Skocz do zawartości

team_Barti. Steel Banging

Użytkownik

Ostatnia wygrana team_Barti. Steel Banging w Rankingu w dniu 26 Sierpień

team_Barti. Steel Banging posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

397 Maniak

O team_Barti. Steel Banging

 • Tytuł
  Distinguished Master Guardian
 • Inne grupy
 • Urodziny 02.10.1995

Informacje

 • Imię
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wrocław
 • Ulubiony serwer
  Hurtworld

Społecznościowe

Ostatnie wizyty

3,095 wyświetleń profilu
 1. Obraża rodziny

  Gdzie ty widzisz tu obrazę matki? Przestań człowieku użalać się nad sobą bo to co ty pisałeś do Natali, a co ja napisałem to 2 różne światy. "Do matki niech tak powie ciekawe jak zareaguje" Gdzie tu obraża matki? A wyzywanie od walenia nad nią w pornolu to już przechodzi ludzkie granice bo jak na twój wiek to w mózgu jeszcze z 10lat.
 2. [ODWOŁANIE] Makumba #2

  Demko jest tutaj. Czekam na wypowiedź @Spr!Nt^^ Tylko on niech to rozpatrzy.
 3. [ODWOŁANIE] Makumba #3

  Szczerze gówno mnie obchodzą twoje 4 osóbki i twoje umiejętność dla jesteś zwykłym odpałem i tyle w temacie @Spr!Nt^^ niech zdecyduje to jego serwer tyle ode mnie. I nie mieszaj się w moją pracę zajmij się tam swoją.
 4. [ODWOŁANIE] Makumba #3

  Noname to sobie tam do funfli mów nie do mnie... Szczerze mało mnie obchodzi jakiś twój cod ja też mogę sobie napisać, że miałem top 1 laskę w Polsce i jakoś nikt to nie uwierzy tak samo jak w twoje słówka. I to nie jest śmiechu warte tylko normalne zgłoszenie cheatera które zostało przyjęte i tyle w temacie.
 5. [ODWOŁANIE] Makumba #3

  Ale zauważ, że na dd2 tam masz swoich "Ziomków" którzy nie będą cię rozpisywać jak zawsze i wszędzie tutaj admin cię złapał rozpisał widać wszystko jak ci napisałem na górze i tyle w temacie. Ja swojego zdania nie zmienię. Ja mówię o sofcie teraz, a nie o wh, a na dd2 nie wykryjesz softa.
 6. [ODWOŁANIE] Makumba #3

  Na tym demku od 12:10 polecam zobaczyć na wh na x1/4 jak idealnie celujesz w gościa ze scoouta i co najlepsze pisze, że widzisz "nick pod celownikiem", a przez 4sek celujesz cały czas idealnie w gościa i co najlepsze dopiero zacząłeś strzelać do niego jak on oddał strzał. Dla mnie jesteś spalony, ale jak to każdy odpał nie przyznasz się. Od 9:00 jak @Mentor rozpisał cały czas stoisz wcelowany w gale też śmieszna akcja.
 7. Podanie by MERTON

  Jestem na tak. + Ogarnięty. + Wiek. + Czas na ts. Więcej nie trzeba pisać.
 8. Cheater

 9. [email protected]

  Podaj mi ip nick.
 10. [email protected]

  Nie masz bana w bansie.
 11. ssy part 20

 12. ss'y Miller part 10 (to be continued)

 13. Cheater

  @Mentor Masz admina mogłeś normalnie banować. Co do rozpiski dla mnie to jest soft który jest bardzo często grywany na codach jak i diablo modach np na Ninje. Zamykam temat jutro dam ostateczny werdykt.
 14. fffff ss


×