Pata. ♡

Gracz LoL
 • Zawartość

  317
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  28
 • Wpisów na Chatboxie

  0

Zawartość dodana przez Pata. ♡

 1. Witam wszystkich ponownie, tych nowych i tych starych użytkowników tego Forum. Dla nowych: Mam na imię Patrycja, liczę już 20 wiosen i mieszkam jeszcze na Śląsku. Jesli chcecie się więcej o mnie dowiedzieć, zapraszam do wywiadu ze mną, który poprowadził najlepszy opiekun redakcji pod słońcem @someone . Więc tak, wracam i będę tu zaglądać częściej.
 2. Witam ponownie

  @Fixen to jest moje drugie przywitanie. Pierwsze pisałam ponad rok temu. A nikt mi nie zabroni. ^^
 3. Pokaż się!

  No witam! ^^
 4. Odbierz Rangę Gracza LoL

  Witam, ja tu w Lola gram. Zapraszać: Paciaciowata
 5. Żegnam ;/

  Kochany trzymaj się! Daj znać na fb jak plecki.
 6. Napalony Johny Przepytuje 2k17 #4 Bartii

  OOo no to grubo
 7. #13 Wujek Balboa

  @WujekBaLBoOA
 8. Jak dla mnie, w twej wypowiedzi brakuje przecinków, co nie @someone? Ogólnie, na końcu zdań brakuje Ci kropek, ale ty zawsze miales z tym problemy. ^^ Rozkręcić fb? No nie wiem, też próbowałam, nie udawało się, ponieważ ludzie nie lubią kolejnego spamu na fb, jaki jest obecnie w tych czasach. Zawsze spróbować można. Jak dla mnie decydować powinien @someone. Elooo.
 9. #13 Wujek Balboa

  Dziękuje @WujekBaLBoOA <3
 10. Trzymajcie się

  Elooo
 11. Mój czas się skończył

  Witam, Wiadomo dlaczego pojawia się ten temat. Najpierw napisze dlaczego wróciłam. Wróciłam tylko ze względu na jedną osobę, mianowicie @someone . Lecz nie będę na sieci, gdy straciłam zaufanie do pozostałych Właścicieli. Wiem, że @someoneo niczym nie wiedział co robiliście tam na forum. Ale teraz wiem, że mój powrót był błędem. Nie czuje się tu już tak dobrze, jak wcześniej. Nie podzielam zachowania właścicieli, którzy odwalili i przez to było to całe zamieszanie na obydwu forach. A próbowałam Ci @Jaszczur na steamie wytłumaczyć, że lepiej z nimi pogadać i rozstać się w zgodzie, ale nie... Ty wolałeś napisać na sb, że odchodzisz i uj! Takie zachowanie u właściciela nie powinno się pojawić... Pisałam kiedyś, że GH to moja pierwsza i ostatnia sieć... Otóż cofam wszystko, ponieważ wtedy nie wiedziałam, że czerwoni są tacy... @someonechciałam pomóc, ale nie dam rady... Nie chce.. Dziękuje ci somek za wszystko, tylko dzięki tobie siedziałam w tej redakcji i próbowałam jakoś ją prowadzić, gdy nawet byłam sama. Dziękuje Ci za wszystko, bo jesteś cudowną osobą. Ale nasz kontakt będzie na steamie. Nie czuje się tu dobrze, a złapałam dobry kontakt na innej sieci, którą dobrze znacie, więc chce z nimi zostać. Proszę o odebranie mi rangi Moderator.
 12. Pokaż się!

  Elooooooooooo Z @s44ri
 13. Pokaż się!

  #sylwestrowo #bardzo_twarzowe
 14. [FFA] Nowy Opiekun Serwera

  Gratki Pozytywka.
 15. Pokaż się!

