Skocz do zawartości

Charlie.

Użytkownik

Reputacja

19 Dobrze

O Charlie.

 • Tytuł
  Silver II
 • Inne grupy

Ostatnie wizyty

522 wyświetleń profilu
 1. Urodziny Someone

  Wszystkiego najlepszego wielki, cichy człowieku .
 2. Życie - choroba cywilizacyjna XXI wieku.

  A ja wyłamię się opinią, że w życiu należy osiągnąć jakiś wyznaczony dla siebie cel. Bo po co żyć jedynie egzystując? Jaki jest sens żyć od imprezy do imprezy? Bo po kij ci przeżyć je płodząc masowo dzieci i żyć w ubóstwie? W życiu należy stawiać wygórowane cele, starać się osiągać je i najlepiej zostawić coś po sobie. Nawet jeśli nie cudowny wynalazek dla potomków, nawet jeśli nie świetną rzeźbę, nawet jeśli nie genialną karierę piłkarską, to chociażby pewność, że robiło się wszystko, by to osiągnąć. Bo nie żyjemy tylko tu i teraz. Będziemy żyć też we wspomnieniach innych i na kartach historii.
 3. Stalker.

  Lekkiego pióra i wszystkiego czego sobie życzysz
 4. #23 Stalker

  Naprawdę dobrze przeprowadzony, dojrzały wywiad (ale parę błędów się wkradło). Gratuluję panowie, jeden z lepszych wywiadów, jakie miałem okazję przeczytać . A sam Stalker... czy się zmienił? Nie mnie to oceniać, przez dłuższy czas nie złapaliśmy kontaktu. Chociaż widać, że jego zachowanie mniej spina atmosferę . Pozdro Kuba .
 5. Profile Song?

  Nie, bo tylko to wkurwia jak po raz kolejny wchodząc na czyjś profil słyszysz tylko w kółko tą samą piosenkę.
 6. Kobiety.

  Lol, przecież widać, że ten tekst to jawne prowo, zwykły trolling, przejaskrawiona wizja. Ja nawet "poczułem", że ten tekst jest nagonką na ludzi, którzy w taki sposób traktują kobiety. Ale jak widać niektórzy nie łapią ironii, prowokacji, wszędzie doszukują się obrazy własnej osoby . Świetny tekst, Kuba. Wreszcie wracasz do felietonów, do tego co wychodziło ci najlepiej. Brawo, tak trzymać !
 7. Historie po zielonym #6

  Dzięki za możliwość wzięcia udziału ;). Odcinek jak zwykle genialny :)!
 8. Fenomen Pokemon Go

  Podzielam zdanie zarówno autora, jak i szramy oraz Bartiego (no może poza Iluminati xD). Także nie mam nic do dodania. Felieton super się czyta, nawet drobne błędy nie rażą ;).
 9. Dwa w jednym.

  Pomijając sposób napisania tego posta (można dostać raka mózgu patrząc na takie "rewelacje"), sam pomysł w sobie jest głupi, ponieważ: - mało kto dodaje tam "paczki"; - zazwyczaj te działy są olewane bardziej niż redakcja. Wniosek z dwóch powyższych? Te działy to raczej "ciekawostka" i nie ma potrzeby dodania kolejnej rangi na forum zajmującej się tym. Na innych sieciach rezygnują z tego pomysłu, dlaczego wy macie się "uwsteczniać"?
 10. ODBANOWANO/ZBANOWANO

  Zajebiste :D!
 11. EGZO

  Wszystkiego najlepszego ;)!
 12. Donejtor

  Gites pomysł, ale to bardziej, żeby mógł "usunąć" tego warna raz na trzy miesiące niż na miesiąc ;). To też w sumie dobry pomysł, ale... Pewnie się nie sprawdzi, bo mało kto z tego będzie korzystał ;)... Więc właściwie średnio przydatna opcja ;).
 13. Logo sieci

  Szczerze? Zajebiste logo, minimalistyczne, ale to ogromny plus ;).
 14. Puk, puk - jeśli mogę? Próbny tekst w 80% pochodzi stąd ;) > http://www.polsatsport.pl/esport-news/2016-07-16/virtus-pro-i-mousesports-w-finalach-eleague/ Poza tym popełniłeś mnóstwo błędów interpunkcyjnych, wymienię tylko to, że przed spójnikiem "że" stawiamy przecinek ;). Jeśli można to prosiłbym zamiast ew. warna, usunięcie posta ;). Z góry dzięki ;). Edit: No niestety Chicen, jestem tutaj tylko gościem, nie mam zamiaru zdobycia żadnej rangi :).
 15. Chodziło mi, żeby +1 były niezbywalne albo żeby można byłoby je odpracować po dłuższym okresie czasu (2tyg/msc)... Domyśliłem się że +0 są niezbywalne ;).

×