Skocz do zawartości

Astro

Właściciel Serwera [CS 1.6]


Astro wygrał w ostatnim dniu 21 Sierpień

Astro ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

167 Gwiazda

7 obserwujących

O Astro

 • Inne grupy Surf + Klasy Admin
  Moderacja - ONLY AWP + AIM
  Przyjaciel GH
  Użytkownik
 • Ranga
  Kolekcjoner
 • Urodziny 2000.06.08

Informacje

 • Imię
  Kevin
 • Nick
  Astronauta
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Poland
 • Ulubiony serwer
  Wszystkie

KONTAKT

Ostatnio na profilu byli

2 016 wyświetleń profilu
 1. Kontakt z Administracją. GG: Astronauta: 66843652 Watterson: 58545543 Steam: Astronauta: https://steamcommunity.com/profiles/76561198844151504 Watterson: https://steamcommunity.com/profiles/76561198428150710/
 2. REGULAMIN SERWERA 1. Mikrofon +16 lub po mutacji (Kick/Ban czasowy). 2. Zakazuje się częstego kampienia (Kick/Ban czasowy). 3. Zakaz przeklinania, wyzywania graczy jak i administracji (Kick/Ban czasowy). 4. Na serwerze obowiązuje kultura, brak kultury będzie karane (Kick/Ban czasowy). 5. Zakazuje się używania wspomagaczy (Ban permanentny). 6. Zabronione jest granie na czas (Kick/Ban czasowy). 7. Zakazuje się wykonywanie "SGS" itp (Kick/Ban czasowy). 8. Zakaz przebywania na miejscu obserwatora (SPECT) dłużej niz 5 minut (Kick). 9. Zakaz podszywania się pod administratora na serwerze poprzez nick, zdjęcie profilowe, tag (Kick/Ban czasowy). 10. Jeśli gracz łączy się z serwerem za pomocą sieci VPN gracz może zostać ukarany (Ban permanentny). 11. Zabronione jest wykorzystywanie wszelkich błędów w rozgrywce - w razie zauważenia, niezwłocznie należy powiadomić Administratora (Kick/Ban czasowy). 12. Gracz jest zobowiązany do posiadania stabilnego pingu, umożliwiającego komfortową grę pozostałym. Maksymalny dozwolony ping to 120 (Kick). 13. Zakazuje się rush'owania do 3:30 minuty (Kick/Ban czasowy). 14. Zakazuje się wchodzenia na ściany map (Kick/Ban czasowy). 15. Zakazuje się bicia z noża podczas włączonego trybu "Only HS" (Kick/Ban czasowy).
  1. Cisek

   Cisek

   To jest taka strona co można testy rozwiązywać?

  2. Astro

   Astro

   Ze szkoły jazdy dostaje się specjalne płytki, masz tam wszystko i egzamin który będziesz miał, raz mi się udało wszystko, reszta nie zdana a robię to tydzień po 2-4h XD

 3. Hallo :D   Edytowano przez JimBeam

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki korzystania z serwisu oraz Polityka prywatności.