Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polska - Ukraina

Lazzar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj o godzinie 18:00 nasza drużyna zmierzy się z Ukrainą.

Czy Polska przypieczętuję awans wygraną z Ukrainą? tego dowiemy się wieczorem.

Jaki wynik obstawiacie? Intuicja mówi mi, że Nasi po ciężkim boju wygrają 2:1.

Skład reprezentacji na mecz z Ukrainą:

Åukasz FabiaÅ„ski, Thiago Cionek, Kamil Glik, Michał Pazdan(kungfu Pazdan), Artur Jędzrejczyk, Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr ZieliÅ„ski, Bartosz Kapustka, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik.

Co się zmieniło w składzie kto kogo zastąpił:

1. Cionek za Piszczka
  2. ZieliÅ„ski za MączyÅ„skiego
  3. Kapustka za Grosickiego

Myślę, że Polacy będą chcieli pokazać Nam kibicom, że są mocni i że wspólnie daleko możemy zajść. 

• GreenHejzka 1

Zastanawiają mnie trochę rotacje w składzie Polaków, myślę że to nie będzie dla nas zbyt ciężki mecz ponieważ z tego co czytałem jest szansa że Ukraina może grać przeciwko nam bez trenera :P Tak czy inaczej myślę że to łatwy mecz dla Polaków i historyczne wyjście z grupy ME :> Nie oczekuję kolosalnego wyniku jak 8:0 ale myślę że 3 spokojnie wpadną ;>

Zastanawiają mnie trochę rotacje w składzie Polaków, myślę że to nie będzie dla nas zbyt ciężki mecz ponieważ z tego co czytałem jest szansa że Ukraina może grać przeciwko nam bez trenera :P Tak czy inaczej myślę że to łatwy mecz dla Polaków i historyczne wyjście z grupy ME :> Nie oczekuję kolosalnego wyniku jak 8:0 ale myślę że 3 spokojnie wpadną ;>

Nie należy lekceważyć przeciwnika po tym jak nie wychodzi z grupy, równie dobrze możemy przegrać ten mecz. Chociaż są małe szanse. Co do zmian myślę, że Nawalka postąpił dobrze dał odpocząć innym i to jest na + być może mamy szanse się spotkać w 1\8 z trzecią drużyna grupy A, też są inne warianty, które zależą od wyników innych drużyn. Jest też duża szansa, że trafimy na gospodarzy tunieju Fracje.

Gdy nie masz szans na wyjście z grupy to trzeci mecz jest całkiem inny. Przykład meczu Polski z USA czy Kostaryką. Zmiany w składzie też mogą nas trochę osłabić. Liczę, że pojawi się ZieliÅ„ski, a nie Jodłowiec. Przy dobrym wyniku chciałbym też zobaczyć StępiÅ„skiego. Myślę, że wygramy minimalnie 1-0 lub po świetnej grze 4-0. Dużo zależy od tego kto zdobędzie pierwszą bramkę. Jeśli my to jestem spokojny, jeśli Ukraina to mogą być problemy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.