Skocz do zawartości

someone

Legenda

Ostatnia wygrana someone w Rankingu w dniu 5 Kwiecień

someone posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

1,474 Bóg

O someone

 • Tytuł
  The Global Elite
 • Inne grupy Użytkownik

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

9,577 wyświetleń profilu
 1. Bajlando.

  Wczoraj pytasz na sb czy wracamy, a dzisiaj odchodzisz tak całkowicie... Nieładnie. ; D Skoro tak to dzięki za współpracę, fajnie było mieć kogoś takiego jak Ty w administracji. ; )
 2. Degradacja

  Można by wiele pisać, bo jesteś osobą do której albo trzeba się przyzwyczaić i może wtedy nawet polubić, albo nieustannie uważać za bardzo "wkurzającą". ; ) Nie mniej jednak bardzo wiele zrobiłeś by ta sieć działała do dnia dzisiejszego i nikt nie może temu zaprzeczyć. Obstawiam, że mimo wszystko nie była to łatwa decyzja. Kiedy spędza się tak wiele czasu na forum, ts, itd. mając świadomość, że jest się tego wielką częścią i ma się wpływ na to jak funkcjonuje tak duże "społeczeństwo", to ciężko to zostawić. Może potrzebujesz jakiegoś bodźca, który przywróci energię do działania. Nawet jeszcze lepszego niż dotychczas. Nic więcej dodawać nie muszę. Ci którzy znali Chicena wiedzą co traci ta sieć, a ci którzy poznali go tylko z nicku - nie zrozumieją. ; d Chicen bot - dosłownie i w przenośni. Dzięki za działalność forumową. ; p
 3. Żegnam i życzę powodzenia!

  Chociaż właściwie się nie znaliśmy, to moim zdaniem byłaś jednym z najlepszych wyborów (a może najlepszym) w historii tej sieci na Moderatora i UBT. Myślałem, że kiedyś awansujesz wyżej, no ale forum to tylko Internet, czyli mniej ważna sprawa. Powodzenia.
 4. " You kept everything inside and even though I tried, it all fell apart
  What it meant to me will eventually be a memory of a time..." :/

   

   

   

 5. Jestem szczęśliwy, że przez przeszło dwa lata mogłem grać i zajmować się naszym FFA. @Jaszczur pozwolił sobie pomóc i jestem mu bardzo wdzięczny. Tyle świetnych ludzi, sytuacji i historii związanych z tym serwerem, że można by długo o nich pisać. Już raz musieliśmy zostawić swój serwer i dalej działa on bardzo dobrze. Liczę na to, że osoby, które teraz na innej sieci będą zajmować się FFA również nie zawiodą i stworzą coś wielkiego. Mam też nadzieję, że osoby powiązane z serwerem nie odejdą całkowicie. Ta sieć to też część Was i byłoby źle gdybyście nagle zniknęli z GreenHaze. Mowa tutaj o adminach oraz graczach FFA. To, że będziecie teraz gdzieś indziej nie oznacza, że musicie przestać odwiedzać nasze forum. NASZE, bo przecież bardzo wielu z Was odwiedza SB i udziela się w różnych działach. Macie tutaj swoich znajomych, ale równie dobrze możecie łączyć to z nowym miejscem. Wierzę, że nikt tutaj czy tam nie będzie robił z tego jakiegoś problemu. Sieć GH istnieje dalej chociaż dla części z Was może wydawać się to końcem przygody. Powstaną nowe serwery. Może z biegiem czasu główną grą zostanie CS:GO, ale CS 1.6 dalej będzie tutaj obecny. Nie ma szans, żeby ta wersja zniknęła całkowicie. Starajcie się rozwijać sieć, bo to nie właściciele czy członkowie administracji tworzą całość. Całość to Wy. Ludzie którzy codziennie grają na naszych serwerach, piszą posty, rozmawiają na sb oraz wbijają na TS. Bez Was nie byłoby nic, a więc to Wy musicie być aktywni, aby ten cały projekt mógł stać się jednym z największych w Polsce.
 6. Barti!

  Najlepszego.
 7. Redakcja

  Chociaż sam nie przeprowadzam wywiadów to wiem, że jest o nie bardzo ciężko. Niewiele jest osób chętnych do ciekawej rozmowy, a zrobić wywiad byle tylko się pojawił nie ma sensu. Powstanie tylko spam w temacie. Użytkownicy napiszą X razy - "Chciałbym zobaczyć wywiad z Y!" Tylko jakie to ma znaczenie skoro Y nie ma ochoty na wywiad? Lepszą opcją jest temat, gdzie użytkownicy sami zgłaszają swoją osobę jako chętną to rozmowy. Obecnie @Fallen, która zajmuje się tą częścią redakcji przebywa na urlopie. Pozostali redaktorzy mają swoje obowiązki i wątpię, żeby mogli zająć się wywiadami do momentu jej powrotu. Mimo wszystko może uda się z nimi ruszyć jakoś w najbliższym czasie oraz stworzyć taki temat jak powyżej. PS Zapraszam chętnych do rekrutacji na redaktora.
 8. Urodziny Someone

  Dziękuję za życzenia. ;-)
 9. Natalii się wita!

  Cześć
 10. Siemka :)

  cześć
 11. Urodziny (KAMCIA)

  Najlepszego
 12. Trochę błędów w podaniu. Właściwie nie wiedziałem z kim ten wywiad jest zrobiony (dopiero później pojawia się nick). Czcionka trochę za duża. Ogólnie cała rozmowa jest bardzo schematyczna i przewidywalna. Standardowe pytania i jeśli każdy wywiad od Ciebie miałby tak wyglądać to słabo. Poza tym jako redaktor musisz liczyć się z krytyką, a nie reagować tak jak to zrobiłeś powyżej. Możesz spróbować za jakiś czas, a na razie odrzucam.
×