10. Zakaz (...) używanie modulatora głos. -> Zakaz (...) używania modulatora głosowego. (Spróbuję może dziś lub jutro przeredagować regulamin i dodam temat w dziale propozycji zmian).
 4. 28.10 Poprawa punktu 6. Stary: 6. Zabronione jest nadmierne kampienie; - TT np. mapa de_dust2 respawn do 1:00 minuty, de_nuke dachy od strony respa TT do 1:00 minuty itp. - CT np. mapa cs_office respawn do 1:00 minuty, cs_estate respawn oraz kanał od strony CT do 1:00 minuty itp. Poprawiony: 6. Zabronione jest nadmierne kampienie TT respawn do 1:00 minuty.

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać
i robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące
życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy
każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki czę
stym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem
wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla
siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej.

Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

Obserwuj nas

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.