  Elooooooooooo Melooo ;3
 16. Witam

  Witaj
 17. GreenHaze City - Christmas Edition

  Sztosik, jak zawsze. Nie no aż się uśmiałam.
 18. New Modek

  O kurcze o.O Dziękuję.
 19. By @Telsky Witam wszystkich bardzo cieplutko. Dzisiejszymi moimi gośćmi są: - Nasza redaktorka @Ulek. ♡, oraz - Nasz Admin FFA @Student. Zapraszam do czytania. ❄ Serwerowy bot to? ★ @Ulek. ♡ - @Taktyczny, @hitman po hitach i @Strus Pedziwiatr. ★ @Student - @Jaszczur ❄ Kto według Ciebie się wywyższa? ★ @Ulek. ♡ - @Chicen ★ @Student - @odpalonaa ❄ Komu dałbyś rangę zbanowany? ★ @Ulek. ♡ - @Chicen ★ @Student - @Ambasador ❄ Z kim z forum wyskoczył byś na bajlando? ★ @Ulek. ♡ - Z każdym, oprócz @Chicen. ★ @Student - @kojak., @VRSDaro, @Jaszczur, @Taktyczny, @hitman po hitach, @Pata. ♡, @^^^RAMBO^^^, @xSmileBaby, @Pozytywny i @Veckner. ❄ Z kim pojechał byś na wakacje? ★ @Ulek. ♡ - @Paaula, @Pata. ♡ i @Natty. Na Dominikane za 1812 dni. ♡ ★ @Student - @Taktyczny, @^^^RAMBO^^^, @Pata. ♡ i @VRSDaro. ❄ Kto najlepiej wchodzi pod stół? ★ @Ulek. ♡ - @Pata. ♡ ★ @Student - @Denny ❄ Według Ciebie użytkownikiem tego tygodnia jest? ★ @Ulek. ♡ - hmm. Nie wiem. ★ @Student - Zawsze jest i będzie @someone. ❄ Kogo widzisz w roli Ojca? ★ @Ulek. ♡ - @someone on tak kocha dzieci. ★ @Student - @No.1 ❄ Para która by do Siebie pasowała to? ★ @Ulek. ♡ - @Paaula i @No.1, @^^^RAMBO^^^ i GEJUSZ [*] ( @GENIUSZ ). ★ @Student - @Ulek. ♡ i @VRSDaro. ❄ Czego oczekujesz, gdy wchodzisz na forum GreenHaze? ★ @Ulek. ♡ - zabawy ★ @Student - Typowej beki, prowadzonej przez trolli- przodowników czyli Vecknera i Borowki. ❄ Kogo wysłałbyś do serialu "Rolnik szuka żony"? ★ @Ulek. ♡ - Mojego braciszka czyli @Ghost.. ★ @Student - @Chicen ❄ Opisz każdego z administracji po kolei w trzech słowach: @Jaszczur ★ @Ulek. ♡ - żul, pijak, alkus. ★ @Student - Ogarnia milion rzeczy na raz, a i tak ma czas by wpaść na forum i pogadać, szacun ziomek. Łałdi leje do pełna za 30 zł zawsze. @Chicen ★ @Ulek. ♡ - może lepiej nie... ★ @Student - Nervosol czasem by mu się przydał, ale im dłużej tu siedzę, tym częściej widzę jego zaangażowanie w rozwój sieci i naszą Familię Zielonych. @someone ★ @Ulek. ♡ - pomocny, opanowany, tajemniczy. ★ @Student - Skubany jest. Jedna z najbardziej tajemniczych, o ile nie jedyna, postaci na sieci. Świetny redaktor. @kojak. ★ @Ulek. ♡ - palacz, dojrzały, szczery. ★ @Student - Łak. Lubi małe dziewczynki. Pomocny, zaangażowany, jedna z "Legend" forum. @Denny ★ @Ulek. ♡ - młody, zabawny, bezkonfliktowy. ★ @Student - Jest napalony na Shueels, to widać. Jako modek radzi sobie dobrze, skoro tak długo wytrwał już na swoim stanowisku, zawsze chętny do pomocy i śmieszkowania. @brzydki zły i szczery ★ @Ulek. ♡ - karzełek hehe , śmieszek, nerwus. ★ @Student - Mało znam, niestety, choć wypadałoby poznać, ów osobnika.