someone

Legenda
 • Zawartość

  1,354
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  45
 • Wpisów na Chatboxie

  0

Ostatnia wygrana someone w Rankingu w dniu 5 Kwiecień

someone posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1,473 Bóg

O someone

 • Tytuł
  The Global Elite
 • Inne grupy Użytkownik

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  GH

Ostatnie wizyty

8,851 wyświetleń profilu
 1. " You kept everything inside and even though I tried, it all fell apart
  What it meant to me will eventually be a memory of a time..." :/

   

   

   

 2. FFA zmienia sieć!

  Jestem szczęśliwy, że przez przeszło dwa lata mogłem grać i zajmować się naszym FFA. @Jaszczur pozwolił sobie pomóc i jestem mu bardzo wdzięczny. Tyle świetnych ludzi, sytuacji i historii związanych z tym serwerem, że można by długo o nich pisać. Już raz musieliśmy zostawić swój serwer i dalej działa on bardzo dobrze. Liczę na to, że osoby, które teraz na innej sieci będą zajmować się FFA również nie zawiodą i stworzą coś wielkiego. Mam też nadzieję, że osoby powiązane z serwerem nie odejdą całkowicie. Ta sieć to też część Was i byłoby źle gdybyście nagle zniknęli z GreenHaze. Mowa tutaj o adminach oraz graczach FFA. To, że będziecie teraz gdzieś indziej nie oznacza, że musicie przestać odwiedzać nasze forum. NASZE, bo przecież bardzo wielu z Was odwiedza SB i udziela się w różnych działach. Macie tutaj swoich znajomych, ale równie dobrze możecie łączyć to z nowym miejscem. Wierzę, że nikt tutaj czy tam nie będzie robił z tego jakiegoś problemu. Sieć GH istnieje dalej chociaż dla części z Was może wydawać się to końcem przygody. Powstaną nowe serwery. Może z biegiem czasu główną grą zostanie CS:GO, ale CS 1.6 dalej będzie tutaj obecny. Nie ma szans, żeby ta wersja zniknęła całkowicie. Starajcie się rozwijać sieć, bo to nie właściciele czy członkowie administracji tworzą całość. Całość to Wy. Ludzie którzy codziennie grają na naszych serwerach, piszą posty, rozmawiają na sb oraz wbijają na TS. Bez Was nie byłoby nic, a więc to Wy musicie być aktywni, aby ten cały projekt mógł stać się jednym z największych w Polsce.
 3. Barti!

  Najlepszego.
 4. Redakcja

  Chociaż sam nie przeprowadzam wywiadów to wiem, że jest o nie bardzo ciężko. Niewiele jest osób chętnych do ciekawej rozmowy, a zrobić wywiad byle tylko się pojawił nie ma sensu. Powstanie tylko spam w temacie. Użytkownicy napiszą X razy - "Chciałbym zobaczyć wywiad z Y!" Tylko jakie to ma znaczenie skoro Y nie ma ochoty na wywiad? Lepszą opcją jest temat, gdzie użytkownicy sami zgłaszają swoją osobę jako chętną to rozmowy. Obecnie @Fallen, która zajmuje się tą częścią redakcji przebywa na urlopie. Pozostali redaktorzy mają swoje obowiązki i wątpię, żeby mogli zająć się wywiadami do momentu jej powrotu. Mimo wszystko może uda się z nimi ruszyć jakoś w najbliższym czasie oraz stworzyć taki temat jak powyżej. PS Zapraszam chętnych do rekrutacji na redaktora.
 5. Urodziny Someone

  Dziękuję za życzenia. ;-)
 6. Natalii się wita!

  Cześć
 7. Siemka :)

  cześć
 8. Urodziny (KAMCIA)

  Najlepszego
 9. Trochę błędów w podaniu. Właściwie nie wiedziałem z kim ten wywiad jest zrobiony (dopiero później pojawia się nick). Czcionka trochę za duża. Ogólnie cała rozmowa jest bardzo schematyczna i przewidywalna. Standardowe pytania i jeśli każdy wywiad od Ciebie miałby tak wyglądać to słabo. Poza tym jako redaktor musisz liczyć się z krytyką, a nie reagować tak jak to zrobiłeś powyżej. Możesz spróbować za jakiś czas, a na razie odrzucam.
 10. Faktycznie, zapomniałem o lidze włoskiej. Dodałem do ankiety.