Skocz do zawartości
Właścicielka

Muchomorek ♡

Właścicielka


Ostatnia wygrana Muchomorek ♡ w dniu 26 Marzec

Użytkownicy przyznają Muchomorek ♡ punkty reputacji!

Reputacja

3 372 Elita GH

O Muchomorek ♡

 • Tytuł
  Patulakowa ♡

Informacje

 • Imię
  Pacia
 • Nick
  Pata <3
 • Płeć
  Nie wybrane

KONTAKT

Ostatnie wizyty

37 598 wyświetleń profilu

 1. Muchomorek ♡

  Aktywny Ban

  Wniosek końcowy. Daję Ci drugą szansę, lecz będziesz obserwowany. Leci UB.
 2. Muchomorek ♡

  Uniewinniony Aktywny ban :D

  Masz już UB. I to nie jest wina administratora.
 3. Muchomorek ♡

  Uniewinniony O co chodzi?

  Chcieliśmy tylko sprawdzić, czy to nie kolejna podszywka. Więc nie musisz od razu wyzywać. Nałożymy Ci hasło i taka sytuacja się już więcej nie powtórzy.
 4. KONKURS TOP 3 DO WYGRANIA: TOP 1: VIP na 60 dni + wybrana premka na 30 dni, TOP2: VIP na 30 dni + wybrana premka na 20 dni, TOP3: VIP na 14 dni + wybrana premka na 10 dni. Konkurs rozpocznie się wraz z konkursem Czasu spędzonego na serwerze - czyli 8.12. Zostaną wtedy zresetowane statystyki. Koniec konkursu przewidujemy na 30.12! Regulamin i postanowienia: - Administracja nie bierze udziału w konkursie, Dodatkowo, 20 grudnia admini, którzy nie posiadają CS 1.6 na steamie, dostaną go w prezencie. - Gracz nie może mieć wspomagaczy ( aim/wh etc..) - W razie zbanowania gracza, który znajduje się w TOP3 statystyki zostaną ZAKTUALIZOWANE i gracz zostanie usunięty z TOPKI. To będzie niewielki konkurs z powodu tego, że serwer jest praktycznie świeży.
 5. No to konkurs PB. Będzie do wygrania CS 1.6 na platformie steam. Konkurs rozpocznie się 8.12.2019 roku o godzinie 18:00. Co trzeba zrobić? Po prostu grać i grać Czas będzie naliczany tutaj - https://staty.greenhaze.pl Będą się liczyć minuty przegrane na serwerze. Andrzej Andrzej, co takiego jest do wygrania? Otóż osoba, grająca na nonsteam wygra Steama z grą CS 1.6, na którym będzie zakupiona usługa VIP na serwerze PB, na okres 2 miesięcy. Dodatkowo otrzyma on rangę na forum "Maniak PB", aż do momentu, gdy następna osoba nie zdobędzie. Dodatkowo będzie mogła wybrać sobie premkę na okres miesiąca. Ale co się stanie, jak wygra osoba, która gra na steamie? A no taka osoba otrzymuje VIP-a na serwerze, a konto z zakupionym CS trafia do osoby na drugim miejscu, oczywiście, jeśli nie posiada Steama z CS. Nagród nie można przekazać innej osobie. Osoby, które znajdą się również na 2 i 3 miejscu, otrzymają VIP-a na serwerze na miesiąc. Konkurs będzie trwać do 23.12.2019 r. do godziny 23:59. Afczenie na serwerze będzie surowo karane wyzerowaniem czasu.
 6. nie działa server nie mogę  wejść

 7. Konkurs rozpocznie się 04.10.2019 roku o godzinie 12:00. Co trzeba zrobić? Każda osoba, która wejdzie na serwer bierze udział Statystyki będzie można sprawdzić w tym linku: https://staty.greenhaze.pl/ Będą się liczyć minuty przegrane na serwerze. Ależ Muchomorku, co takiego jest do wygrania? A no do wygrania jest usługa VIP na serwerze PB, na okres 3 miesięcy. Dodatkowo otrzyma on rangę na forum "Maniak PB", aż do czasu, gdy następna osoba zdobędzie maniaka oraz specjalny medal na stałe. Nagród nie można przekazać innej osobie. Osoby, które znajdą się również na 2 i 3 miejscu, otrzymają VIP-a na serwerze na miesiąc. Konkurs będzie trwać do 31.10.2019 r. do godziny 23:59.
 8. Witam wszystkich bardzo cieplutko! W tym roku mamy dwie Miss i dwóch Misterów Jesieni 2019! Miss - @ Weronikaa i @ Muchomorek ♡. Mister - @ RekaWatykanu i @ Redak. Gratuluję!
 9. No to głosujemy! @ Weronikaa @ Muchomorek ♡
 10. No to głosujemy! @ Radek @ Excellent. @ Redak @ RekaWatykanu
 11. Imię: Patrycja Zdjęcia: https://imgur.com/a/nMd2UGi https://imgur.com/a/c7i0xKG

O nas

Sieć serwerów GreenHaze powstała 11 maja 2016 roku. Z każdym kolejnym dniem staraliśmy się ją rozwijać robimy to nadal. Efektem tego są liczne serwery, bardzo dużo aktywnych użytkowników oraz tętniące życiem działy forum. Gwarantujemy profesjonalizm oraz świetną atmosferę. Doceniamy każdego, kto chce być częścią naszej społeczności. Można to zauważyć dzięki częstym konkursom czy plebiscytom. Jesteśmy otwarci na zmiany, a zarazem wiemy co to stabliność. Zostań wśród Nas, a na pewno znajdziesz dla siebie coś, co nie pozwoli Ci przejść obojętnie dalej. Sieci jest wiele, ale GreenHaze tylko jedno!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.