Skocz do zawartości

Grabarzuu

Właściciel Serwera [CS 1.6]

Reputacja

24 Dobrze

1 obserwujący

O Grabarzuu

 • Inne grupy Chłop,
  Moderacja - CS:GO MOD
 • Tytuł
  Gruz

Informacje

 • Imię
  Daniel
 • Nick
  Grabarzuu
 • Płeć
  Mężczyzna

KONTAKT

 • Snapchat
  grecokxd

Ostatnie wizyty

113 wyświetleń profilu
 1. 1miejsce -SVIP na na 2 tygodnie 250euro+wybrany skin. 2miejsce-SVIP na tydzień 150 euro+wybrany skin. 3miejsce-VIP na tydzień 75euro+wybrany skin. Użytkownicy XDDD 'Loyd oraz Dost są proszeni do napisania do mnie wiadomości pv wraz ze sceenshotem zawierającym pokazane konto w cs 1.6 tj.
 2. Siemaneczko! Przygotowałem dla was konkurs w którym do wygrania są dość ciekawe nagrody! Dziś o godzinie 00:00 nastąpi reset TOP15. Konkurs będzie trwał tydzień(26.08.2019-02.09.2019) a pierwsze 3 osoby z topki zostaną nagrodzeni! 1miejsce -SVIP na na 2 tygodnie 250euro+wybrany skin. 2miejsce-SVIP na tydzień 150 euro+wybrany skin. 3miejsce-VIP na tydzień 75euro+wybrany skin Wyniki konkursu 02.09.2019r! W tym poście!
 3. Regulamin Serwera CS GO ESL MAPS Każdy ma obowiązek zapoznać się z poniższym regulaminem i taryfikatorem kar gdyż nieznanie regulaminu niezwalnia użytkownika z jego przestrzegania. 1. Zasady ogólne 1.1. Na serwerze zabronione jest używanie wszelkiego rodzaju wspomagaczy poprawiających celność bądź pokazywania tego co normalny gracz nie jest w stanie zobaczyć m.i.n AimBot/WallHack/SpeedHack etc. [ Perm Ban] 1.2.Zabronione jest podpowiadanie sobie na komunikatorach głosowych typu Ts3, Discord, Skype. [Ban na 1 dzień/Tydzień/Perm] 1.3. Zabrania się używania modeli które ułatwiają grę (dozwolone są jedynie modele HD) [Perm Ban] 1.4. Administracja serwera nie ponosi odpowiedzialności za wymiany dokonywane na serwerze. 1.5. Zabrania się wykorzystywania bugów serwera jak i map. [Ban 30 minut] 1.6. Karane jest wzajemnie nabijanie punktów ELO jak i kończenia misji poprzez oddawania fragów. [Ostrzeżenie/Ban na 1 dzień] 1.7 Każdy gracz który dostał bana/Screeny posiada 48h na napisanie odwołania. 2.Zasady panujące na chacie/[email protected] 2.1. Zabrania się używania nicków rasistowskich, takich które mogą obrazić czyjąś kulturę bądź przekonania religijne.[Ban 5 minut/1godzina/Dzień] 2.2. Reklamowanie serwerów nienależących do sieci GreenHaze.pl będzie skutkowane permem. [Perm Ban] 2.3. Podszywanie się pod administracje jest surowo karane. [Perm Ban] 2.4 Zabrania się wyśmiewania innego gracza przez jego sposób grania. [Ostrzeżenie/Ban 1 dzień] 2.5. [email protected] służy do zgłaszania problemów i cheaterów a nie proszenie o danie x sumy Euro. 2.6. Zabrania się nadużywania mikrofonu. [Ostrzeżenie/Ban 15 minut/30minut] 2.7 Chatu głosowego do podania INFO może używać każdy, jednakże do luźnej rozmowy po śmierci wymagane jest +16 lub mutacja. 2.8. Zakaz nadmiernego przeklinania przez micro jak i na chacie. [Ban 5 minut/30minut/1godzina] 3.Zasady rozgrywki 3.1 .Drużyna wykonuje cele mapy. [Ban 5 minut/30 minut/1 godzina] 3.2. TT może przebywać na respie do 1:40. [Ban 5minut/30minut/1 godzina] 3.3. Zabronione jest wchodzenie na TXT. [Ban 30minut] 3.4. Bombę plantujemy tylko w miejscach do których inny gracz będzie miał dostęp. [Ban 15minut] 3.5. Zabrania się spamowania Molotovem i Zeusem. [Ban 30 minut] 3.6. Rozgrywka powinna myć dynamiczna. Nie kampimy całą rundę! 3.7. Spraye pornograficzne/rasistowskie są zabronione. [Ban 1 dzień] 3.8. Infa po śmierci używamy tylko do wskazania lokalizacji wroga. 3.9. Zabrania się celowego przeszkadzania swojej drużynie. [Ban 15minut/30minut/1 godzina] 3.10. Każdy gracz jest zobowiązany grać tak aby innym grało się lepiej. 4.Zasady Klanów i Operacji 4.1 Zabrania się stosowania w nametagu klanów nazw rasistowskich i wulgarnych. [Usunięcie klanu] 4.2. Właściciel klanu jeśli zarządził zbiórkę na rozbudowę a gracz w określonym terminie nie wpłacił wymaganej sumy może zostać usunięty z klanu. Regulamin będzie stale aktualizowany. Regulamin by Grabarzuu. Regulamin stworzony dla sieci GreenHaze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.