Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Niestety.

blant.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przyszła pora żeby  się pożegnać.Niestety sprawy prywatne potoczyły się tak,że jestem zmuszony wyjechać z dnia na dzieÅ„.Nie wiem ile czasu mi zajmie ogarnięcia dobrego internetu ale chyba nie tak szybko.Cóż mam nadzieje,że szybko wrócę do Polski.W sumie ciężko mi się żegnać bo czas,który tu spędziłem był tak zajebisty,że nie mam słów żeby to określić.Mam nadzieje,że dobrze wykonywałem swoje zadania,choć czasem sprawiałem problemy.Ekipa jaka się tu wytworzyła była po prostu NAJLEPSZA.

Chciałbym podziękować Wszystkim ludziom z którymi miałem przyjemność grać,rozmawiać.

Muerte,Zduniu,Cziken,Jaszczur,Egzo,No1,Natty,Dyktator,Iwonka, tych których pominąłem.Sorry.    

Jednak została jedna osoba,która zasługuję na osobne podziękowania.Jest to Kojak,stary jesteś zajebistą osobą nie zmieniaj się. Tobie jedynemu mogłem tu zaufać.Zajebiście się z Tobą rozmawiało..bądź sobą mordeczko ;)

Wiem,że były osoby,które mnie nie trawiły.Trudno tak w życiu jest. ;)

Ps.Sorry Cziken,że jeszcze przelew nie poszedł ale nie mam głowy teraz do tego,praca,rodzina-sam rozumiesz.

Jeszcze raz chciałem WSZYSTKIM podziękować!

eh.. :(

• Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O kurczę... :( Są rzeczy ważne i ważniejsze, dlatego życzę Ci powodzenia i wszystkiego co najlepsze. No i mam nadzieję, że jeszcze do nas kiedyś wrócisz, bo takich fajnych osób jak Ty jest coraz mniej :)

Trzymaj się, będziemy tęsknić! :kiss:

Będziemy tęsknić za takim łaka maka fą , jak Ty i za Twoimi baniami też. Odwiedzaj nas w tych krótkich chwilach, kiedy będziesz miał chwilkę czasu wolnego :)

Powodzenia to za mało. Szczęścia w ułożeniu sobie życia, życzymy Ci bardzo, bardzo serdecznie :)

No kumplu Powodzenia Tobie życzę sam Jestem w podobnej sytuacji więc wiem o co chodzi;-) Wracaj do Nas szybko i poćwicz awp bo dalej lamisz:D haha ps. "jak będziesz mieć dostęp do internetu możesz się odezwać" Pozdrawiam :D  ^_^

Mistrzu awp jak bym był babą to bym się rozbeczał !!! bez Ciebie ten ts3 będzie o przynajmniej o 70% smutniejszy i bez Twojego typowego jakże zajebistego klimatu.

Na szczęście w pełni sobie zdaję sprawę z sytuacji i wiem, że to pożegnanie jest tylko tymczasowe. Wierzę że szybko ogarniesz choćby samego TS3 i wpadniesz podrzucić jakiś dobry link z mega rapsami a za oceanem będziesz uskuteczniał zajebiste koncerty zostaniesz tam jak najdłużej i ułożysz sobie kompletne zajebiste życie w którym znajdziesz czas dla nas i jak wspomniałeś najlepszej ekipy GH z czym się w pełni zgadzam. Czekam z niecierpliwością !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.