Skocz do zawartości

Excellent.

Opiekun Multi Adminów

Ostatnia wygrana Excellent. w dniu 13 Sierpień 2019

Użytkownicy przyznają Excellent. punkty reputacji!

Reputacja

455 Bóg

2 obserwujących

O Excellent.

 • Tytuł
  Elita światowa headów
 • Urodziny 1997.05.22

Informacje

 • Imię
  Artur
 • Nick
  Excellent.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gostyń
 • Ulubiony serwer
  DD2

Ostatnie wizyty

1 329 wyświetleń profilu

 1. Imię: Artur 1-3 zdjęcia: 1: 2: 3:
 2. Excellent.

  Uniewinniony SKARGA FAGO

  Nie wiem co wnosi twoja skarga ale sam się przyznałeś, że miałeś SPEEDHACKA .. dla mnie skarga do odrzucenia poprostu admin zrobił to czego nie zdarzył zrobić wcześniej poproszę o wypowiedź admina banujacego oraz właściciela @ Grabarzuu Edit Zamykam . Skarga - wyjaśniona oskarżony uniewinniony .
 3. Każdy gracz wchodząc na serwer, akceptuje niniejszy regulamin. Pamiętaj! Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności jego przestrzegania. Admin w pierwszej kolejności też jest jest graczem i podlega tym samym sankcjom, co inny gracz bez jakichkolwiek flag. Jego zadaniem jest pilnowanie porządku oraz dbanie o dobro graczy na serwerze. 1. Zakaz używania jakichkolwiek wspomagaczy ułatwiającej rozgrywkę. 2. Dozwolone renderowanie to Open GL. 3. Na serwerze obowiązuje zakaz używania jakichkolwiek innych modeli np. Modele ESL. 4. Zabronione jest kontaktowanie się graczy, podpowiadanie oraz informowanie o przebiegu rozgrywki poza grą CS 1.6 (skype, ts, discord, steam, itp.). Dotyczy to również podpowiedzi na [email protected] 5. Zabronione jest wykorzystywanie wszelkich błędów w rozgrywce(wchodzenie na tekstury, wychodzenie poza mapę itp.). 6. Zabronione jest nadmierne kampienie TT i CT. 7. Zakaz nadużywania wulgaryzmów. 8. Mikrofon +16 lub po mutacji. 9. Zabronione jest spamowanie na say, team_say i admin_say. 10. Zakaz puszczania bindów/muzyki i używania modulatora głosowego. 11. Zakaz obrażania rodziny gracza/admina. 12. Zabronione jest korzystanie z retry (RC). 13. Gdy na serwerze jest mniej niż 5 graczy w CT, gramy tylko na 1 BS (A). Używanie jakichkolwiek wspomagaczy ułatwiających rozgrywkę: [Ban Permanentny] Używanie innych modeli: [Ban Permanentny] Podszywanie się pod admina/gracza: [Ban Permanentny] Podpowiadanie (skype, ts, discord itp.): [Ban Permanentny] AFK: [Kick] Obraza gracza/admina: [Ban od 5 min do 24h - w zależności od stopnia nasilenia wyzwiska] Obraza rodziny gracza/admina: [Ban od 24h do tygodnia] Reklamowanie innych sieci/serwerów: [Ban Permanentny] Podważanie decyzji administratora: [Ostrzeżenie/Ban do 30 minut] Brak kultury osobistej: [Ostrzeżenie/Mute 1h/Ban do 3h] Spam/Flood: [Kick/Ban 1h] Obraźliwy/rasistowski nick, np.: "TwojaStara123": [Kick/Ban 1h/Ban 1 dzień] Puszczanie muzyki/bindów/nadużywanie mikrofonu: [Perm Mute] Nie wykonywanie celów mapy: [Slay/Kick/Ban 1h] Wychodzenie poza tekstury mapy oraz bugowanie jej pomieszczeń/secretów: [Slay/Kick/Ban 1h] Grożenie banem: [Kick/Ban 1h] Pomaganie/współpracowanie CT z TT i na odwrót: [Ban 1h - 3 dni.]. Pozwolenie na kopie od @ Endrjuu ♡mam. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu bez wcześniejszego powiadomienia.

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.