Charlie.

Użytkownik

Reputacja

19 Dobrze

O Charlie.

 • Tytuł
  Silver II
 • Inne grupy

Ostatnie wizyty

496 wyświetleń profilu
 1. Urodziny Someone

  Wszystkiego najlepszego wielki, cichy człowieku .
 2. Było..minęło.

  Czapki z głów za całość pracy we wszelkich "internetowych redakcjach". My się nie żegnamy, kontakt mamy . Z fartem, powodzonka w życiu życzę!
 3. Życie - choroba cywilizacyjna XXI wieku.

  A ja wyłamię się opinią, że w życiu należy osiągnąć jakiś wyznaczony dla siebie cel. Bo po co żyć jedynie egzystując? Jaki jest sens żyć od imprezy do imprezy? Bo po kij ci przeżyć je płodząc masowo dzieci i żyć w ubóstwie? W życiu należy stawiać wygórowane cele, starać się osiągać je i najlepiej zostawić coś po sobie. Nawet jeśli nie cudowny wynalazek dla potomków, nawet jeśli nie świetną rzeźbę, nawet jeśli nie genialną karierę piłkarską, to chociażby pewność, że robiło się wszystko, by to osiągnąć. Bo nie żyjemy tylko tu i teraz. Będziemy żyć też we wspomnieniach innych i na kartach historii.
 4. Stalker.

  Lekkiego pióra i wszystkiego czego sobie życzysz
 5. #23 Stalker

  Naprawdę dobrze przeprowadzony, dojrzały wywiad (ale parę błędów się wkradło). Gratuluję panowie, jeden z lepszych wywiadów, jakie miałem okazję przeczytać . A sam Stalker... czy się zmienił? Nie mnie to oceniać, przez dłuższy czas nie złapaliśmy kontaktu. Chociaż widać, że jego zachowanie mniej spina atmosferę . Pozdro Kuba .
 6. Profile Song?

  Nie, bo tylko to wkurwia jak po raz kolejny wchodząc na czyjś profil słyszysz tylko w kółko tą samą piosenkę.
 7. Kobiety.

  Lol, przecież widać, że ten tekst to jawne prowo, zwykły trolling, przejaskrawiona wizja. Ja nawet "poczułem", że ten tekst jest nagonką na ludzi, którzy w taki sposób traktują kobiety. Ale jak widać niektórzy nie łapią ironii, prowokacji, wszędzie doszukują się obrazy własnej osoby . Świetny tekst, Kuba. Wreszcie wracasz do felietonów, do tego co wychodziło ci najlepiej. Brawo, tak trzymać !
 8. Przedstawienie gry #1 No Man's Sky

  Kurde, gościu niezły jesteś, dzisiaj oficjalna premiera w Europie, żadnej polskiej recenzji, a ty jesteś pierwszy :)! Gratuluję, oczywiście ogrywałeś wersję pc :)?
 9. Historie po zielonym #6

  Dzięki za możliwość wzięcia udziału ;). Odcinek jak zwykle genialny :)!
 10. Fenomen Pokemon Go

  Podzielam zdanie zarówno autora, jak i szramy oraz Bartiego (no może poza Iluminati xD). Także nie mam nic do dodania. Felieton super się czyta, nawet drobne błędy nie rażą ;).
 11. Dwa w jednym.

  Pomijając sposób napisania tego posta (można dostać raka mózgu patrząc na takie "rewelacje"), sam pomysł w sobie jest głupi, ponieważ: - mało kto dodaje tam "paczki"; - zazwyczaj te działy są olewane bardziej niż redakcja. Wniosek z dwóch powyższych? Te działy to raczej "ciekawostka" i nie ma potrzeby dodania kolejnej rangi na forum zajmującej się tym. Na innych sieciach rezygnują z tego pomysłu, dlaczego wy macie się "uwsteczniać"?
 12. ODBANOWANO/ZBANOWANO

  Zajebiste :D!
 13. I bądź tu człowieku mądry...

  Mnóstwo błędów, składnia leży i błaga, żeby dobić. Pod tym względem słabo. W treści też kiepsko - miotasz się, próbujesz w jednym tekście ogarnąć kilka wątków - zupełnie niepotrzebnie. Ogólnie to taki randomowy przykład felietonu, w którym autor chciał przekazać wiele, ale zabrakło mu ambicji, czasu do rozwinięcia myśli ;). Na przyszłość zamieszaczam parę rad dot. pisania felietonów, możliwe, że przydadzą się też innym ;). Po pierwsze, felieton to nie "strumieÅ„ świadomości" - w nim skupiasz się na jednej myśli, wydarzeniu czy kwestii. Unikaj zbędnego rozszczepiania myśli, staraj się w takiej krótkiej formie zawrzeć dokładnie opisaną myśl. Po drugie, felieton to twoje zdanie na dany temat - unikaj w nim zawierania zbyt wielu informacji, by z felietonu nie zrobił się "artykuł". Po trzecie, krótki felieton niech będzie wyłącznie krótkim felietonem i niech nie wygląda jak początek czegoś dłuższego. Zawrzyj w nim początek (ogólne informacje), rozwinięcie (twoje spojrzenie na dany temat) oraz zakoÅ„czenie (podsumowanie). Po czwarte, w felietonie pisz językiem prostym, lecz nie prostackim, staraj się unikać naukowego języka jak i kolokwializmów ;). Jeśli zastosujesz się do powyższych czterech rad, twoje felietony zdecydowanie będą lepiej wyglądać ;). Powodzenia w doskonaleniu się ;).
 14. EGZO

  Wszystkiego najlepszego ;)!
 15. Donejtor

  Gites pomysł, ale to bardziej, żeby mógł "usunąć" tego warna raz na trzy miesiące niż na miesiąc ;). To też w sumie dobry pomysł, ale... Pewnie się nie sprawdzi, bo mało kto z tego będzie korzystał ;)... Więc właściwie średnio przydatna opcja ;).