Skocz do zawartości

Beny

Użytkownik

Reputacja

15 Dobrze

1 obserwujący

O Beny

 • Tytuł
  Wissa Szczuczyn
 • Inne grupy
 • Urodziny 20.04.1990

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Szczuczyn

Ostatnie wizyty

575 wyświetleń profilu
 1. Małe sugestie

  No przecież napisałem, żeby W MIARĘ MOŻLIWOŚCI regulaminy były ujednolicone skoro wszystkie serwery są pod jednym szyldem GREENHAZE. Przeczytałem regulamin FFA i za h*ja nie przyszło mi do głowy, że na DD2 dostanę perma za modele. Gdybym wiedział zaznaczyłbym w opcjach video "Enable HD models if available" i miałbym normalne, a nie kolorowe. I wydaje mi się, że nie jedna osoba może tak samo myśleć, dlatego podpunkty za które można wyrwać perma mogłyby być te same. Jedna sieć, a na każdym serwerze można perma za co innego dostać, dziwne trochę.
 2. Europa umiera, pada na kolana.
  Za zamachem zamach
  Ból, cierpienie, ludzki dramat.
  Trauma, to nie film to się dzieje tu i teraz
  Na naszych oczach rzeczywistość się zmienia
  Prawda bardzo boli, leje się krew niewinnych
  A politycy ciągle udają bezsilnych
  Powiedz mi ile jeszcze ciał, ile głów, ile bomb
  Żebyśmy zaczęli bronić nasz dom

 3. Małe sugestie

  Nie wiedziałem gdzie zrobić temat więc tworzę tutaj, jeśli zły dział proszę o przeniesienie i sorki Regulamin: Wydaje mi się, że skoro jedna sieć, jedna grupa itd to i w razie możliwości regulaminy serwerów powinny być scalone. Np kary, czas jaki można być na respie/w okolicy respa, skrypty itp te same zabronione na wszystkich serwerach, hmm skoro np na serwerze DD2 zabronione jest AWP Z CELOWNIKIEM wydaje mi się, że i na FFA powinno być zabronione lub jak na FFA dozwolone to i na DD2 też. Modele: skoro na FFA kolorowe dozwolone to i na DD2 powinny być, lub na FFA zabronione itp itd, wiadomo np jak będzie serwer AIM/AWP i tam punkt regulaminu, że nie można strzelać z respa to nie dodacie go do regulaminu DD2, bo to i tak niemożliwe. No i określić jakiś czas, w którym zbanowany gracz musi wrzucić SS (np 12 lub 24 h), a także jakoś admina określić ile ma na sprawdzenie screenów/rozpisanie demka. Rezgrywka: 1. Podnoszenie granatów - skoro można podnieśc broń, np AWP czy M4 albo deffa to fajnie byłoby, żeby można byłoby też podnieść granaty, bo to takie same przedmioty Na DD2 chyba jest tak zrobione jak mi serwery się nie pomyliły, a na FFA nie można już podnieść granatów. Wg mnie to bardziej realistyczne.
 4. Za takie chwile kocham piłkę nożną :) I jak powtarzam - DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ :wykrzyknik::wykrzyknik:

  1. Dembobejbi

   Dembobejbi

   jestem nieśmiertelny 

 5. Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
  Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,
  Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
  Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem.

 6. Pokaż się!

  Raszyk z piłką
 7. KOJAK!!!!!!!!!!

  Wszystkiego dobrego i wielu fragow
 8. witom

  No siemasz, dawaj na ffa/dd2, czytaj ogloszenia i uwazaj na plecy
 9. Hejka

  Siemanko
 10. Urodziny **NaTaLia:)

  Wszystkiego dobrego
 11. Siemanko jestem Piotr lat 26, ksywka Beny, nick na serwerze נєвαиу 冰 иιиנα. W csa gram pare dobrych lat, raczej nie jestem konfliktowy, ale na glowe tez nie daje sobie wchodzic. Gram na FFA i DD2, lubie czasem wbic komus noz wiec uwazajcie na plecy. Moje pasje to pilka nozna i motoryzacja. Uwielbiam polski rap, zwlaszcza kawalki z dobrym, glebokim przekazem. Pozdro

×