Skocz do zawartości
Wspomóż serwery głosując na nie! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafików! ×
Masz serwer i szukasz sieci? Dołącz do nas już dziś! ×
[Redakcja] Q&A Pytania do Jazzy! ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

#4 Paaula :)

SoltyS

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie pragnę przedstawić znaną, lubianą nam osobę 

@Paaula

@SoltyS Witaj.

@Paaula No hej. :)

@SoltyS Chciałbym byś z początku nam się przedstawiła.

@Paaula Mam na imię Paulina, za niedługo skończę 20 lat. Mieszkam w Świebodzinie

@SoltyS Paulino, czym się interesujesz i, co robisz na co dzień? 

@Paaula Interesuję się sportem, głównie żużlem. Kiedyś grałam w koszykówkę i piłkę nożną, ale to w szkolnej drużynie. Skończyłam szkołę w kwietniu, więc na tą chwilę pracuję do końca lipca, a później planuję iść na studia.

@SoltyS Opowiedz nam więcej o swojej pracy? Co robisz na co dzień w niej i, czy Ci, się podoba.

@Paaula Pracuję w Mrówce ( sklep budowlany, również z artykułami do domu i ogrodu ) Głównie rozkładam towar, pomagam klientom i w sumie robię wszystko to co się robi w sklepach, oprócz siedzenia na kasie. A praca mi się podoba, jestem już tutaj drugi rok z rzędu.

@SoltyS Wspominałaś o studiach,gdzie zamierzasz iść?

@Paaula Do Zielonej Góry na kierunek Wychowania Fizycznego  Planowałam również Wrocław na profil wojskowy, lecz zrezygnowałam, może kiedyś coś w tym kierunku zrobię.

@SoltyS Posiadasz rodzeństwo?, jeśli tak opowiedz nam kilka słów.

@Paaula Tak, mam starszego brata o 11 lat, ma na imię Piotr. Mimo dużej różnicy wieku bardzo dobrze się dogadujemy i wspieramy nawzajem. Jak byłam mała często się mną zajmował, choć czasem byłam wredna haha. Raz jak nie chciał mi włączyć bajki to uderzyłam go z kuli w nogę, którą miał w gipsie, a i tak wszystko poszło na niego.

@SoltyS Posiadasz już swoją drugą połówkę, jeśli tak opowiedz o nim kilka zdań.

@PaaulaJestem wolny raczek haha . Na tą chwilę jest mi dobrze tak jak jest, muszę odpocząć od związków.

@SoltyS Masz jakieś pasje, marzenia?

@Paaula Chciałabym zwiedzić kilka miejsc za granicą, skoczyć ze spadochronem i takie różne małe marzenia. I wygrać w Lotto haha

@SoltyS Dobrze, przejdźmy do dalszej części pytań. Może opowiesz nam jak zaczęła, się twoja przygoda z Cs'em?

@Paaula W 1 klasie  gimnazjum na informatyce graliśmy na lekcji i od tego się wzięło. Najpierw grałam na ns, a dopiero po kilku latach dostałam steam. Miałam roczną przerwę, a tak to gram już okolo 7-8 lat 

@SoltyS Jak trafiłaś na naszą sieć i, co Ci się w niej spodobało?

@Paaula Napisał do mnie Chicen, że mają sieć z Jaszczurem i postanowiłam przenieść się na nią, wiadomo. Ludzie którzy tu są sprawiają, że jest bardzo dobry klimat na sieci i to mi się właśnie podoba. Jak jest dobra ekipa, to wszystko będzie szło w dobrym kierunku 

@SoltyS Masz ulubioną piosenkę, lub wykonawcę?

@PaaulaUwielbiam Ellie Goulding, a ulubiona piosenka to:

]

. A co do wcześniejszego pytania z marzeniami, to właśnie chciałabym najbardziej pojechać na jej koncert.

@SoltyS Masz w życiu zasady których, się trzymasz?

@Paaula Mam taką, że chcę robić wszystko by dążyć do spełnienia swoich marzeń i również, że za pieniądze szczęścia nie kupisz.

@SoltyS  Czego nie lubisz najbardziej w ludziach?

@Paaula  Kłamstwa, fałszywości

@SoltyS  Na jakich serwerach, można Ciebie spotkać?

@Paaula Najczęściej na FFA, więc zapraszam do wspólnej gry 

@SoltyS Jak oceniasz pracę naszej Administracji?

@Paaula Wykonują świetną robotę i dlatego nasza sieć jest najlepsza.

@SoltyS Masz jakiś wymarzony ideał np "Partnera?"

@PaaulaNa pewno mój partner musi mieć poczucie humoru, odpowiedzialny, szczery i żeby odnosił się do mnie z szacunkiem. Wysoki, ciemny blondyn z niebieskimi oczami.

@SoltyS Czy jest coś, co byś chciał w sobie zmienić? 

@Paaula Raczej nie ma takiej rzeczy, lubię swój charakter O, chciałabym być wyższa.

@SoltyS  No dobrze, w takim razie powolnym krokiem zbliżamy się do końca wywiadu, lecz zostało pytanie, które zadaje każdej z moich ofiar i nie ma co do tego wyjątku. Jaką osobę chiałabyś zobaczyć w następnym moim wywiadzie?

@Paaula Hm.. Może Bartolome.

@SoltyS Na pewno osobę zaliczę do mojego grona ofiar, także Bari szykuj się. Chcesz kogoś pozdrowić? Pocałować? 

@Paaula Pozdrawiam całą ekipe GreenHaze,no i oczywiście ciebie, a pocałować.. Ule i Natty bo to moje laski.

@SoltyS Dziękuję za pozdrowienia oraz poświęcenie czasu. Trzymaj się i do zobaczenia!

@Paaula Również dziękuję, baj.

• GreenHejzka 8

Wywiad robione chyba na szybko, bo krótki.

Jak tak to nawet może być :) +

Czekałem na wywiad od wczoraj :D

Edytowane przez SoltyS

Haha tekst z bratem i nogą w gipsie mnie rozwalił xD

Mogę się doczepić do tego, że często w zdaniach odpowiadającego jest brak interpunkcji.

A ogółem wywiad fajny :D

I buziaki dla Pauliii :*

Edytowane przez Natty

Przecinki w miejscach niewłaściwych, zaczynanie zdania z małej litery. Dziwne odstępy między zdaniami. Treść sama w sobie jest ciekawa, ale pod względem stylistycznym jest do bani :)

Gdzie tu widzisz zdania zaczynające się z małej litery?

Jakiś nijaki ten wywiad.. Oczywiście fajnie się dowiedzieć więcej o Pauli :D

Nijaki? Åatwo jest krytykować. Jestem ciekawy czy chociaż w połowie byś napisał coś takiego nie mówię tutaj tylko o moim wywiadzie,ale też o innych redaktorach którzy się tym zajmują.

"Hejty hejtują"

• GreenHejzka 1

Gdzie tu widzisz zdania zaczynające się z małej litery?

Nijaki? Åatwo jest krytykować. Jestem ciekawy czy chociaż w połowie byś napisał coś takiego nie mówię tutaj tylko o moim wywiadzie,ale też o innych redaktorach którzy się tym zajmują.

"Hejty hejtują"

Tak.. Nijaki. Zmieniasz tematyke pytaÅ„ od tak, pytania są w większości takie same jak w innych wywiadach :)

Może nie rób więcej wywiadów jak nie potrafisz przyjąć krytyki od innych.

• GreenHejzka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.