Jump to content

zacharyy

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 
 • Time Online

  9h 9m 11s

Community Reputation

11 Dobrze

About zacharyy

 • Rank
  Unranked

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Browar w lodówce będąc przekonanym, że już żadnego nie ma
 2. Po części lepiej jest samemu ale np dobrze jest aby ktoś kto wie co i jak też wskazał błąd i go wytłumaczył
 3. Jako, że ja słucham różnych składanek (rock, metal, itd) często randomowych to powiem akcent-kylie
 4. Zależy co do kogo pasuje bo są takie dziewczyny, które lepiej wyglądają w spódniczce i na odwrót. Spódniczka
 5. 5 rano bo na dworze jest w pyte a nie
 6. Osiemnastka brata alkohol, pokerek i te sprawy
 7. Moja pierwsza to Jazz Jackrabbit a dalej już takie bardziej znane -Mario -Dsj -Mad track -StuntGP -Sonic -Plemiona -Little Fighter -Gothic -Metin I dużo jeszcze takich co już pozapominałem ale miło wspominam te czasy. Wszystkie te gry zacząłem przed csem
 8. Trudny wybór bo przy piłce jestem całe życie (od ponad 4 lat nie gram w klubie w nożną) a w siatkówkę większość zawodów mi odwołano w ostatnim roku. Kilka lat temu powiedział bym nożna teraz bardziej siatkówka.
 9. Tak jak poprzednik napisał nie kupuj laptopa a tym bardziej z dopiskiem "gejming" bo takie to po prostu źle dobrane do siebie komponenty. Tak jak poprzednik napisał lepiej złożyć PC bo nawet gdybyś miała dokupić monitor, klawę i myszkę to wydajność nadal będzie dużo lepsza w określonym przedziale cenowym od laptopa. Druga sprawa zależy też od tego czy będziesz go gdzieś przenosić. +Komponenty są droższe i ciężej dostępne jeśli chodzi o pojedynczą wymianę w przypadku zepsucia bądź czegoś innego.
 10. Jakby nie odkręcił w drugą stronę to by ładnie poszedł XD

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
 • Create New...

Important Information

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Terms of Use oraz Privacy Policy.