Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Uniewinniony [ODBANOWANY]Zamknij zimno bo mi okno [ Wallhack ]

Skorpion [K]
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela : Skorpion [K]
Nick oskarżonego : Zamknij zimno bo mi okno
Godzina i data zdarzenia: ~17:30 06.05.2017r.
IP: "Zamknij zimno bo mi okno" 688 VALVE_0:4:1417545713   3 01:09   63    0

Demko: http://www50.zippyshare.com/v/Ch7gf2tl/file.html
Opis sytuacji: 

3:09 - w kurniku po ścianie jeździ celownikiem na przeciwniku przeciwnik wyskakuje i 100% reakcji (-)
5:14 - perfekcyjnie słyszy, ale przeciwnika wchodzącego po drabinie nie mógł usłyszeć, dlaczego bo WH tak daleko nie sięga (-)
10:47 - Teraz perfekcyjny słuch się włączył i strzela już tóż przed moim wychyleniem.. A podobna akcja była 8:43 i przeciwnika jakos nie usłyszał tak dobrze, ale i tak zdazyl w niego strzelić, bo widział go wcześniej to zdążył zareagować w porę. (+/-) (bardziej - )
14:52 - Co z tego, że było widać drugiego przeciwnika na gnieździe, który do niego strzelał skoro był wpatrzony i skupiony na tamtym, którego widział przez skrzynkę, dlaczego? Bo widział go przez skrzynkę to skupił się tylko na nim i czekał, aż wyskoczy. (-)

Moim zdaniem gracz ten się po prostu kryje z WallHackiem.. Nie mówię o tej mapie, ale momentami tak dobrze słyszy, nawet (VIPów, najczęściej Lite, bo nie maja nowego wyglądu).. Szkoda też, że tak dobrze nie słyszy czy ktoś mu pleców nie robi.. Pewnie by słyszał, gdyby WH pokazywało obraz z tyłu. Mam nadzieję, że administracja sprawdzi to lepiej i może wychwyci jakiś moment jeszcze, tyle z mojej uwagi myślę, że wystarczy i że pomogłem! :) Jeśli tak to daj + do mojej reputacjii na forum! <3

Edytowane przez Skorpion [K]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.