Skocz do zawartości

DAv

Przyjaciel GH

Zawartość dodana przez DAv

 1. Czy jeżeli pójdę spać w piątek, a wstanę w poniedziałek, to znaczy, że spałem 4 dni? :hmm

   

  1. Muchomorek ♡

   Muchomorek ♡

   To zależy o której pójdziesz spać. Dzień trwa 24h, więc jak pójdziesz spać o 14 w piątek i obudzisz się o 14 w poniedziałek, to wyjdzie Ci 3 dni. :y 

  2. Cremaster

   Cremaster

   To znaczy ze spałeś 7x+3 gdzie x to ilosc tygodni

 2. DAv

  ukarany Skarga na członka UBT

  Twój nick: DAv Nick osoby oskarżonej: CzarnyOgien Powód skargi: Brak aktywności w dziale UBT. Dokładne wyjaśnienia: Ten członek UBT wogóle nie udziela się w dziale UBT, jedyne co widziałem to pisanie, że rozpisze demko, po czym i tak tego nie zrobił, tylko ktoś inny musiał to zrobić. Ostatnio z resztą była poruszana sprawa o małej aktywności UBT. Tłumaczenie się, że nie ma bansa nie jest żadnym tłumaczeniem, ponieważ z tego co wiem to nie tylko on ma dostęp do bansa(proszę mnie poprawić jeśli się mylę), a UBT został przed urlopem Rick'a więc to tylko i wyłącznie brak zainteresowania z jego strony. Proponowana kara: Rick stworzył temat z punktami ostrzeżeń dla UBT, sądzę, że ukaranie go tym punktem to dobra opcja. Dowody (obowiązkowe): Dowody to dział UBT. Nie wiem co tutaj więcej napisać więc po prostu podlinkuje dział. https://greenhaze.pl/forum/353-wstaw-screenshoty-odwołaj-się-od-bana/ https://greenhaze.pl/forum/13-unban-team/ Od razu dodam, że nic do niego nie mam, po prostu wiem co się działo i chciałbym żeby w UBT po prostu panował ład i porządek.

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.