Skocz do zawartości
Wspomóż serwery głosując na nie! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafików! ×
Masz serwer i szukasz sieci? Dołącz do nas już dziś! ×
[Redakcja] Q&A Pytania do Jazzy! ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Tło na youtube

Probek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Typ grafiki: Tło na youtube
2. Rozmiar: Taki aby był zgodny z wymogami youtuba (chyba 1440p)

3. Napis: Ryu`420
4. Tematyka: Różna
5. Kolorystyka: Åšnieżno - Krwista (tło śnieżne a czcionka krwista, najlepiej jakby czcionka była Time Machino http://www.dafont.com/time-machino.font)
6. Format:
7. Dodatkowe informacje: Najważniejsze jest to, aby w tle były jakieś screeny z gier, ale żeby nie kłóciły się z moim awatarem (czyli żeby było jak najwięcej bieli).

Niech to Ci się lepiej spodoba, bo nie robiłem tego minutę xD.

1d4e32603a735.png

A mógłbyś mi dać wersję bez cs go? Albo mógłbyś tam umieścić screen z Need For Speeda przelamany ze screenem z Ninja Gaiden? Z góry dzieki :P

Edit: Chodzilo mi o Ninja Gaiden 3 lub 2, tą w 3d xd

Edit2: jakbys mógł to mógłbyś zrobić tak, zeby zamiast czerwonego byłaby taka smuga krwi? Taka jak na moim profilowym.

Edytowane przez Ryu `

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.