Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Boski Johny    1,077

Uszanowanko.  Z Dniem dzisiejszym rezygnuje z posady redaktora.  Oststnio seriami i tak sie nie zajmowałem, brak czasu, chęci, ; do tego redakcja ni3 cieszy sie zainteresowaniem. Nie mam sił by to ciągnąć,  w dodatku chce sie skupić na posadzie admina ffa to i na forum juz rzadziej będę zaglądał.  Co jakiś czas, jak będę po wojakach może wrzucę jakiś tekst. Dzięki za Szanse Somek i powodzenia tam w redakcji

• Zmieszany 1
  • Przykro mi 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Paaula    390

Wieeelka szkoda dla redakcji.. i nie będzie GH City :(  Moim zdaniem odwalałeś zajebistą robotę, fajnie się czytało Twoje serie. 

No ale nic na siłę oczywiście, a na forum masz zaglądać! :)   

• Piwo 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ciucior    251

Kurwa johny nikt nie był tak dobry jak ty to będzie wielka luka w szeregach redakcji mam nadzieję że kiedyś wrócisz na tą posadę. Powodzenia

Edytowane przez Ciucior (wyświetl historię edycji)
  • Piwo 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Boski Johny    1,077

trzeźwy jestem, w robocie do 22 siedzę.  Po prostu nie będę trzymał rangi,  skoro i tak ostatnio nic prawie nie robię i nie zanosilo sie, bym robił cos dalej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
someone    1,474

Nikt w tej redakcji nie zrobił tyle co Ty. Dzięki za te wszystkie teksty i serie, które dodawałeś jako redaktor. Mam nadzieję, że gdy poprawi Ci się sytuacja z wolnym czasem to wrócisz na stanowisko. Miejsce zawsze będzie dla Ciebie, po prostu napisz. Strata dla sieci bardzo duża, ale rozumiem. Dodawaj coś czasami. ;d

• Piwo 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fixen    188

Szkoda. Fajne teksty pisałeś :x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To dziś jest 1 kwietnia?

Powodzenia Błażej. Mam nadzieję, że wrócisz jak będziesz miał więcej wolnego czasu. Trzymaj się ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Martina    213

Mam nadzieje, że czasem i tak nas zaskoczysz jakimś dobrym tekstem w dziale redakcji. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.